شهيد Buttar را به تلاش برای سرنگون کردن نانسی پلوسی Roiled با اتهام بدرفتاری کارکنان

این کمپین از شهيد Buttar یک سوسیالیست دموکراتیک رقیب به مجلس نانسی پلوسی است سکندری در میان اتهامات تبعیض و بدرفتاری کارکنان در محل کار. این اتهامات که سابق کارکنان توضیح داده شده به رهگیری باعث سان فرانسیسکو فصل دموکراتیک سوسیالیست آمریکا به در نظر گرفتن پیش نویس قطعنامه rescinding سازمان حمایت از نامزد.

Buttar انتخاباتی مواجه شده است و یک دوره از پرسنل آشفتگی های پس از ماه مارس 3 دموکراتیک اولیه با حداقل 10 کارکنان و پیمانکاران خروج. که شامل سه کارکنان: مدیر کمپین جاسپر وایلد مدیر امور مالی امیلی جونز و زمینه مدیر اتو Pippenger. اکثر کارکنان در Buttar فعلی تیم آغاز شده و پس از اولیه, و او دیگر یک مدیر کمپین — تغییر او نسبت به یک تجدید ساختار به سمت توزیع مدل رهبری. قبلی خود کارکنان گفت: مقاوم بودند به توانمند سازی داوطلبان است.

در مصاحبه با رهگیری Buttar رد اتهامات و استدلال کرد که کارمندان سابق بودند پانسمان محل کار اختلافات در زبان آزار و اذیت و تبعیض است. “اتهامات که من در نهایت متهم با توجه به کمپین نه به جنسيت مربوط. … این یک عملکرد کارکنان, موضوع,” او گفت:. “چه شده است مشخص می شود که کارمندان در نهایت کارکنان بهبود است.”

شکایت در مورد کمپین فرهنگ به سر آمد و این هفته زمانی که 44 نفر از اعضای DSA SF فصل — از جمله سه سابق Buttar کمپین کارکنان پاتریک کوکران, Raya Steier و ساشا Perigo — امضا به پیشنهاد قطعنامه برای لغو حمایت خود را از او. این قطعنامه به استناد یک اتهام آزار و اذیت جنسی از یک آشنایی سابق — که روز شنبه در رسانه و که Buttar است را تکذیب کرد — و “الگوی سوء استفاده از جمله اما نه محدود به, جنسی, رفتار نامناسب با کارکنان و داوطلبان است.” رهگیری نمی تواند به طور مستقل اثبات اتهام سابق آشنایی یا اتهام جنسی رفتار نامناسب.

پیشنهاد قطعنامه به دولت است که Buttar “جناح مبارزات انتخاباتی خود را با درمان خود را انتخاباتی به طور خاص زنان در یک تحقیر, توهین آمیز بیش از حد کنترل و سوء استفاده از شیوه. شهيد Buttar کمپین تا به حال عظیم گردش ماه به دلیل شهيد رفتار با بسیاری از کارکنان کلیدی مواضع هنوز هم پر نشده است.”

چهار فصل انتخابات کمیته تصویب قطعنامه ای توسط یک رای از 36 به 6. پیشنهاد قطعنامه ای که خواستار Buttar به “شرکت در عدالت ترمیمی با درگیر شدن در گروه حل تعارض را به طور کامل اذعان آسیب او باعث شده است که” آیا رفتن به یک رای کامل در آگوست 4, با توجه به دوشنبه ایمیل فرستاده شده توسط این فصل کمیته راهبری. قطعنامه “می تواند اصلاح شود تا آن رای داده اند بر و یا گذشت یا نه با عضویت” با توجه به ایمیل.

در مورد قطعنامه پیشنهادی بود که در ابتدا نوشته شده در Google Doc به آن دسترسی یافته است محدود کمیته co-صندلی فی وانگ کاهش یافته است به نظر و گفت که آنها هنوز هم در روند جمع آوری اطلاعات و نمی تواند صحبت در مورد فرآیندهای داخلی تا فصل صادر شده یک تصمیم رسمی و یا بیانیه ای به نمایندگی از اعضای. “آزار و اذیت جنسی و تبعیض جنسیتی هستند و در تضاد با اصول دموکراتیک سوسیالیسم و مسائل است که DSA سان فرانسیسکو طول می کشد به طور جدی” وانگ نوشت: در یک ایمیل.

Buttar را رد کرد هیات رسیدگی به شکایات در مورد تبعیض جنسیتی گفت: آنها به مبلغ یک سوء تفاهم از سبک خود را از مدیریت.

