شهروندان ارشد در یارانه مسکن در حال مرگ بوده اند به تنهایی در خانه خود خسته شده اید به دلیل Coronavirus فاصله


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

کسی که نیاز به بررسی لئونارد گور. 57 سال به تنهایی زندگی می کردند در یک ارشد ساختمان در شیکاگو به سمت شمال و هیچ کس تا به حال دیده می شود او در حداقل دو روز.

داوطلبان به نام جامعه سفیران معمولا در بررسی همکار ساکنان در ادیت Spurlock Sampson آپارتمان 394-واحد شیکاگو سازمان مسکن پیچیده است. اما پس از coronavirus شروع به گسترش در شیکاگو رهبران می گویند که چا به حالت تعلیق برنامه.

با کمک یک تعمیر و نگهداری ساختمان کارگر نگران از دوستان وارد گور آپارتمان در مارس 14. داخل آنها او را در بر داشت چهره را در کف آشپزخانه. از وضعیت بدن خود را از آن روشن بود او تا به حال شده است برای برخی از زمان مرده. او به نظر می رسد به مرگ طبیعی مرده.

قبرهای مرگ — و چگونه آن را کشف شد — ارائه می دهد یک دلخراش عکس چگونه با این بیماری همه گیر کوروناویروس را ترک کرده است برخی از سالمندان خطرناکی جدا شده و یارانه مسکن در اطراف شهرستان با تنها یک چهل تکه پشتیبانی سیستم در محل برای اطمینان از آنها خوب است.

حدود 10000 نفر زندگی می کنند در چا ارشد ساختمان ها و دیگر 10,000 اقامت در خصوصي خواص در شیکاگو است که یارانه توسط ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری است. بر خلاف ساکنان خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز اکثر مردم در ارشد این ساختمان ها زندگی می کنند به طور مستقل در آپارتمان خود را. صاحبان ساختمان و مدیران — برخی از آنها برای سود شرکت ها — همیشه ارائه خدمات پشتیبانی و لازم نیست به.

به عنوان شیوع کروناویروس نقل مکان کرد و به شیکاگو مدیران در برخی از فدرال یارانه اما خصوصي ساختمان و کاهش نیروی انسانی و امنیتی است. رسمی سیستم های مراقبت است که ساکنان به حال سازمان برای خود در طول سال شدند مختل اجتماعی-فاصله دستورالعمل و ترس از ویروس. در چا ساختمان کمک رسانی کارگران نیاز به بررسی بیشتر ساکنان تا اواخر ماه آوریل و پس از قبرها و دیگران به تنهایی درگذشت و بماند.

از اواسط ماه مارس از طریق اوایل ممکن است حداقل هفت ارشد ساکنان مرده پیدا شد و در واحد خود روز پس از آنها گذشته دیده می شود زنده اغلب کشف شده توسط سرایداران و یا کنترل آفات کارگران خود را دور با توجه به گزارش های تحقیقی از طبخ شهرستان دفتر معاینات پزشکی است.

این موارد بخشی از یک سنبله در مرگ و میر عمومی و یارانه مسکن. بیش از 80 ارشد ساکنان این ساختمان درگذشت بین 14 مارس و آوریل 10 — چهار برابر متوسط که بیش از مدت مشابه در هر سال از سال 2015, با توجه به معاینات پزشکی را داده است.

با همه گیر به پزشکی قانونی در حال بررسی مرگ و میر است که در آن ممکن است در نگاه در گذشته ساخت آن را سخت به دقت مقایسه این سال با قبلی. هنوز حتی غیر COVID-19 مرگ و میر به نظر می رسد در حال افزایش است.

صاحبان و مدیران ارشد ساختمان از جمله CHA, تاکید است که ساکنان خود را در زندگی خود را. در حالی که این ساختمان ها نه امکانات مراقبت از صاحبان آنها می گویند که با افزایش تلاش ها برای تماس با ما و کمک به ساکنان در طول بیماری همه گیر.

به وضوح هر چند شکاف ها باقی مانده است.

