سوء استفاده جنسی گزارش از ایلینویز’ دایره اسقفی کاتولیک هنوز هم از دست رفته بسیاری از اطلاعات


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

در حالی که تحقیق در مورد یک بیت از متن به معرفی این هفته عضویت در خبرنامه, من در سراسر یک ستون از مارس 2019 نوشته شده توسط Chicago Sun-Times روزنامه نگار لورا واشنگتن است. در آن او می نویسد: در مورد وحشت او احساس به عنوان او نشسته در pews از کلیسا در اوایل همان سال در حالی که یک نماینده از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از شیکاگو به اطلاع جماعت که خود را “محبوب کشیش” شده بود متهم به سوء استفاده جنسی از یک جزئی در سال 1979 هنگامی که او در یکی دیگر از محله.

“من در خانه نشسته پیو در حیرت زده سکوت” واشنگتن نوشت و اضافه کرد: “سرفصل شایع سوء استفاده و پوشش یو پی اس در کلیسا در حال وحشتناک به اندازه کافی. این حقیقی.”

ایلینوی به شش دایره اسقفی کاتولیک; شیکاگو قلمرو مذهبی اسقف اعظم سوم بزرگترین در ایالات متحده با آنها در میان بسیاری از دایره اسقفی در سراسر کشور است که منتشر شد نام کشیش در حال حاضر و یا قبلا در صفوف خود را که آنها تلقی می شده اند معتبر متهم به سوء استفاده جنسی و یا سوء. کسانی که لیست شده بود جمع آوری شده در یک مکان ، که تغییر در این هفته به عنوان ProPublica همکاران منتشر شد یک پایگاه داده قابل جستجو از این اطلاعات که همچنین توابع به عنوان یک نوع از کشیش ردیاب پس از parishes گاهی اوقات انتقال متهم روحانیت در جای دیگر.

آنچه را شامل نمی شود در این لیست است که شاید فقط به گفتن به چه چیزی است. در ایلینوی بسیاری از دایره اسقفی موفق به ارائه اطلاعات مهم است. قلمرو مذهبی اسقف اعظم از شیکاگو خدمت یک جمعیت کاتولیک از 2,180,000 نیست شامل انتساب تاریخ است که به شما بگویم که در آن parishes فرد خدمت کرده است و هنگامی که. قلمرو مذهبی اسقف اعظم همچنین لیست تنها 78 روحانیت نام. تحقیقات سابق ایلینوی دادستان کل لیزا Madigan یافت می شود در سال 2018 که 690 روحانیت در میان اعضای ایلینوی دایره اسقفی شده اند متهم به سوء استفاده جنسی افراد زیر سن قانونی — هر چند موارد “اغلب نشده اند به اندازه کافی بررسی توسط دایره اسقفی یا نه مورد بررسی قرار گرفته و در همه.” مختلف ایلینوی archdioceses اختلاف بخش هایی از این گزارش.

اسقف نشین از Belleville که در خدمت یک کاتولیک جمعیت 124,280 نیز موفق به انتشار انتساب تاریخ برای 17 روحانیت اعضای ذکر شده است. بنابراین اسقف نشین از اسپرینگفیلد که لیست 21 نام. دو گروه دیگر سنت توماس Syro مالابار اسقف شیکاگو و سنت نیکلاس از شیکاگو برای اوکراین نیست انتشار هر گونه اطلاعات در همه.

هنوز هم به عنوان ProPublica, رئیس جمهور, کیر, Tofel نوشت: در را بستن تا عضویت در خبرنامه این هفته ما “معتبر متهم به” پایگاه داده می تواند یک ابزار قدرتمند برای بازماندگان از سوء استفاده جنسی. نه تنها می تواند پیدا کردن یک روحانیت عضو نام و اطلاعات در پایگاه داده به کمک اعتبار یک فرد با تجربه می تواند کمک به جای “بار شرم و خود را سرزنش مجرم که در آن تعلق دارد” گفت: آن Barrett دویل مدیر شرکت BishopAccountability.org که آهنگ اتهامات سوء استفاده روحانیت و به دنبال برگزاری کشیش پاسخگو باشد.

شما می توانید جستجو ما “معتبر متهم به” پایگاه داده در اینجا. اگر شما هر گونه اطلاعات شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن لطفا به ما در [email protected]

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>