سناتورها فشار برای تماس های زندان رایگان در بعدی Coronavirus لایحه امداد

پاندمی کوروناویروس به تسکین شدید قرار داده است موضوع اصلاح طلبان عدالت جنایی شده اند بالا بردن سال است: نرخ نجومی که زندان تلفن شرکت های تلفن یاتهام برای تماس های تلفنی و تصویری به افراد the زندانی. در حال حاضر ، به عنوان کنگره بحث های بعدی معامله محرک coronavirus ، برخی از قانونگذاران را برای مقررات به ایجاد چنین تماس رایگان فشار. 

روز پنجشنبه، 17 letter سناتور دموکرات به رهبری سنس. امی کلبوچار و تامی داک ورث، نامه ای به میچ مک کانل و چاک شومر فرستادند و از آنها می خواهد که این را در بسته بعدی اولویت فدرال قرار داده اند.

در این نامه نوشته شده بود: «قبل از همه گیر شدن، بیش از ۵۰ درصد از خانواده هایی که یک عاشق در حال گرفتاری هستند، برای پرداخت هزینه مسکن و غذا تلاش می کنند و از هر ۲۹ کودک یک نفر پدر و مادر را به دار می اندازد» به علاوه، از هر سه خانواده یک نفر با یک دوست بی بند و بار به بدهی رفت تا با آنها ارتباط برقرار کند و زنان ۸۷ درصد از این هزینه ها را شانه به شانه می کنند. حال، به عنوان بسیاری از امکانات را به حالت تعلیق در فرد بازدید کننده و خانواده ها با اخراج، فوروش، و اخراج به دلیل همه گیر مواجه هستند، این تماس ها بیشتر ضروری است و هزینه های ممنوعه —از همیشه است.”

در برخی حوزه های قضایی، یک تماس تلفنی محلی ۱۵ دقیقه ای می تواند به اندازه ۲۵ دلار اجرا شود، هزینه ای که حتی قبل از بحران اقتصادی کنونی غیر قابل دفاع بود. کمیسیون ارتباطات فدرال در حال حاضر صلاحیت تنظیم تماس های بین ایالتی را دارد، اما بیش از ۸۰ درصد از تماس های تلفنی زندان در داخل کشور هستند، به این معنی که اکثریت قریب به اتفاق تماس ها برای ۲ میلیون فرد زندانی در سراسر آمریکا قابل تنظیم نیست مگر اینکه کنگره قانون را تغییر دهد – چالشی که در نامه سناتورها برجسته شده است.

بدون اقدام کنگره برای پرداختن به نرخ تماس های داخلی، خانواده ها همچنان رنج می برند، آنها نوشتند.

تظاهرات همه گیر و سراسری عدالت نژادی پس از قتل جورج فلوید توجه قابل توجهی را به شرایط زندان ها و زندان های ایالات متحده جلب کرد، جایی که نرخ نامتناسبی از پرونده های Covid-19 estimate نسبت به جمعیت گسترده تر آمریکا وجود دارد؛ یکی از برآوردهای اخیر آن را در ۵.۵ برابر بیشتر قرار داده است. در همین حال، همه گیر بودن ارتباط افراد مبتلا به این مشکل را با عزیزانشان سخت تر کرده است، به دلیل تنش های ترکیبی تماس های تلفنی گران قیمت و عدم مراجعه ٔ غیرشخصی. این یک مسئله مقامات فدرال شده اند بی سر و صدا دور در ماه های دور. 

در سال 2015، FCC suedاعلام کرد که برای پرداختن به نرخ های تماس در دولت در ندهنده عمل می کند، اما پس از شکایت شرکت های مخابراتی، رئیسFCC stopped defending آجیت پی، یک انتصابی ترامپ، در سال ۲۰۱۷ از دفاع از حق آژانس خود برای تنظیم آن تماس ها دست بردارد. در سال بعد، ruled دادگاه فدرال حکم داد که FCC اختیار تنظیم تماس های تلفنی زندان بین ایالتی را دارد اما در دولت ها نیست.  

در ژوئن ۲۰۱۹ داک ورث به همراه سنس راب پورتمن، آر-اوهایو؛ “کوري بوکر”، “دي-ان”. J.; برایان شاتز، دی هاوایی؛ اد مارکی، دی-توده.; و آنگوس کینگ، آی مین، a bill لایحه ای را برای گسترش اختیارات FCC برای تنظیم تماس های تلفنی زندان معرفی کرد. قانون ارتباطات منطقی و درست مارتا رایت راید به افتخار مارتا رایت، زنی که در سال ۲۰۰۰ علیه زندان خصوصی که نوه اش در آن زندگی می کرد، طرح دعوی کرد، نام گذاری شده است و می گفت هزینه های تماس با او به طور غیر وجدانی تند بوده است. دادگاه حکم داد که شکایت رایت مسئله ای برای FCC به رسیدگی است ، بنابراین او سپس به دادخواست آژانس برای مداخله نقل مکان کرد. در سال ۲۰۱۳، voting to cap rates آژانس در نهایت اقدام کرد، و به نرخ های سرپوش برای تماس های تلفنی بین ایالتی در زندان ها و زندان ها رای داد.

کمی در پی معرفی لایحه داک ورث در سال گذشته تغییر کرد، اما بعد از آن ضربه همه گیر شد. در اولین بسته محرک مجاز کنگره، برای تعجب مدافعان، زبان گنجانده شده بود تا تمام تماس های تلفنی را در امکانات فدرال برای مدت زمان اضطراری ملی آزاد کند.

…مشخص نبود که چه کسی رهبری این تلاش را با قانون CARES انجام داده است اما پس از سال ها وکالت، جنبش عدالت تلفن زندان قطعا متحدان خود را در کنگره، و آن را در یک لحظه عجیب و غریب پرداخت، گفت: بیانکا Tylek، مدیر اجرایی از Worth Rises، یک گروه متمرکز بر برچیدن صنعت زندان است. “متاسفانه، طرف پایین لایحه این است که آن را تنها برای مدت زمان از Covid است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>