کاهش نیروی انسانی

در 20 مارس همان روز رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر صادر اقامت خود را در خانه سفارش HUD مقامات در ایالت ایلینوی اعلام کرد که آنها کار می کنند از راه دور برای آینده قابل پیش بینی. William O. داوسون سوم هود مدیر عمومی و مسکن برای دولت خواسته رهبران محلی مسکن سازمان به او اجازه دهید می دانم که اگر هر یک از کارکنان خود و یا ساکنان آلوده شدند با COVID-19. در همان زمان داوسون و تاکید کرد که باید برای مقامات محلی برای رسیدگی به روز-به-روز اقامت نگرانی های خود را. “اگر شما قادر به حل و فصل شکایت بدون مراجعه کنندگان به دفتر درست آن خواهد بود تا حد زیادی قدردانی” داوسون نوشت: در یک ایمیل به دست آمده توسط ProPublica ایلینوی از طریق یک درخواست سوابق.

یک HUD سخنگو در بیانیه ای گفت: هفته گذشته که آژانس “به طور کامل عملیاتی” و “پرداختن به مسائل آغاز می شود در سطح محلی که در آن آنها معمولا حل و فصل شود. عمومی خوش آمدید به تماس با HUD برای کمک بیشتر.”

در اواسط ماه مارس مدیران و صاحبان برخی از یارانه ساختمان در شیکاگو در حال حاضر قطع خود را در سایت ستاد در پاسخ به کوروناویروس. در میان آنها بود UPholdings یک شرکت خصوصی که دارای همیشه سبز برج یک جفت از نزدیکی ضلع شمالی ساختمان برای سالمندان است.

“میز جلو مسئولین را نمی خواهد کار به طور موقت” این شرکت اعلام کرد در نامه به تاریخ مارس 12 و توزیع به همیشه سبز برج ساکنان. “مدیریت اموال در حال کار به سرعت پیاده سازی یک سیستم به طوری که ما ممکن است به طور موثر و با خیال راحت انجام تندرستی چک.”

جکی رینولدز 67 ساله ساکن رهبر در اورگرین برج من مشکل اعلام. هر آپارتمان در این ساختمان مجهز به اورژانس بند ناف او گفت: زمانی که کشیده این فعال یک نور چشمک زن هشدار در میز جلو. اما این سیستم کار نمی کند اگر مسئولین نیست در وظیفه برای دیدن هشدار.

ساکنان در حال حاضر راه اندازی یک شبکه به بررسی یکی دیگر رینولدز گفت. “سال گذشته یکی از همسایگان من در کف من گذشت و هیچ کس در مورد آن را می دانستند چرا که هیچ کس به خوبی انجام شد-در حال چک,” او گفت:. به عنوان اپیدمی گسترش او یافت می شود مردم کمتر حاضر به دور است. “همه ترسیده بود.”

چند هفته بعد در 15 آوریل رینولدز متوجه یک بسته لغزش در نزدیکی ساختمان ورودی مقابل یکی از همسایگان امیلی Mandley بود که 88 و تا به حال برخی از مشکلات سلامتی. رینولدز گفت که او را در یک ماسک زدم و در Mandley درب سه بار در طول روز و نیم. او نمی توانید پاسخ. رینولدز سپس رسیده به پسر عموی خود را که با این نسخهها کار در ساختمان به عنوان یک تعمیر و نگهداری و قادر به رسیدن به Mandley آپارتمان. به عنوان رینولدز بود ترسید Mandley مرده بود.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه سخنگوی UPholdings اذعان کرد که همیشه سبز برج ساختمان های دیگر تا به حال جلوی درب پرداختند. او گفت: این شرکت به روز رسانی سیستم های امنیتی دوربین در هر دو ساختمان.

در اواخر ماه مارس ساختمان مدیران سازمان یک سیستم روزانه رفاه چک, او گفت:. ساکنان که نمی خواهید به تماس ارائه شد با درب برچسب ها که می گویند “من خوب” یا “خانه” به دیگران اجازه دهید می دانم که آنها خوب است. “این روند در حال انجام است” این UPholdings بیانیه ای گفت:.

اما رینولدز گفت که او و دیگر مستاجران آمد با برچسب سیستم. در این هفته پس از Mandley پیدا شده بود مدیران ساختمان به نام به بررسی ساکنان رینولدز گفت. اما او شنیده نشده از هر گونه کارکنان سلامتی چک های پس از آن.

“هیچ کس آمده است به بررسی ما اما یک زمان” رینولدز گفت.

