مجرم جنسی بودند تبدیل شدن به پلیس. پس از داستان ما, آلاسکا, فرماندار می خواهد که برای پایان دادن به.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

آلاسکا رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy است پیشنهاد تغییرات در قانون دولت که بهبود پلیس استخدام استانداردها و نظارت پس از برخی از روستاهای استخدام افسران پلیس بودند که مجرم جنسی و یا مجرم شناخته شده بود از خشونت خانگی.

این قانون پیشنهادی, معرفی پنج شنبه در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از جوامع از انتصاب های بی حد و حصر مردم به عنوان VPOs و به بازداشتن مردم با اعتقادات خاص از درخواست برای شغل وزارت امنیت عمومی سخنگوی مگان پطرس گفت.

یک تحقیق منتشر شده در جولای توسط Anchorage Daily News and Marketplace در بر داشت برخی از 34 VPOs شده بود استخدام با حداقل 14 شهرستانها با وجود محکومیت های کیفری که آنها را فاقد شرایط لازم برای کار به عنوان افسران و یا حتی محافظان امنیتی خصوصی ترین در هر نقطه دیگری در ایالات متحده است.

در نورتون صدا کرد Stebbins برای مثال کل هفت مرد نیروی پلیس مجرم شناخته شده بود از خشونت خانگی. (Dunleavy نیز گفت که Stebbins و همسایه سنت مایکل را دریافت خواهد کرد یک سرباز دولت در این سال است.)

دوقلو صورتحساب درخواست Dunleavy HB 224 و SB 164 را اصلاح آلاسکا قانون:

  • ناکرده کسی از جنایت به اعدام محکوم اسباب جرم یا خشونت خانگی جرم از کار به عنوان یک VPO.
  • اجازه به دولت برای تعقیب بی حد و حصر VPO — به معنی کسی که محکوم شده است مانع جرم است اما کار به عنوان یک VPO به هر حال — به جرم جعل هویت یک افسر ایمنی.
  • روشن است که آلاسکا پلیس استانداردهای شورای دولت نظارتی هیئت مدیره دارای اختیارات به مجموعه ای استخدام و صدور گواهینامه استانداردهای VPOs و ممکن است بررسی افسران که نمی دیدار با آن استانداردها.
  • نیاز به VPOs به انجام 12 ساعت از خشونت آموزش و 12 ساعت تجاوز جنسی آموزش.

معلوم نیست چه قانون جدید خواهد حل برخی از مشکلات از قبیل مشکل در اجراي VPO استخدام و آموزش های مورد نیاز در سراسر گسترده دولت. مقررات دولت در حال حاضر توصیف حداقل مدارک برای VPOs اما کسانی که مورد نیاز اغلب نادیده گرفته شده است.

“این قانون است که به منظور روشن است که مردم با اعتقادات خشونت مربوط به جرایم جنسی جرایم و جنایات هستند نه توسط قانون دولت صلح افسران” پیترز در بیانیه ای گفت. “اگر یک فرد است که برآورده نمی مورد نیاز است که در استخدام یک جامعه و پس از آن طول می کشد عمل اجرای آموزش دیده یا نه — پس از آن که فرد می تواند با استفاده از یک VPO به عنوان دفاع به جعل هویت یک افسر صلح.”

وجود دارد انواع مختلفی از اجرای قانون در مناطق روستایی آلاسکا های مختلف استخدام و آموزش مورد نیاز است. سربازان بهترین آموزش دیده و بهترین پرداخت, کار به طور مستقیم برای دولت و وزارت امنیت عمومی و مستقر به روستاها و مرکز شهر است. ایجاد کرد ماموران امنیت عمومی و یا VPSOs دریافت مشابه آموزش های اولیه را که از سربازان و آنها شاغل منطقه ای و سازمان های غیر انتفاعی و یا نیویورک.

VPOs کار به طور مستقیم برای شهرستان دولت ها در جوامع است که نمی توان از طریق جاده. در برخی از روستاهای آنها تنها محلی قالب اجرای قانون است اما دولت در طول تاریخ موفق به آهنگ هویت از این افسران.

این لایحه شامل توصیه هایی از آلاسکا پلیس استانداردهای شورای است که در تماس با هر روستا شهر دولت برای تعیین چگونه بسیاری از جوامع استخدام VPOs و هویت آن دسته از افسران.

از دسامبر هیئت مدیره تا به حال شناسایی 51 افسران بسیاری از آنها قبلا ناشناخته بودند به دولت معنی آنها هرگز به درستی تایید توسط تنظیم کننده. مشخص نیست که چگونه بسیاری از کسانی که تا به حال سابقه کیفری.

اقامت در تماس

ProPublica و لنگرگاه اخبار روزانه در حال تحقیق در مورد خشونت های جنسی در مناطق شهری و روستایی آلاسکا است. در اینجا چگونه شما می توانید اقامت در تماس با ما:

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>