سناتوران در بزرگراه دولت برای نهایی کردن صندلی ماشین تست قوانین

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

با استناد به “یک موضوع فوری از امنیت عمومی” دو سناتور ایالات متحده آمریکا در حال فشار دادن ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت بلافاصله پس از نهایی تاثیر جانبی تست تصادف استاندارد برای کودکان صندلی ماشین.

در پاسخ به یک ProPublica بررسی سنسور. ماریا Cantwell, D-بشویید. و تامی Duckworth, D-Ill., اعضای مجلس سنا تجارت, علم و حمل و نقل کمیته اندرز تنظیم کننده برای عدم دیدار با الزامات قانون.

نزدیک به 20 سال پیش در کنگره تصویب یک قانون نیاز به NHTSA برای توسعه قوانین برای محافظت از کودکان از آسیب به سر در کنار تاثیر سقوط. دوم قانون تصویب شد در سال 2012. (دولت یک صندلی کودک استاندارد برای جلو-تاثیر سقوط.) آژانس تنها پیشنهاد یک تاثیر جانبی تست برای صندلی ماشین در ژانویه 2014 پس از اضافی کنگره فشار اما NHTSA هنوز تصویب نشده تست قیمومیت. تلاش برای توسعه و پیاده سازی این آزمون شده اند مانع از صنعت مقاومت مواجه محدود اطلاعات در حوادث مربوط به کودکان و کهنه آزمایش فن آوری است.

گروه حمل و نقل پیش بینی شده است که آن را انتشار نهایی تاثیر جانبی تست حکومت در ماه مارس است. حتی در صورتی که تاریخ میله های آن معلوم نیست چگونه به زودی تولید کنندگان را مجبور به شروع به تست کرسی های خود را. فعلی پیشنهاد می دهد صندلی ماشین سازان سه سال از انتشار این قانون به پیروی.

“وجود دارد در دنیای واقعی به عواقب این انفعال” سناتور نوشت: در یک Feb. 14 نامه به NHTSA اقدام مدیر James C. اونز. “برای مثال ProPublica گزارش جزئیات بالقوه غفلت از تقویت کننده صندلی تولید کننده Evenflo در حال توسعه و بازاریابی آن ‘بچه بزرگ’ تقویت کننده صندلی ماشین محصول است که ممکن است قادر به محافظت از کودکان در کنار تاثیر سقوط که برای اختصاص حدود 25 درصد برخورد وسیله نقلیه مرگ و میر کودکان زیر سن 15 سالگی در سال 2018 است.”

یک ProPublica تحقیقات در این ماه نشان داد که در غیاب فدرال تاثیر جانبی تست قوانین صندلی تقویت کننده تولید کنندگان در حال ساخت تا خود را با قوانین و تصمیم گیری چه می گذرد. Evenflo به بازار عرضه بالای آن-فروش بچه بزرگ تقویت کننده به عنوان “طرف تاثیر آزمایش” حتی اگر شرکت در آزمون ویدئوها نشان داد کودک به اندازه dummies careening از کمربند شانه در راه Evenflo بالا صندلی ماشین مهندس بستری تحت سوگند را واقعی کودکان در معرض خطر صدمات فاجعه بار و یا مرگ. تحت قوانین Evenflo ساخته شده تنها راه به شکست تست شد اگر ساختگی زخم روی زمین یا صندلی شکست را به قطعات.

به عنوان ProPublica گزارش یکی Evenflo مهندس گفت: در رسوب است که شرکت “side-تست ضربه[s] صندلی ما, اما من فکر نمی کنم ما می گویند که ما ارائه هر نوع تاثیر جانبی حمایت می کند.”

سناتور نوشت: “Evenflo همچنین ادعا میکند که محصولات خود را با این شرکت در سمت خود تاثیر استانداردهای. اما ادعا ویدئوها از طرف تاثیر, تست, تماس, به سوال سطح حفاظت از این استانداردها ارائه شده است.”