نادیده گرفته

به عنوان بسیاری از چا کارکنان روشن به کار از خانه کمک رسانی کارگران ماند در سایت در ارشد ساختمان “به ارائه پشتیبانی اطلاعات و ارجاع” به ساکنان یک مارس 18 ایمیل به کارکنان از James L. Bebley سپس چا اقدام مدیر عامل و در حال حاضر آن افسر ارشد عامل.

کمک رسانی کارگران شناخته شده به عنوان رزیدنت خدمات هماهنگ کننده و یا RSCs هستند کارکنان توسط سازمان های خیریه کاتولیک در زیر 9 میلیون دلار و دو سال قرارداد با چا. تحت قرارداد 54 هماهنگ کار در چا را 55 ارشد ساختمان. برخی از هماهنگ کنندگان مسئول خواص با صدها نفر از واحد است.

قبل از همه گیر هماهنگ کنندگان متمرکز سازماندهی فعالیت برای سالمندان و اتصال کسانی که نیاز به خدمات اجتماعی. آنها همچنین قرار است برای بررسی بر روی ساکنان آنها و یا مدیران ساختمان تلقی بیمار یا ضعیف به خصوص در آب و هوای شدید.

در طول سه ماه گذشته کار خود را تنها تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن — و به طور بالقوه خطرناک است. یک هماهنگ کننده که خواسته بود به نام چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها گفت که او در ابتدا به خود او دستکش و ماسک بنابراین او می تواند کمک به ارائه مواد غذایی به ساکنان. خیریه کاتولیک به ماسک برای هماهنگ شروع آوریل 2, زمانی که مقامات بهداشت فدرال شروع به توصیه استفاده از آنها با توجه به Brigid مورفی, یک سخنگوی سازمان.

در مارس 23, هماهنگ کننده آموزش داده شد برای بررسی در هر روز با 1100 ساکنان در لیست ضعیف یا از طریق تلفن و یا در فرد با توجه به هماهنگ کننده. ورود به سیستم از این حضورها قرار بود فرستاده شده به سرپرستان خود در خیریه کاتولیک.

اما تحت خیریه کاتولیک قرارداد هماهنگ نمی شد انتظار می رود برای بررسی در با دیگر سالمندان مگر اینکه آنها نیازهای خاص.

“چا و خیریه کاتولیک واقعا نمی قرار داده و تاکید بسیار بر روی چک در غیر ضعیف ساکنان” در آن زمان نوشت: هماهنگ کننده در یک ایمیل. “برخی از RSCs مانند خودم در زمان ابتکار عمل را به همه ساکنان است.”

مورفی گفت: هماهنگ کارکنان توسط سازمان های خیریه کاتولیک نمی شد مورد نیاز برای انجام سلامتی چک از تمام ساکنان هر چند آنها را به شدت به کمک به کسانی که نیاز به مواد غذایی و یا دیگر کمک های ویژه. “در طول همه گیر ما ساکن خدمات هماهنگ کننده (RSCs) ارائه خدمات بدون بازپرداخت بالاتر و فراتر از وظایف مشخص شده در قرارداد” مورفی نوشت: در بیانیه ای.

در اواخر ماه مارس اعضای Jane Addams ارشد حزبی یک گروه حمایت شروع به فشار به چا و شهرستان برای ارائه خدمات بیشتر به سالمندان است. در مارس 24, دستیار شهردار لری Lightfoot فرستاده Bebley یک لیست از انجمن’ خواسته است که شامل انجام سلامتی روزانه چک از تمام ساکنان و نیروی انسانی هر ارشد ساختمان با پرستاران و یا مراقبت های بهداشتی کارگران است.

همه چا ساختمان های در حال مدیریت توسط شرکت های خصوصی. دو روز بعد از ایمیل از Lightfoot مشاور چا دستور شرکت مدیریت املاک به پست جدید اطلاعاتی آگهی در ساختمان مناطق رایج است. “از آن است که بشود برای ما ساکنان مسن تماس بگیرید اگر آنها نیاز به” مری Howard چا ارشد خدمات اقامت افسر نوشت: در یک ایمیل به مقامات آژانس که کار با مدیران املاک. بروشور در زبان انگلیسی و 12 زبان دیگر.

هوارد و اریک گرت رئیس اموال افسر چا نیز با ارسال نامه ای به رئیس جمهور از محلی مشورتی شوراهای مستاجران’ گروه برای هر چا توسعه است. نامه ملک گفت: مدیران هنوز هم در حال کار بر روی سایت در هر توسعه و ساکن خدمات هماهنگ شد در دسترس از طریق تلفن, اگر همیشه در فرد است. در این نامه اشاره نکرده است سلامتی چک.

