جنسیت مرده است : بحث

قرار دادن شکوه به سوراخ

EUGENE, SIR: …دیدید که مقامات بهداشت عمومی استفاده از سوراخ های شکوه را توصیه می کنند؟ اين برات منطقيه؟ — موولی مقدس

دکتر مولي عزيز: من می بینم که مقامات بهداشت عمومی، در پاسخ به نگرانی های coronavirus و در تلاش برای آدرس این واقعیت است که جهنم یا بالا آب انسان ها می رویم به رابطه جنسی، پیشنهاد استفاده از سوراخ شکوه. سوراخ افتخار, برای کسانی که هنوز از آنها استفاده نمی, هنوز به مناسبت برای دیدن آنها استفاده می شود و یا فرض کرده بودند که آنها یک افسانه شهری, سوراخ در دیوار ها و یا پارتیشن حمام که از طریق آن کسی با آلت تناسلی مرد خود را برای استفاده توسط هر کس که در طرف دیگر قرار داده است.

حالا، اينجا جاييه که مشکل داره در حالی که سوراخ های پوست کنده برای پوست کندن و جاسوس چاله برای جاسوسی وجود دارد، و سوراخ شکوه و عظمت می تواند زیر مجموعه ای از سوراخ گفت: در نظر گرفته شده است، تنها یک سوراخ است که آلت تناسلی مرد در قرار داده شده است وجود دارد. باید به این مهم که آلت تناسلی مرد ممکن است در هر سه قرار داده شود، اما آنچه اتفاق می افتد هنگامی که آن را قرار داده شده است آنچه تعیین کننده نام است.

و اتفاقی که می افتد تماس جنسی از برخی از انواع است. مقامات بهداشت عمومی این را به عنوان یک گزینه در حساب از آنها با فهمیده شدن اگر چیزی جنسی که آنها فکر وجود دارد، احتمالا ده ها نفر دیگر در حال حاضر از آن فکر و اقدام بر روی آن، بنابراین بهتر است آنها آن را به معقولی انجام دهد نه willy-nilly.

پس از اونجا مياد اين برام معني داره؟

در روز پر شکوه سوراخ، که قرن 18، زمانی که اولین ذکر مستند از سوراخ شکوه و عظمت آمد، در یک مورد دادگاه 1707، اما freewheeling اواخر دهه 1970، قبل از ایدز، قبل از آل Pacino در Cruising، من یک نظر در مورد آنها را تشکیل داد. به طور خاص، به آلت تناسلی مرد من هرگز به فضا و یا جایی که در آن نمی توان از آن دفاع می شود چوب. این، پس از یک داستان احتمالا اپوکریفال در مورد مردی که سوزن بافندگی بدون تشریفات از طریق آلت تناسلی خود را چاقو، جلوگیری از فرار خود و اجتناب از ظاهر شدن در ستون جنسی 40 سال بعد.

با این حال، اگر این مربا و دیوار خود را با سوراخ در آن جایی در انتظار شما، در آن داشته باشد.

سکس: پاره کردن؟

EUGENE, SIR: کويد، قرنطينه، ترامپ، شورش ها و بيکاري ها برنده ميشن. فکر کنم سکس مرده شریک زندگیم فکر میکنه که اونه ولی بیشتر از اونه من 42 سالمه و 67 تا شریک جنسی تو زندگیم دارم من قبلا از سکس لذت ميبردم اما حالا ديوونه و غير ممکن به نظر ميرسه من دوست دارم به شریک زندگی من یک تاریخ زمانی که من دیگر این راه را احساس نمی کند، اما من فکر می کنم من همیشه این راه را احساس می کنم. بهش چي ميگي؟ — نام و نام خانوادگی که توسط درخواست ها کنار نهفته است

عزیز ناترنباب از منفی: من همیشه به حرکات و یا لحظاتی که به طوری Brobdingnagian کشیده شده بود ، به استفاده از یک کلمه after تنها در املا ی و مسابقات چیزهای بی اهمیت استفاده می شود ، که تعداد بسیار کمی می تواند زندگی پس از آنها را به عنوان یک امکان تصور کنید.

