سایه Alert لیز مک گیر والت را هیلاری داف نکات در مشکلات با دیزنی+


Hilary Duff Subtly Shades Disney Plus
Broadimage/شاتر

این است که لیز مک گیر والت سایه ؟ آن را مطمئن شوید که به نظر می رسد تا. در روز سه شنبه فوریه 25, هیلاری داف مشترک یک تصویر از یک داستان در مورد عشق, Simon تلویزیون نشان می دهد در حال نقل مکان از دیزنی+ به Hulu.

“عشق سیمون نشان می دهد تلویزیون کشیده از دیزنی+ آن را به عنوان نه” دوستدار خانواده,'” تیتر مقاله او نوشته شده در Instagram داستان به عنوان خوانده شده. او دور تیتر و افزود: “برای تلفن های موبایل آشنا است.”

Hilary Duff Subtly Shades Disney Plus
حسن نیت ارائه میدهد از هیلاری داف/Instagram

عشق ویکتور یک سری بر اساس آمار Netflix فیلم مجموعه در همان دبیرستان اما در عوض پس از ویکتور (Michael Cimino) یک مرد جوان در یک سفر از کشف خود که مبارزه با گرایش های جنسی.

“دیزنی احساس بسیاری از مسائل مورد بررسی در این نمایش از جمله مصرف الکل و اکتشاف را متناسب با خانواده-مطالب دوستانه در دیزنی+” یک منبع گفت: تنوع در دوشنبه, فوریه 24. خبرنگار هالیوود اضافه شده است که نشان می دهد شامل بسیاری از “بالغ تم.”

داف, 32, قرار است برای بازگشت به معروف کانال دیزنی شخصیت به عنوان به خوبی به عنوان یک تهیه کننده اجرایی در احیای سری streamer در ماه اوت اعلام کرد. در حالی که این مجموعه شامل بسیاری از چهره های آشنا از جمله آدم Lamberg, Hallie Todd, Robert Carradine and Jake Thomasوجود دارد تغییرات اتفاق می افتد در پشت صحنه.

در ماه ژانویه سری اصلی خالق تری مینسکیکه برگشته بود به عنوان تهیه کننده اجرایی و showrunner, خارج نشان می دهد.

“طرفداران احساساتی دلبستگی به Lizzie McGuire و انتظارات بالا برای سری جدید. پس از فیلمبرداری دو قسمت ما به این نتیجه رسیدند که ما نیاز به حرکت در یک جهت خلاق و در حال قرار دادن یک لنز جدید در سری” دیزنی سخنگو در بیانیه ای گفت در آن زمان است.

“او را به داشتن یک زندگی کاملا متفاوت از هیلاری — او مجبور نیست بچه ها — من فکر کردم این امر می تواند واقعا یک تجربه سرگرم کننده از طریق آن با” جوان ستاره گفت: ما هفته به طور انحصاری در ماه نوامبر. “من فکر می کنم آن را برای رفتن به یک واقعا خوب مخلوط از دادن هر آنچه که آنها می خواهند از نشان می دهد در گذشته و همچنین جدید تازه نشان می دهد و او را در 30 که به نظر می رسد کاملا متفاوت است.”

این خواننده همچنین افزود که او یک رابطه پیچیده با لیز.

“من دوست داشتم که شخصیت بدیهی است. وجود دارد که من هرگز می خواستم به شنیدن نام او دوباره و بار وجود دارد که من بسیار سپاسگزار برای تجربه داشتن او در زندگی من درست مثل هر کس دیگری تا به حال و برای همه فرصت هایی که در آن ایجاد شده برای من” او به ما توضیح داد. “پس از ملاقات با دیزنی در موارد متعدد مورد احتمالا آوردن آن را به عقب در نهایت خط داستان احساس می شود.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de