تنظیم کیهانی جاه طلبی برای اوکراین

برای یک انسان با فضا رویاها, سریال کارآفرین حداکثر Polyakov غیر منتظره ای متمرکز بر روی زمین است. از بنیانگذاران ایالات متحده راه اندازی کرم شب تاب هوافضا است که در هیچ عجله برای رسیدن به مریخ است. و راه اندازی یک interstellar ایستگاه فضایی ؟ اجازه دهید که باقی می ماند این مسائل از فیلم فانتزی.

“ما در زمین به عنوان یک منبع است که نیاز به ذخیره برای بشریت اولین و مهمترین,” او می گوید. “که ما تنها شانس برای زنده ماندن است.” و ماهواره ها با کاربردهای عملی — طاقی به مدار بالای کرم شب تاب-ساخته شده راکت البته — بسیار مهم خواهد بود که تلاش های او می افزاید.

اما زمین تنها جایی نیست که Polyakov است که امید به نجات. 42 ساله بومی اوکراین است که به دنبال به مشکل میهن برای کمک های فنی: با شروع تحقیقات و توسعه مرکز در Dnipro یک تاریخی غنی توپی پرتاب موشک او همچنین امیدوار به حفظ آنچه که در سمت چپ این کشور دوران شوروی دلاوری در هوا و فضا. که آسان نخواهد بود: پایان کمونیست superstate در سال 1991 به معنای سقوط دولت بودجه و تقاضا برای این نوع از موشک است که نگهداری نظامی شوروی رقابتی در دوران جنگ سرد.

بازی شیر یا خط در فساد سیاسی و بی ثباتی که گرفتار اوکراین پس از استقلال و همه چیز نه فقط همان بوده است. اما عمیق فکری میراث لنگر در دهه های با کیفیت بالا علمی و فنی, آموزش و پرورش, سوخت امیدوارم که اوکراین می تواند افزایش یابد دوباره — این بار به عنوان یک کشور مستقل است. “ما در حال تلاش برای گرفتن آخرین قطار قبل از این حرکت پس به صحبت می کنند” Polyakov می گوید.

آنچه که ما در حال انجام در اوکراین حفظ دانش است.

ماکسیم Polyakov

رعد و برق سریع گوینده با یک بازیکن راگبی را ساخت و فروشنده وضع Polyakov هیچ غریبه ای به راه اندازی پروژه های سودآور است. قبل از کشیدن کرم شب تاب را از ورشکستگی چندین سال پیش از طریق دره سیلیکون مبتنی بر سرمایه گذاری شرکت Noosphere سرمایه گذاری تاسیس کرد و به فروش می رسد آرایه ای از راه اندازی در زمینه های مانند ad tech, دوستیابی آنلاین و بازی های موبایل. “او را وارد پروژه تا زمانی که او می داند که نقاط قوت خود و نقاط ضعف” می گوید Noosphere از بنیانگذاران و رئیس Michael Ryabokon.

اخیر Snopes تحقیقات مرتبط Polyakov به یک حلقه از “فریبنده دوستیابی شرکت” اما یک Noosphere سخنگوی نام آن را “دستکاری” هماهنگ در اوایل کرم شب تاب سرمایه گذاران تحت پیگرد او و از بنیانگذاران تام Markusic به اتهام رانندگی این شرکت را به ورشکستگی و وادار کردن آنها را.

در حال حاضر Polyakov یک خوشگذران پدر چهار امیدوار است تا لرزش رو به رشد خصوصی در صنعت فضا با تگزاس مبتنی بر کرم شب تاب با ارائه قابل اعتماد و قیمت رقابتی تحویل سیستم های ماهواره. اولین آزمون بزرگ می آید برخی از زمان در این سال هنگامی که یک 2,200-پوند ظرفیت آلفا موشک را ارسال تا 26 ماهواره برای انواع مشتریان از جمله دانشگاه برنامه های تحقیقاتی و سازمان های غیر انتفاعی به عنوان بخشی از آن اختصاص داده شده در پژوهش و آموزش و پرورش شتاب دهنده ماموریت (رویا). در حال حاضر تقاضا به نظر می رسد قوی با یک نظم کنونی خط لوله تا 2 میلیارد دلار. در کرم شب تاب را Austin تسهیلات که در آن حدود 250 نفر شرکت قادر به خم کردن راکت به میزان هشت در هر سال — و امید به افزایش این ظرفیت تا 24 هر سال یک بار آن را می سازد کارخانه دیگر در میامی.