هیچ کمک مورد نیاز

برای هفته ها در فوریه و مارس 25 بخش Alderman بایرون Sigcho-لوپز فرستاده چا شکایت دفتر خود را در مورد دریافت ناکافی گرما نگرانی های امنیتی و ارتباط ضعیف با ساکنان Las Americas, یک 211-واحد ساختمان برای سالمندان در Pilsen محله. چا مقامات بارها و بارها وعده داده شده را دنبال کنید تا با ساختمان مدیران و ساکن آن خدمات هماهنگ کننده ایمیل را نشان می دهد.

در مارس 27, Sigcho-لوپز فرستاده این بار پیشنهاد برای سازماندهی بیشتر رفاه چک در ارشد ساختمان از جمله لاس آمریکا.

“ما آسیب پذیر”

Alderman بایرون Sigcho-Lopez می نویسد: به شیکاگو سازمان مسکن که دفتر او قصد دارد به بررسی در سالمندان که ممکن است دچار اضطراب یا افسردگی. جزئیات کامل ارز.

پیام خود را ساخته شده راه خود را به هوارد. در یک ایمیل به همکاران او اشاره کرد که چا در حال حاضر یک برنامه توسعه: “خیریه کاتولیک است که در ساختمان های ما انجام بیش از 1100 سلامتی چک در روز است.”

اما در آن زمان هنوز هم هماهنگ نبودند مورد نیاز برای انجام چک های منظم از ساکنان مگر اینکه آنها در “ضعیف” لیست.

هنوز Scarleth اهرم Ortiz, مدیر چا دفتر تنوع و شمول دلسرد Sigcho-لوپز از اقدام با طرح خود یادآوری او چا در حال حاضر ساکن خدمات هماهنگ انجام کمک رسانی در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

“ما فکر می کنیم ممکن است گیج کننده به دیگران انجام همان, و ما در حال تلاش برای محدود کردن تعداد افرادی که می آیند به ساختمان های ما,” او نوشت.

در یک مصاحبه Sigcho-لوپز گفت: دفتر کار خود ادامه داده است را بررسی کنید-در تماس است. “ما سالمندان اگر هر چیزی نیاز به توجه بیشتر و نه کمتر” او گفت:.

دانیل لا Spata, alderman از 1 Ward در این شهر در نزدیکی سمت شمال غربی گفت: CHA رهبران نیز رد پیشنهاد خود را که آنها اضافه کردن کارکنان برای بررسی بر روی ساکنان در ارشد ساختمان. در طول یک ماه آوریل 3 ویدئو کنفرانس با چا مقامات لا Spata گفت: او پرسید که آیا آژانس می تواند جای یک پرستار و یا مراقبت های بهداشتی کارگران در هر ارشد محل اقامت در طول بیماری همه گیر. او گفت: به او گفته شد هیچ دلیل حضور کارکنان درمانی در ارشد ساختمان “تنها ایجاد ترس و وحشت است.”

نتیجه گیری کرد: “من فکر می کنم ما نیاز به سیستم های قوی تر از پاسخگویی در محل.”

آن را اواسط ماه مارس قبل از چا تصمیم به انجام چک های منظم از ساکنان که نیست در آن بیمار و ضعیف لیست. حتی پس از آن نه همه درگیر با انجام چک شد و برقراری ارتباط با یکدیگر است. اولین چا کارکنان شاغل به کار در خانه خواسته شد برای شروع تماس مستاجران برای تکمیل کار هماهنگ کارکنان توسط سازمان های خیریه کاتولیک. اما در اوایل ماه مه هماهنگ کننده نیز کارگردانی برای بررسی در با هر اقامت حداقل یک بار در هفته, حتی اگر آنها گفته بودند که در حال تماس با چا کارکنان با توجه به هماهنگ کننده صحبت کرد که با ProPublica, ایلینوی.

در بیانیه ای چا رهبران گفت: آنها کار کرده اند در طول این بیماری همه گیر به مطمئن شوید که سالمندان نیست قطع از نیازهای ضروری. ماه گذشته آژانس می گوید آن را گسترش داده و آن را بررسی کنید-در سیستم که در حال حاضر می رسد 3,000 سالمندان در روز از جمله آسیب پذیر ترین.