در توییت ارسال شده در سه شنبه Buttar را رد کرد هیات رسیدگی به شکایات در مورد تبعیض جنسیتی گفت: آنها مبهم و تکثير توسط آزار و اذیت جنسی نماید و به مبلغ یک سوء تفاهم از سبک خود را از مدیریت. “این ادعا شده است تقویت سابق کارکنان که تلفیق شدهاست کمپین ما تلاش برای مدیریت نگرانی با عملکرد خود را با جنسیتی تبعیض” او گفت:.

سان فرانسیسکو Berniecrats به دنبال اتهامات علیه Buttar این گروه اعلام کرد در Facebook پست سه شنبه. سان فرانسیسکو لیگ دلخور رای دهندگان که تایید Buttar در سال 2018 گفت: روز شنبه در توییتر که از آن آگاه بود از اتهامات و مصرف آنها را به در نظر گرفتن آن در انتخابات نوامبر روند. شهرستان سن فرانسیسکو سرپرست و DSA SF عضو Dean پرستون لغو حمایت خود را از Buttar پس از اتهامات از Croydon, سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است. او در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Buttar یک فعال سیاسی و قانون اساسی وکیل است که به خوبی شناخته شده در سان فرانسیسکو سیاسی چپ و صحنه هنر پیشرفته به انتخابات عمومی ماه نوامبر پس از مارس اولیه که در آن او به دست آمده 13 درصد از آرا. تحت کالیفرنیا اولیه سیستم بالا دو نامزد پیشبرد به کلی انتخابات بدون در نظر گرفتن وابستگی حزبی. او قبلا به چالش کشیده پلوسی در سال 2018 زمانی که او در آمد سوم در اولیه و نه پیشبرد به انتخابات عمومی. هنوز Buttar است که اول جدی جناح چپ چلنجر پلوسی مواجه شده است و در 30 سال کار و رقابت گسترده تر تست از اینکه منطقه خلیج سمت چپ می توانید سازماندهی به جای او جلوتر از او بالقوه بازنشستگی در سال 2022.

در مصاحبه با رهگیری هفت سابق کارکنان و پیمانکاران در Buttar انتخاباتی توصیف یک الگوی از سرزنش کردن و توهین نسبت به کارکنان بدون در نظر گرفتن جنسیت, اما به خصوص نسبت به زنان در مبارزات انتخاباتی. گفتند Buttar سختی بود اما درمان خود را از کارکنان عبور یک خط است.

در روز سه شنبه ماموریت های محلی گزارش داد که تعدادی از کارکنان سابق گفت: آنها را امضا کرده بود nondisparagement موافقت نامه و Buttar “را تکذیب کرد وجود NDAs.” رهگیری به دست آمده و یک کپی از یک کمپین قرارداد که شامل یک nondisparagement بند و در یک شنبه مصاحبه Buttar اذعان کرد که برخی از کارکنان از جمله سابق خود کمپین مدیر وایلد را امضا کرده بود این قرارداد است.

“من می توانم تایید فرهنگ زن ستیزی وجود داشت که در کمپین گفت:” رایا Steier یک DSA SF عضو سابق تمام وقت میدان سازمان Buttar انتخاباتی که عضو این کمپین در ماه مه استعفا داد و در ماه ژوئن. “من شخصا آن را تجربه کرده اند.”

Steier گفت: او می خواهم دیده می شود Buttar عموم سرزنش و تحقیر زنان متعدد کارکنان از جمله وایلد و Buttar سابق کمپین مالی, مدیر, Emily Jones. Steier که به آمریکا از هند شروع به کمک به #MeToo جنبش وجود دارد با انتشار نام از دانشگاهیان متهم به اذیت و آزار جنسی دانش آموزان در دانشگاهها در سراسر کشور است. پس دانشگاه و تحقیقات و حداقل چهار تن از اساتید اخراج شدند. “اینها الگوهای سوء استفاده که من می دانم بسیار نزدیک است,” او گفت:.

Steier گفت که او به سمت چپ برای کسانی که به دلایل و همچنین نگرانی که Buttar انتخاباتی بود برای همه نشان می دهد.

جونز گفت: کل تیم خود را ترک “از آنجا که شهيد توهین آنها را در برخی از نقطه یا دیگری. … آن است که بیشتر شیطانی زمانی که یک هیپی شلوار یک زن ستیز.”

