شکیرا مربی نشان می دهد که چگونه خواننده رو به آن سوپر باول Abs

او و باسن و بازو تمرینات don’t lie! شکیرا‘s مربی آنا قیصر, گود در خواننده ورزش و رژیم غذایی اسرار و نشان داد به Us Weekly منحصرا چگونه او prepped برای سوپر باول سال 2020 نتیجهی عملکرد.

کلمبیا خواننده, 43, مشترک مرحله با جنیفر لوپز برای سوپر باول یکشنبه, فوریه 2, و حرکت او شد قاتل — و نشان داد او باب روز.

Shakira Trainer Shares Secrets Super Bowl Workouts
مربی آنا قیصر و شکیرا. AP/شاتر; سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

“این چنین یک لحظه” قیصر گفت: ما روز دوشنبه, فوریه 3, از تماشای “Hips don’t Lie” خواننده رقص و آواز در Hard Rock ورزشگاه در میامی. پس از 10 سال از آموزش با هم بنیانگذار AKT و شکیرا را دارند موسیقیدان تمرینات به یک علم است.

“او واقعا خیلی سخت کوش در مورد مواد غذایی و تمرینات و [بود] از جمله یک کارگر سخت و واقعا مایل به احساس او را قوی ترین, بهترین, خود,” ورزش گورو گفت: ما در مورد مشتری خود را. “او می خواست به انجام بهترین خود را برای همه است.”

قیصر در زمان شکیرا از طریق تمرینات ارائه شده در AKT studios که در سراسر ایالات متحده و تمرکز بر رقص مبتنی بر قلب. که به معنای آموزش شش روز در هفته یکشنبه ها معمولا خاموش و بودن “سخت کوش تر” هر روز. همه از رقص شکیرا در تمرینات در دسترس است در استودیو بنابراین طرفداران همچنین می توانید به شکل مانند ستاره است.

این AKT آموزش محور در چهار حوزه از جمله تن-مدار رقص و گروههای که همه این “Chantaje” هنرمند رشد در. او به خصوص دوست دارد کار معده به دلیل “او را دوست دارد کار او abs.” این که آیا آن تکیه از یک سمت به سمت دیگر با 20 پوند دمبل و یا انجام تخته به یکی دیگر از ورزش شکیرا دوست دارد به تغییر همه چیز.

Shakira Trainer Shares Secrets Super Bowl Workouts
شکیرا کردن abs در حاصل کار دو تیم NFL Super Bowl 54 بازی فوتبال بین سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs در فوریه 2 سال 2020 در میامی گاردنز فلوریدا. شاتر

در علاوه بر این به تثبیت کننده اصلی تمرینات “او گرگ” خواننده کند قیصر علامت تجاری AKT کبرا arm سری است که ترکیبی از تخته و سه سر pushups. به طور کلی تمرینات ترکیب رقص و آموزش کاربردی به مطمئن شوید که متناسب با خواننده است که “به طور مداوم در حال تحول است.” برخی از مورد علاقه او تمرینات کوتاه اما سخت. قیصر توصیف یکی از شکیرا رفتن به حرکت می کند به عنوان یک سگ رو رو به پایین یوگا موقعیت که در آن او را به یک جعبه (یا نیمکت) و پس از او پرس شانه با پاهای خود را بالا. او اعتراف کرد او نیز کند عمل arm سری زیادی حتی انجام حرکت پشت صحنه در سوپر باول.

مادر دو اضافه شده دیگر تمرینات به عنوان سوپر باول نزدیک و مناسب خواهد بود و در تمرینات در بین رقص تمرینات مهم نیست که چه زمان از روز است. به علاوه او جدی تر در مورد رژیم غذایی خود.

“ما قطع قند برش لبنی و واقعا با تمرکز بر کیفیت خوب پروتئین بدون چربی و مقدار زیادی از سبزیجات مقدار زیادی از وعده های غذایی در طول روز به خاطر او روز بسیار طولانی” قیصر گفت ما.

این دو همچنین با تمرکز بر ماندن هیدراته اما این معنی نیست که او نمی توانست شیرین اینجا و آنجا پس از شکیرا یک عاشق شکلات. “من می آمد تا با راه های خلاقانه برای جایگزین گزینه های سالم برای شکلات به طوری که او احساس نمی کند که اگر او محروم خودش” مربی نشان داد. “او هنوز هم می تواند افراط و بدون شکر.”

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de