NHTSA پیشنهاد طرف-تست ضربه نمی اعمال می شود به بسیاری از تقویت کننده صندلی مدل در حال حاضر به فروش می رسد. نیاز به تست تنها شامل صندلی برای کودکان کمتر از 40 پوند است. NHTSA پیشنهاد تولید کنندگان می تواند به جلوگیری از تاثیر جانبی تست خود را تقویت کرسی توسط relabeling کسانی که صندلی به عنوان امن تنها برای کودکان 40 پوند و تا. اگر شرکت های زیادی از NHTSA توصیه و صرفا relabel خود تقویت کننده صندلی های است که اجازه می دهد آنها را به ادامه را به طرف خود-تست ضربه برای تقویت کننده صندلی و تصویب خود را.

این سناتورها که به اونز یک 4 مارس ضرب الاجل برای پاسخ به سوالی که آیا Evenflo تا به حال مشورت با NHTSA زمانی که شرکت با کنار آن تاثیر استانداردها و اینکه بچه بزرگ کرده بود تا کنون موفق هر یک از NHTSA آزمون.

“در چه تاریخی و در چه شیوه ای را NHTSA اول در مورد نگرانی های مربوط به ایمنی عملکرد Evenflo تقویت کننده صندلی در کنار تاثیر برخورد ؟” سناتور پرسید.

سناتور گفت: اونز که NHTSA “مسئولیت برای اطمینان حاصل شود که هر کودک داری سیستم محصول در بازار است که با دقت به بازار عرضه شده و از همه مهمتر به اندازه کافی محافظت از کودکان در کنار تاثیر برخورد.”

“چه اقداماتی شده و یا خواهد شد NHTSA را در هماهنگی با کمیسیون تجارت فدرال و کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده به سرکوب کاذب و فریبنده تبلیغات توسط سازندگان از صندلی ایمنی کودک و تقویت کننده صندلی؟”

NHTSA در پاسخ به Marketplace سوالات در مورد سنا پرس و جو.

پس از Marketplace منتشر شده خود را بررسی پنج کلاس اقدام دعاوی واصل شده اند در برابر Evenflo ادعا صندلی ماشین ساز مشتریان خود را فریب و نقض های مختلف دولتی حمایت از مصرف کننده ، تمام شکایات در این لباس استناد Marketplace را گزارش.

“به عنوان یک نتیجه از آن بدبینانه احتکار, Evenflo در حال حاضر در معرض میلیون ها نفر از کودکان را به خطر جراحت قبر و مرگ” اظهار داشت: یکی از شکایات ثبت شده در دادگاه فدرال در ایالت ماساچوست. “تا به حال Evenflo اعلام نتایج جانبی آن-تست ضربه به” شکایت گفت: “نه پدر و مادر یا قیم خواهد خریداری شده اند یک بچه بزرگ تقویت کننده صندلی.”

Evenflo مشاور عمومی امی Blankenship گفت: در یک بیانیه کتبی به Marketplace که شرکت او آگاه بود از کروش به NHTSA. او کاهش یافته است به آدرس نامه یا کلاس اقدام مناسب به طور خاص اما گفت که به طور کلی Evenflo 800 کارکنان “مراقبت عمیقا در مورد ایمنی کودک” و اعتماد به محصولات این شرکت “به اندازه کافی برای استفاده از آنها با فرزندان خود ما.”

“Evenflo اختصاص داده شده به ارائه امن و موثر محصولات برای کودکان و خانواده ها, هر گونه ادعای خلاف هستند false” Blankenship نوشت. “ما در کسب و کار و ایمنی برای 100 سال گذشته را ارائه پدر و مادر با برخی از موثر ترین برش لبه و دقت آزمایش های ایمنی فن آوری است.”

Evenflo همچنین چهره تحقیقات توسط ایالات متحده آمریکا مجلس کمیته نظارت و اصلاحات فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده. در فوریه. 12 پارچه مبلی. Raja Krishnamoorthi D-Ill., و تشکر. کتی پورتر, D-کالیفرنیا به Evenflo مدیر عامل شرکت تا فوریه. 24 به ارائه این شرکت تست شوی و دیگر پرونده های مربوط به بازاریابی خود از این بچه بزرگ و دیگر بوستر.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>