شکیرا عینک سفارشی $20,000 چکمه برای Halftime Show


Shakira Superbowl LIV Halftime Show Performance Red Boots
شکیرا انجام در سوپر باول LIV حاصل کار دو تیم نشان می دهد. هان لیونل/ABACA/INSTARimages.com

شکیرا‘s حرکت می کند ممکن است به سرقت رفته اند نشان می دهد در طول theSuper کاسه LIV نتیجهی عملکرد او باز برای جنیفر لوپز, اما او سر عطف چکمه های قرمز در آمد دوم نزدیک — و ما رو به داخل حرکت شبیه چمچه زنی خود را ایجاد.

یکشنبه, فوریه 2 43 ساله مجری قرار داده و کاملا نشان می دهد در میامی پوشیدن برخی از جدی glitzy کفش. قرمز آغاز شد طراحی سفارشی ایجاد شده توسط Dan زندگی پس از songstress رسیده, درخواست برای سفارشی 15-year-old جفت از سمیه ،

انسان کامل برای این کار با توجه به آزادی مطبوعات از زندگی استفاده می شود 30,000 یاقوت کریستال سنگ به bling-از چکمه که در زمان 10 روز به مجموعه. پس چقدر خواهد چیزی این ویژه و sparkly هزینه ؟ $20,000.

Shakira Superbowl LIV Halftime Show Performance Red Boots
شکیرا رقص با پوشیدن چکمه در طول عملکرد در Hard Rock ورزشگاه. ماریو Houben/CSM/شاتر

او سه گروه — سفارشی-ساخته شده توسط طراح نروژی پیتر Dundas — همچنین شامل تعداد زیادی از sparkly embellishments. به طور کلی کلمبیا بومی donned نزدیک به دو میلیون کریستال سنگ در طول سه تغییرات صحنه و لباس.

“شکیرا مظهر کلمه ‘سوپراستار’ تا کریستال های Swarovski شد, یک انتخاب واضح” بیلبورد گزارش شکیرا سبک Nicolas Bru گفت: در آزادی مطبوعات. “کریستال در حال تعادل کامل بین پیچیدگی و بازیگوشی درست مثل شکیرا.”

Hilariously بسیاری از طرفداران با اشاره به شباهت بین او سرخ حاصل کار دو نگاه و شخصیت غزال لباس در Zootopia. حیوانات ابراز شده توسط Shikara ورزشی sparkly قرمز بالا محصول با تطبیق دامن و چکمه در طول انیمیشن دیزنی فیلم. شد این هدف است ؟ چه کسی می داند! اما در حال حاضر ما فقط توصیف تصادف خنده دار.

به نشان دادن “Waka Waka” خواننده پیوست J. Lo در یک فلز طلا Dundas شماره که ویژه cropped بمب افکن و اهل تفریح و بازی حاشیه. به بالا از این نگاه او روشن کردن چکمه های او را برای یکی دیگر از کفش های بسیار جذاب لحظه: مطابق Adidas Superstar کفش ورزشی.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>