جنگ جهانی دوم اینطور بود. جنگ ویتنام هم بود و ناهمنواهاي مدني ديگه ديگه همه بزرگ، همه سرپیچی از تصور ات در مورد آنچه که ممکن است بعد از آن. اما بعدش يه چيزي پيش اومد جنگ کره، رکود اقتصادی بزرگ و ترور به ترتیب، اما من در حال حفاری. چه بعد ي ما بوديم

ما از طریق همه از Sturm und Drang آمد، به طور خاص به دلیل مهم نیست چه چیزی بعد از آن، ما نگه داشته پیدا کردن راه، وسیله ها و فضاهای برای دریافت سکسی در، به منظور دریافت برخی از رابطه جنسی در.

بنابراین سعی کنید این: به جای اصرار که شما دو دیدار با لحظه تلاش برای احساس / سکسی, فقط تلاش را متوقف. مجبور کردن خود به خوردن یک وعده غذایی، حتی یک وعده غذایی که دوست دارید، باعث می شود آن را بسیار کمتر لذت بخش تر از اگر شما به آن آزادانه آمده است.

اضافه کردن افسردگی است که در اطراف آنچه به نظر می رسد جهان خارج از کنترل جمع آوری, و به نظر می رسد بسیار طبیعی است که میل جنسی خود را گرفته است آمار. به اندازه طبیعی است که وقتی افسردگی شما به نظر می رسد راه دیگر، شما ممکن است احساس قدیمی بازگشت پیدا کنید.

تا اون موقع به همکارت چي بگي؟ که افراد مختلف پاسخ های متفاوتی به COVID، قرنطینه، ترامپ، شورش ها و بیکاری ها و … و مال شما شامل رابطه جنسی نمی شود. اما برای نشان دادن اینکه قلب شما در جای مناسب یاست، خوشحال خواهید شد که اگر او از طریق آن به شما دل کند، آزادی جنسی به او می دهد.

که یه جوکه ولی هر جاده ی میانی با مصالحه همراه ه موفق باشید.

تمیز و مقعد تازه!

EUGENE, SIR: من و شریک زندگی من از رابطه جنسی مقعدی لذت می برم هر چند همیشه شروع به پایان دادن نیست. ما می دانیم تمیز کردن قبل از حرکت به هر فعالیت جنسی دیگر ایده خوبی است، اما چگونه تمیز کارها باید باشد؟ پنج دقيقه استراحت براي دستشويي يا يه پاک کردن سريع؟ — ما شرط می بندم پول در این

احمق های عزیز و پول آنها: هر منبع و هر فرد در هر نقطه در هر زمان هر کس که هر گونه نظر برای ارائه در مورد آنچه به منزله “تمیز” پس از رابطه جنسی مقعد می افتد در طرف “کامل” است. پیشخدمت شما، هنگامی که ناهار خوری از چیزی دوباره، ممکن است کمی رابطه جنسی مقعد درست قبل از آمدن به کار لذت می برد. اگر شما می توانید با هر پاسخ دیگری از “کامل” در مورد چگونه خوب او دست خود را تمیز پس از لذت بردن از گفت: رابطه جنسی مقعد خوب باشد, من شما را باور نمی.

پرشین ممکن است شما را باور در غیر این صورت، اما اعمال جنسی در فیلم ها پس از آنها فیلم برداری ویرایش شده است، و در حالی که شستشو قبل از حرکت در سکسی ترین چیز نیست، آن را نشانی از گسترش هپاتیت A، E. کلی و انواع عفونت های باکتریایی دیگر جلوگیری می کند.

منظورم اينه که چرا فکر ميکني بهش ميگن سرگرمي تميز خوب؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>