در مورد شکایت در مورد فرهنگ در محل کار Buttar گفت: ماهر داوطلبان احساس بیگانه توسط کارکنان سابق و ساخته شد به احساس مانند آنها نمی توانند شرکت کنند. او با اشاره به تعدادی از کمپین معیارهای نشان می دهد که عملکرد بهبود یافته بود پس از خروج کارکنان. این کمپین بیش از دو برابر آن جمع آوری کمک های مالی بین مارس و ژوئن است و بیش از 110,000 پس از تماس اولیه “تقریبا همه آنها” پس از تغییرات کارکنان گفت: پاتریشیا بروکس ارتباطات داوطلب برای Buttar انتخاباتی نسبت به حدود 7000 در تماس های تلفنی و 12000 کرباس تلاش قبل از اولیه. بروکس گفت: این کمپین همچنین رشد آن در لیست ایمیل توسط 110 درصد 37,300 ایمیل های خود را لیست و افزود: بیش از 600 داوطلب پس از اولیه برای یک مجموع از 3000.

برخی از کارکنان با اشاره به Buttar حقوق و دستمزد به عنوان یک نقطه از مشاجره. با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات براده Buttar ساخت کمتر از یک سال 100.000 دلار در حدود یک دهم از 1.1 میلیون دلار مبارزات انتخاباتی خود مطرح کرده است. آن را قانونی برای نامزدها به پرداخت خود را با بودجه مبارزه انتخاباتی در طول چرخه انتخابات اصلاحات بود که جنگیدند به طوری که نامزدها که نه ثروتمند به اندازه کافی برای رفتن بدون درآمد برای یک سال یا بیشتر می توانید مناقصه برای دفتر. کارکنان بودند با این وجود شگفت زده کرد. “هنگامی که مردم متوجه وجود دارد مقدار زیادی از نا امیدی در محافل داخلی” سعید ساشا Perigo محلی نویس و DSA SF عضو که مشغول به کار پاره وقت در قرارداد انجام, ایمیل, جمع آوری کمک های مالی برای مبارزات انتخاباتی. “مردم مانند شما fucking kidding me?”

Buttar اشاره کرد که حقوق و دستمزد خود را معادل قبلی خود حقوق و دستمزد کار برای Electronic Frontier Foundation. “این ایده را در هر راه که من بهره است رک و پوست کنده گفت:” او گفت:.

جونز گفت: رهگیری که Buttar شدت انتقاد کرد در کارکنان خود و کارکنان در خصوص هر دو در عمومی و خصوصی. او شروع به مشاوره برای مبارزات انتخاباتی در یک صورت مستقل در پایان دسامبر پیوست و کارکنان در فوریه 19. مه 15, او فرستاده شده استعفای او. جونز گفت: کل تیم از جمله یک ایمیل جمع آوری کمک کسی که دستگیره در رسانه های اجتماعی تبلیغات و روابط عمومی, تیم, ترک “از آنجا که شهيد توهین آنها را در برخی از نقطه یا دیگری. … آن است که بیشتر شیطانی زمانی که یک هیپی شلوار یک زن ستیز.”

“همه ترک,” او گفت:. “تصور مردم $4,000, $5,000 حقوق و دستمزد در طول یک بیماری همه گیر و ترک آنها کار خود را. تصور کنید که.”

در این روز پس از مارس اولیه Buttar تلاش برای ترمیم روابط با نا امید کمپین کارکنان با توجه به جونز و یک ایمیل داخلی به دست آمده توسط رهگیری.

در طول ماه مارس 7 جلسه جونز به عنوان یک کمپین “مداخله” با کارکنان این کمپین روابط عمومی شرکت کارگر آژانس مارک پاول از سان فرانسیسکو لیگ دلخور رای دهندگان و دیگر غیر رسمی ارشد کمپین مشاوران Buttar عذرخواهی به کارکنان خود اعمال گذشته. Buttar در مصاحبه ای توضیح داده شده در این جلسه به عنوان یک نقطه شکستن بین کمپین و کارکنان که به پایان رسید تا ترک با عمده اختلافات بر استراتژی است. (کارگر آژانس که کاهش یافته است Buttar انتخاباتی در ماه آوریل کاهش یافته است به نظر.)