اما حضور خود را در جنوب شرقی اوکراین Dnipro صنعتی نیروگاه از حدود 1 میلیون دلار است به همان اندازه مهم است. وجود دارد برخی از 150 کارشناسان در حال توسعه فن آوری است که می تواند کمک به راه اندازی کرم شب تاب را به خط مقدم از بازار است. این بنیاد از چه Polyakov امیدوار خواهد بود که در حال رشد خوشه غنی نسل دانید-چگونه درست مثل روز. اجازه می دهد کارکنان خود را به زندگی و کار “در پیله که در آن به دنیا آمده و بزرگ شده” به جای در نظر گرفتن استعدادهای خود را در خارج از کشور خود را افزایش حس از هدف او اضافه می کند.

این بخشی از گسترده تر شرکت های سرمایه گذاری در اوکراین عقل که آن هم مشخص شده توسط Noosphere را با همکاری دو بالا پرواز دانشگاه کیف دانشگاه پلی تکنیک و Dnipro دانشگاه ملی. که اتحادیه با هدف پرورش دانش آموز علاقه در فضا است. “آنچه ما در حال انجام در اوکراین حفظ دانش می گوید:” Polyakov.

کرم شب تاب را تزریق در Dnipro سابق قلب تپنده اتحاد جماهیر شوروی در صنعت هوا فضا می تواند در یک زمان بهتر است. با هم Yuzhmash ماشین سازی کارخانه و همراه آن طراحی دفتر Yuzhnoe, لنگ صدها موشک ها و ماهواره ها برای فضای شوروی و دفاع در برنامه های اعطای وام به این بخش و کارگران آن یک وضعیت نخبگان. در حالی که کار می کنند وجود ندارد به طور کامل زمین به توقف پیچیده کاهش یافته و در زمان های سخت پس از اوکراین استقلال — بازتابی از کشور را گسترده تر مالی بدبختی از اوایل ’90s.

Launch-Site-20180131095424

Yuzhmash امکانات بیحال در کنيا در حالی که مدیریت نشده پرداخت کارکنان در زمان. این واقعیت است که آن را دولتی مثل بقیه هوافضا در بخش مضرات رقابت و مانع در غیر این صورت مشتاق سرمایه گذاران خارجی است. “این منع هم برای آنها و ما به شرکت های دولتی می گوید:” آناستازیا Bolkhovitinova یک کیف مبتنی بر وکیل است که متخصص در صنعت هوافضا. اوکراین در جریان جنگ با روسیه هنگامی که کلید آن شریک و مشتری شده است به خصوص برای کسب و کار بد.

اما یک قانون جدید باعث حالت گرفتن در این بخش اجازه می دهد شرکت های خصوصی و افراد به دنبال تجاری هوافضا فعالیت با شرکت های دولتی. حتی قبل از آن قانون به تصویب رسید در ماه ژانویه کرم شب تاب در حال حاضر افزایش همکاری خود را با Yuzhmash داشتن امضا $15 میلیون معامله در سال گذشته برای این گیاه برای تولید 100 اتاق های احتراق در میان دیگر قطعات موشک. اگر همه احزاب بازی کارت های خود را راست است که می تواند آغاز بازی در حال تغییر همکاری برای هر دو اوکراین و فضای خصوصی بخش حمل و نقل. رئیس ولدیمیر Zelenskiy خود را علنا با تاکید بر اهمیت حرکت می کند.

اما Polyakov است به خوبی آگاه است که هیچ چیز تضمین شده در موشک کسب و کار. “حتی اگر یک زیردریایی یا هواپیما حامل نتواند شما هنوز هم می توانید آنها را به پورت و ببینید چه چیزی را اشتباه رفت,” او می گوید. پرتاب موشک از سوی دیگر تمام شده است و یا چیزی است که شما نمی خواهد می دانم که شما پیچ تا خود را بسیار گران قیمت محصول در صورت خود را. به معنای واقعی کلمه.

هنوز هم که به نظر می رسد ارزش خطر برای Polyakov — و اوکراین هوافضا رویاهای ممکن است به خوبی بر روی آن بستگی دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>