“سلامت و ایمنی ساکنان بالاترین اولویت برای چا و شهر شیکاگو به ویژه سالمندان که ما مرتکب قابل توجه کارکنان و منابع برای حمایت از فعالیت های روزانه خود را,” چا سخنگوی مولی سالیوان نوشت: در بیانیه ای.

در گذشته مقامات در چا باید تاکید کرد این سازمان ارائه مسکن است و نه اساسا یک آژانس خدمات اجتماعی هر چند آن را ارائه می دهد و ساکنان برخی از آموزش و پرورش و حمایت از برنامه و به طور گسترده ای به عنوان بیش از یک مالک.

طرفداران باقی مانده نگران است که برخی از ساکنان شد نمی رسید. ماریا Hadden, alderman از شیکاگو, far North, سمت 49 Ward, معرفی یک فرمان در مارس جلسه شورای اسلامی شهرستان که نیاز به مدیران چا و دیگر مقامات ارشد ساختمان انجام سلامتی چک حفظ سطح نیروی انسانی و محدود کردن دسترسی از nonresidents در طول بهداشتی در شرایط اضطراری. آن را اختصاص داده بود به شورای کمیته بهداشت و درمان است که بعد از برنامه ریزی برای دیدار در 4 ژوئن.

Hadden گفت: او می داند که چا در حال حاضر دارای یک سیستم برای انجام چک. “اما بسیاری از ساکنان شنیده ام از آنها را,” او گفت:. “این زمان را به نشستن در دست ما است.”

کشنده شکاف

در آن بیانیه چا رهبران جواب نداد سوال در مورد مرگ و میر در ساختمان های خود را. اما در زمان فرمان معرفی شد آنها آگاه بودند که شکاف در کار ساکن خدمات هماهنگ کننده می تواند عواقب کشنده.

“لطفا توجه داشته باشید در طول این زمان از COVID ما شروع به پیدا کردن ساکنان مرحوم در آپارتمان خود را در” خیریه کاتولیک مقامات نوشت: در تاریخ 14 آوریل در یک ایمیل به کارکنان مشغول به کار در چا ساختمان. “بلافاصله چا است تماس با موسسات خیریه کاتولیک برای دیدن اگر یک رفاه بررسی تکمیل شد در رزیدنت توسط RSC و برگزاری به ما پاسخگو باشد. ما در حال برگزار شد بسیار پاسخگو برای تماس با ما اگر ساکن است در بیمار و ضعیف list.”

این ایمیل همچنین گفت: کارگران که اگر آنها نمی تواند رسیدن به ساکن با دو تماس های تلفنی آنها باید اجازه اموال مدیران می دانم به طوری که آنها می تواند انجام به خوبی در حال بررسی از آپارتمان.

ارسال ایمیل به یادآوری هماهنگ کننده است که آنها نیاز به بررسی ساکنان مریض و ضعیف لیست مورفی نوشت: در بیانیه حتی اگر مردم مرده بودند و نه در لیست “و ما RSCs را ساخته سلامتی تلفن تماس به آنها را.”

که در آن نقطه, چندین مرگ و میر در چا و دیگر یارانه آپارتمان در حال حاضر رفته بماند برای روز قبل از بر داشت. هیچ کس مسئولیت چک کردن آن دسته از ساکنان.

به خصوص غم انگیز و وحشتناک وضعیت unfolded در آوریل 22, زمانی که ساکن در هالیوود, خانه, a high-rise ارشد ساختمان در شیکاگو اجواتر محله به نام مدیر اموال که به گزارش کرمهای بودند خزنده از آشپزخانه بیرون ریختن. دیگر ساکنان ساختمان ارشد ساختمان متوجه شده بود قوی, بوی ناپاک در 12 طبقه راهرو. یک کارگر نگهداری و در نهایت باز یک آپارتمان که در آن او در بر داشت 72 ساله اسکار مدینه نشسته در آشپزخانه, مرده, با توجه به یک گزارش تحقیقی از دفتر معاینات پزشکی است.

مالکیت و مدیریت توسط Heartland داد برجسته آژانس خدمات اجتماعی هالیوود خانه است خانه را به هر دو بازار-نرخ و کم درآمد مستاجرها با 51 از آن 197 آپارتمان یارانه از طریق فدرال کوپن. ساختمان نیز دریافت بودجه شهرستان.

