سرنا ویلیامز می گوید: “زنان Superheroes’ پس از تولد نوزاد


Serena Williams Says Women Are Superheroes After Having a Baby
سرنا ویلیامز مذاکرات به Anna Wintour در S توسط سرنا ارائه در طول هفته مد نیویورک در فوریه 12 سال 2020 است. PIXELFORMULA/SIPA/شاتر

همه قهرمانان فصل capes! سرنا ویلیامز نشان داد که دیدگاه او در نقش یک مدل و چقدر مهم زنان در حال تغییر پس از تبدیل شدن به یک مادر.

“قهرمانان من تغییر کرده بعد از داشتن فرزند. قهرمانان من هستند مادرم چون زنان ابرقهرمانان” ویلیامز, 38 گفت: در یک گفتگو با Anna Wintour در طول هفته مد نیویورک روز چهارشنبه 12 فوریه از طریق زمان. “برای یک نوزاد و پس از آن باید برای رفتن به محل کار دو یا سه هفته بعد و یا کار 9 تا 5 … من خوش شانس نیست که برای انجام این کار است.”

ستاره تنیس است در ترس مادران از همه نوع به خصوص کسانی که مجبور به ترک فرزندان خود را برای یک مقدار طولانی از زمان و یا لازم نیست که همان انعطاف پذیر برنامه سفر ویلیامز می کند.

“من در از دست دادن برای کلمات هنگامی که من فکر می کنم که کار در روز و روز را برای تامین خانواده خود را هنگامی که من می دانم که چقدر سخت است برای من به ترک دختر من” طراح مد توضیح داد. “من هرگز احساس که تا زمانی که من مادر شد. من فکر می کنم زنان باید به رسمیت شناخته شود.”

پس از استقبال از 2 سال المپیا که او سهام با شوهر الکسیس Ohanianدر سال 2017 میشیگان بومی اذعان کرد که رویکرد او به کار و زندگی منتقل شده است.

“به عنوان یک مادر فوق العاده مهم است بلکه به عنوان یک رهبر پس دختر من می تواند به من نگاه کن و بگو: این است آنچه من مامان بود.'” ویلیامز گفت: پس او را با سرنا باند نشان می دهد در شهر نیویورک در روز چهارشنبه. “من در آرزوی به انجام این کار است و من می خواهم به بهتر است. این واقعا برای من مهم است برای الهام بخشیدن به نسل بعدی از آنجا که آنچه در آینده است.”

پس از تبدیل شدن به یک پدر و مادر هفت بار قهرمان ویمبلدون شده است الهام بخش او خواهر بزرگتر ونوس ویلیامز.

“چیزی که من تحسین بیشتر در مورد [سرنا] است چگونه اختصاص داده شده او است و اگر من تا به حال تبدیل شدن به یک مادر او به من نشان داد که چگونه به آن را انجام دهد” ونوس 39 گفت: ما هفته به طور انحصاری در اکتبر 2019. “من فکر می کنم من تا به حال این تصورات غلط است که به طور کامل اشتباه است. و اتفاقا مادرم به من گفت که آنها در اشتباه بودند — اما من فکر نمی کنم شما همیشه گوش دادن به مادر خود را.”

او ادامه داد: “من نمی توانست یک مادر خوب. پس من از دیدن سرنا — مقدار زمان که او می دهد دختر او را و چگونه نزدیک آنها هستند و چه مقدار از آنها عاشق یکدیگر و چقدر این دختر او را دوست دارد. این قطعا چیزی به آرزوی. پس او فرستاده من در راست و باریک.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>