بعد Buttar عذرخواهی کرد به طور مستقیم به جونز در ایمیل. “من آمده ام به درک که من بی حوصلگی و مشغله ساخته شده است که شما احساس می کنید بی احترامی و من مدیون شما عذرخواهی برای که. من واقعا متاسفم و نمی دانستم چگونه اعمال شد تأثیر شما” Buttar نوشت: رفتن به توصیف “تاسف دینامیک” بین او و جونز و او و وایلد. “اگر شما صبر چپ به من فرصت دیگری من می خواهم به انجام همین کار را با شما.”

پاتریک کوکران سابق هماهنگ کننده داوطلب برای Buttar انتخاباتی و DSA SF عضو که امضا پیشنهاد وضوح پیوست کمپین در ژانویه 15 و چپ مارس 15 با استناد به “جاسپر و امیلی درمان مانند گه” او گفت: رهگیری. “من فقط فکر کردم این کمپین بود بدون جهت و شهيد شد نه یک نامزد مناسب,” او گفت:. “چیزی در مبارزات انتخاباتی بود.”

“به عنوان یک مرد کارمند, من احساس می کنم هرگز درمان بد توسط شهيد,” کوکران گفت: “او تحت درمان جاسپر و امیلی وحشتناکی است.”

“اگر میخوای حمله نانسی پلوسی برای او فریزر و بستنی شما بهتر است مطمئن شوید که خانه خود را تمیز کردن بیش از حد.”

“وجود دارد بدیهی است که بزرگ خلیج فارس از تفاوت بین من و تعامل و تعاملات خود را که منجر به باور او misogynistic,” او گفت: ارجاع وایلد و جونز. “ما تا به حال یک جلسه و آن را بسیار مکرر برای شهید به نوع تحقیر و یا قلم مو کنار هر نقطه آنها ساخته شده است. و به خصوص امیلی آن را به واقعا ناراحت کننده و کاملا misogynistic و فقط به این معنی چگونه او را درمان امیلی هر زمان که او به ارمغان آورد یک نقطه در جلسات ما.”

“او سعی به استفاده از دفاع ‘من سخت, رئیس,’ است که به طور کامل درست نیست. … وجود دارد خواستار کارفرمایان است که مانند آن. آن را,” او گفت:. “چرا که اگر او رئیس دشوار او را دشوار است به من.”

“ما همیشه فقط فکر کردم که او انجام این کار را برای خود پروفایل شخصی” کوکران گفت. “اگر میخوای حمله نانسی پلوسی برای او فریزر و بستنی,” او گفت: “شما بهتر است مطمئن شوید که خانه خود را تمیز کردن بیش از حد.”

در روز شنبه ملاقات با DSA SF Buttar در پاسخ به نگرانی در مورد کارمندان با اشاره به مسائل مربوط به عملکرد با توجه به جونز و دیگری کارمند که با حضور. “من تا به حال بسیاری از سرخوردگی با کمپین کارکنان است که شما می دانید که رک و پوست کنده به چالش کشیدن برای مدیریت و انجام بسیار باید ایده های خود را در مورد آنچه که در مبارزات انتخاباتی را به نفع” او گفت:.

“روند مهم است” Buttar گفت: رهگیری وقتی پرسیده شد که در مورد این نشست است. “وجود دارد بسیاری از حقایق در اینجا است که باید بیرون می آیند. و من دوست دارم برای DSA برای کشف آنها است.”

Perigo گفت: رهگیری که Buttar عموم berated کار و درمان کارکنان خود را ضعیف و گاهی همراه جنسیتی خطوط. “من پذیرای انتقادات و پیشنهادات در کار من,” او گفت:. “من تا به حال بسیاری از کارفرمایان و من هرگز تا به حال این مشکل با هر یک از آنها.” Perigo چپ مبارزات انتخاباتی در ماه آوریل در همان زمان به عنوان دیگر کارکنان “در همبستگی با جاسپر” و دیگران که می خواهم استعفا داد. “من فقط احساس کردم که این کمپین بود, غرور, کمپین,” او گفت:. “وجود دارد مقدار زیادی از زمان که در آن او را سرزنش من به نقطه که در آن من بود و من باید اینجا باشم ؟ مانند نقطه چیست ؟ این یک moneymaker برای من. این فقط بخشی وقت,” او گفت:.

“من متوجه یک الگوی که در آن جاسپر شد به طور مداوم ساخته شده به عذرخواهی شهيد بسیار عجول و بی پروا رفتار است. و من احساس کردم که پویا بود جنسیتی,” او اضافه شده است. “و این است که بخشی از دلیل من امضاء DSA قطعنامه.”

“چه نوع سوسیالیستی نامزد شما اگر شما mistreating رفقای خود را در فصل?” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>