مدینه زندگی کرده بود در هالیوود خانه برای 13 سال همسایه گفت. او تا به حال مهاجرت از کوبا بیش از چهار دهه پیش و شناخته شده بودن نوع و دوستانه است.

ایوان Requena یکی از دوستان خود را در این ساختمان گفت: خانواده از بلیز و آنها پیوند خود را بیش از زمینه های فرهنگی مشابه. آنها هر دو دوست game, موسیقی و رقص و آنها گاهی اوقات غذا خوردن با هم و بحث در ساختمان اتاق ناهار خوری. “او می گویند سلام به همه او در دیدار بسیار مرد خوب,” او گفت:.

اما مدینه صرف بیشتر وقت خود را توسط خود را. “او واقعا بحث در مورد خانواده” گفت: Requena که 73. “او در رفتن و پیاده روی در خارج از تمام شب حتی زمانی که آن را سرد شدم. یا او را گاهی اوقات در اتوبوس و سوار اتوبوس تمام شب.”

در هفته های اخیر به عنوان coronavirus عفونت گسترش هالیوود, خانه خود را بسته و اتاق ناهار خوری. مدینه دیابتی که گاهی اوقات به حال مشکلات تنفسی به ندرت ترک آپارتمان خود را به جز برای دریافت ساندویچ از فروشگاه در طبقه اول. “به من گفت:” آنها در حال بالا در سدیم — شما نمی توانید خوردن که هر شب'” Requena گفت. “او متوقف شد و بیرون رفتن. او فقط متوقف مراقبت از خود را به خاطر او افسرده بود.”

چند هفته پیش در مدینه گفت: Requena او نگران آن است که غیر ممکن است قادر به آمده به ساختمان به خاطر هیچ کس مشغول به کار بود در مقابل درب طول زیادی از روز است. این آخرین بار بود آنها صحبت کرد.

برخی از هالیوود خانه های ساکنان می گویند بیشتر باید انجام شود برای برقراری ارتباط با مستاجر. مدیر اموال تنها در ساختمان دو روز در هفته گفتند و یک مددکار اجتماعی مشغول به کار بوده است از راه دور به حد فرد-به-فرد تعاملات.

“برخی از مردم گفت: او را به نام آنها, اما او نه به نام همه. او نه به نام من” گفت: resident Nanna صلیب 77.

صلیب است که یک عضو از جین آدامز ارشد حزبی گفت: او می داند که از نزدیکی ارشد ساختمان که در آن دسته خارج هر واحد نشان می دهد که آیا کسی در را باز کرد که بعد. هالیوود خانه نیاز به یک راه برای انجام سلامتی چک به خصوص در طول دوره زمانی که بسیاری از مستاجران به ندرت ترک آپارتمان خود را, او گفت:.

“که نبوده است, اتفاق می افتد در ساختمان ما, و آن را واقعی بوده است ناراحت کننده,” او گفت:.

یک سخنگوی Heartland داد در بیانیه ای گفت که این شرکت مبهوت کار شیفت در ساختمان آن پس از اقامت در خانه اما “تعمیر و نگهداری کارکنان و امنیت در سایت روزانه.”

“اگر چه هالیوود خانه مستقل زندگی تسهیلات که در آن ساکنان ممکن است را انتخاب کنید به دنبال خدمات از خارج از همکاران برای رفاه ساکنان ما ما را انتخاب کرده اند به آغاز دوره ای ساکن سلامتی چک. در واقع این چک شده اند تقویت طول COVID-19 گیر کردند.” از آنجا که بسیاری از ساکنان سالمندان “اگر چه سخت است آن را غیر معمول نیست برای تجربه های متعدد ساکن مرگ و میر در سال است.”

مدینه گذشته بود دیده می شود زنده یک هفته قبل از بدن او پیدا شده بود بر اساس این گزارش از معاینات پزشکی. این حداقل دومین بار از ماه مارس که ساکن در هالیوود خانه کشف شده بود روز پس از مرگ, با توجه به معاینات پزشکی ،

Requena آموخته شده در مورد مدینه مرگ از یکی دیگر از همسایه.

“آن را به من ضربه خیلی سخت است” او گفت:. “این بسیار غم انگیز است که وقتی شما به تنهایی زندگی می کنند چیزی شبیه به این اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>