Shailene Woodley: ‘ترسناک فیزیکی وضعیت’ ساخته شده من قدم به عقب از حرفه ای

یک انعکاس واقعی. Shailene Woodley نشان داد که ترسناک سلامت مسئله باعث شد او به یک گام به عقب از زندگی حرفه ای خود را در میان واگرا موفقیت است.

28-در سال بازیگر را باز کرد تا در مورد این بیماری نهفته است که زندگی خود را در طول فیلمبرداری از sci-fi سری در مصاحبه با نیویورک تایمز روز جمعه, آوریل 10.

“من صحبت های زیادی در مورد این هنوز علنا و من یک روز اما من بسیار بیمار در اوایل 20s” او به اشتراک گذاشته. “در حالی که من این کار را انجام ندهد و کار سخت من نیز با تلاش شد عمیقا شخصی بسیار ترسناک فیزیکی وضعیت است.”

Woodley ندادند خاص از سلامت او را بترساند اما نشان می دهد که این باعث شد او به نوبه خود ارائه می دهد زیر ظاهر او در Divergent. او ستاره دار به عنوان بئاتریس قبل در این سری از سال 2014 تا 2016.

“از آنجا که من گفتم نه به مقدار زیادی از فرصت ها چون من نیاز به دریافت بهتر و کسانی که شغل به پایان رسید تا رفتن به همسالان من که من دوست دارم” او ادامه داد. “آنها رفت و به بسیاری از موفقیت وجود دارد ترکیبی از مردم گفت:” شما نباید اجازه دهید که رفتن!’ یا ‘شما نباید بیمار شده است!'”

The Fault in Our Stars بازیگر گفت که این تجربه او را به سبب شک خودش و توانایی های خود را در علاوه بر این به نگرانی در مورد سلامت او.

“بود که همراه با خود من داخلی روند, ‘من می خواهم برای زنده ماندن آنچه که من قصد دارم از طریق در حال حاضر و همیشه سالم و یا حتی این فرصت را به کار بر روی پروژه های مورد علاقه من دوباره به دلیل وضعیت من؟'” او اضافه شده است.

موقعیت خود را در زندگی در زمان او را به سبب “فقط تسلیم و اجازه رفتن از زندگی حرفه ای من” در حالی که مبارزه با “صدای منفی در ذهن من است که نگه داشته در حال چرخش برای سال و سال بعد از آن.”

خوشبختانه Woodley است قادر به گزاف گویی از آن زمان تاریک در زندگی او است. The Secret Life of the American Teenager بازیگر فرود آمد نقش بازیگران در HBO را کمی بزرگ نهفته است در سال 2017, که منجر به گلدن گلوب و نامزد جایزه امی.

“در حال حاضر من در طرف دیگر از آن خدا را شکر” Woodley توضیح داد. “بسیاری از چند سال گذشته شده است در مورد تمرکز بر سلامت روان برای من و این روند کند. اما از آنجا که کار من احساس می کنم بسیار پایه و ریشه در که من هستم و بسیار روشن در مورد همه چیز در زندگی من, آیا آن را در زندگی حرفه ای من یا من یا روابط داخلی خود من با ارزش است.”

او نتیجه گرفت: “من احساس می کنم بسیار سپاسگزار به راه می رفت که خط آتش چون در حال حاضر من می دانم آنچه که من نمی خواهم به رفتن به.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>