Shanna Moakler نشان می دهد چشمگیر کاهش وزن زیر 2 ‘ناراضی’ سال


Shanna Moakler Reveals Dramatic Weight Loss Following Unhappy 2 Years
Shanna Moakler, خارج از 40 پوند وزن از دست دادن. حسن نیت ارائه میدهد Shanna Moakler/Instagram

یک کل جدید ، Shanna Moakler نشان داد او چشمگیر تحول بدن پس از مبارزه با یک “ناراضی” شیوه زندگی است.

سابق Playboy, مدل, 45, نشان داد قبل و بعد از عکس در دوشنبه 13 آوریل از طریق Instagram. او نسبت به او از دست دادن وزن به یک سری از عوامل از جمله شکم و پهلو, ورزش و روانی تغییر بیش از دو سال گذشته.

“من پنهان من وزن خیلی خوبی ولی من خوب من فوق العاده ناراضی بدبختی و من کار کردن مثل یک حیوان با هیچ نتیجه ای برای یک زن و شوهر دلایل” Moakler نوشت طریق Instagram در روز دوشنبه اشاره کرد که بسیاری از مردم فکر می کنم او را “قبل از” شات خوب به نظر می رسد.

برای استارت, مدل توضیح داد که او تا به حال شده است در نظر گرفتن هورمون ساخته شده است که او با به دست آوردن 40 پوند است. او نیز شده بود در یک “رابطه ناسالم” است که کمک به غذا خوردن او “مانند s–t” در حالی که او مشغول به کار بود ،

مادر سه نیست نام مرد او دوستیابی در زمان اولیه تناسب اندام و سلامت تغییر اما او قبلا مرتبط با برایان Sollima در سال 2014. در اقیانوس آرام آبی آلوم ازدواج کرده بود به تراویس بارکر از سال 2004 تا 2008 — آنها به اشتراک پسر Landon, 16, و, دختر, آلاباما, 14 — و مورخ Oscar De La Hoya از سال 1998 تا سال 2000. دو سهم دختر Atiana, 21.

رود آیلند بومی تصمیم گرفت به یک “مامان را بیش از” به منظور “رفع عضلات” با دعوت از عمل جراحی “بهترین چیزی که من همیشه در زندگی من است.”

Moakler سپس با تمرکز بر بازنشانی بدن خود را با از بین بردن بد هورمون او بود. او تشکر کرد دیوید آلن تغذیه برای گرفتن او را به شروع “درست غذا خوردن” از طریق استفاده از یک سفارشی طرح است.

“من متوقف خوردن برای احساسی لذت بخش و شروع به خوردن به سوخت بدن من” دوشیزه سابق ایالات متحده آمریکا توضیح داد.

پس از بردن او به تمرینات شامل وزن Moakler “در نهایت از یک رابطه که نمی توانمند سازی [او]” و بدن او تغییر و تحول خود ادامه داد.

“هیچ رفع آسان وجود نداشت یک شبه طرح” او ادامه داد. “اما من تا به حال یک تیم عالی و من در حال حاضر فقط کار کردن روزانه من هنوز غذا خوردن سالم است اما به خودم اجازه می دهد برخی از چیزهای خوب و من آموخته ام soooo بسیار از کل تجربه دو سال گذشته!”

او نتیجه گرفت: “من می خواستم برای نشان دادن اگر من می توانید آن را انجام دهید من می دانم که شما می توانید بیش از حد!”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>