سناتور ریچارد بورر فروش سی شهری به اهدا کننده در غنی قیمت

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریچارد با مته سوراخ کردن و مالی در هفته های اخیر برای تخلیه منابع سهام درست قبل از سقوط بازار در ترس از coronavirus و موقع فروش سهام در مبهم هلندی کود شرکت.

در حال حاضر کارولینای شمالی حزب جمهوری خواه در سال 2017 فروش خود را در واشنگتن به رهبری اهدا کننده و قدرتمند لابی که تا به حال کسب و کار قبل از بورر کمیته در حال جمع آوری اضافی مسائل اخلاقی.

با مته سوراخ کردن فروش کوچک شهری در کاپیتول هیل محله برای چه بر اساس برخی برآوردها بود و بالاتر از قیمت بازار — $900,000 — برای یک تیم به رهبری توسط لابی جان سبز. است که ده ها هزار دلار بالاتر از برخی برآوردها از اموال ارزش مالیات ارزیابان یک وب سایت املاک و مستغلات و یک نماینده محلی املاک و مستغلات. فروش انجام شد خارج از, بازار, بدون, صفحه اصلی ذکر شده برای فروش publicly.

سبز دراز مدت کمک کننده به با مته سوراخ کردن در مبارزات سیاسی و همکاری سرويس رايگان فورشيرد در حداقل یکی جمع آوری کمک برای او. در سال 2017, سال فروش, سبز, لابی به نمایندگی از یک جریان از مشتریان با کسب و کار قبل از بورر کمیته.

اخلاق کارشناسان به طور کلی مشکل زمانی که سیاستمداران وارد معاملات کسب و کار با اهدا کنندگان و یا لابی با مسائل قبل از آنها. قانونی بودن این فروش لولا در مورد اینکه آیا صفحه اصلی خریداری شده به ارزش منصفانه بازار. اگر آن را خریداری شد و برای بیشتر از آن می تواند به عنوان یک هدیه است. هدیه از ارزش قابل توجهی از لابی به طور کلی ممنوع شده توسط سنا اخلاق قوانین و کسانی که به طور معمول مورد نیاز برای عموم افشا می شود. نه با مته سوراخ کردن و نه سبز فاش هر گونه هدیه. هدیه ای که در نظر گرفته شده برای نفوذ رسمی اقدامات غیر قانونی هستند.

“این به نظر می رسد بسیار مشکل” گفت: Kedric Payne, مشاور عمومی برای کمپین مرکز حقوقی و معاون سابق مشاور رئیس دفتر کنگره اخلاق.

دیگر اخلاق کارشناسان به توافق رسیدند. “این است که هر ظاهر بودن نقض هدیه بان کی مون” گفت: Craig Holman یک لابی برای watchdog گروه عمومی شهروند. “هدیه ban یکی از اساسی ترین چارچوب های حقوقی برای جلوگیری از فساد است. لابی هدیه به نمایندگان مجلس است که شبیه به یک رشوه.”

Holman, اما, گفت, اثبات چنین معاملات رفت و برای بالاتر از ارزش بازار دشوار است. او در مقایسه با سناریوی سابق سازمان حفاظت محیط زیست مدیر اسکات Pruitt اجاره کاپیتول هیل محل سکونت برای یک نرخ تنزیل از همسر یک لابی که به دنبال نفوذ در این سازمان تصمیم گیری. مقامات سازمان حفاظت محیط زیست در ابتدا در دفاع از این اجاره به نرخ بازار و مورد نیست در نتیجه هر گونه تحریم و یا پیگرد قانونی در برابر Pruitt.

در بیانیه ای با مته سوراخ کردن یک سخنگو گفت: قیمت منصفانه, ارزش بازار “به طور مستقیم در خط با مقایسه خواص به تازگی فروخته شده در این منطقه است.”

“فروش نهایی شد در فوریه سال 2017 پس از یک ماه روند که شامل یک ارزیابی مستقل تایید ساختمان ارزش بازار و حقوقی نقد و بررسی عنوان و قرارداد” سخنگوی گفت. “سنا کمیته اخلاق مطلع شد قبل از فروش و کمیته ارشاد به دنبال داشت در همه مربوطه و مالی آشکار است.”

کمیته اخلاق شناخته شده نیست به صورت تهاجمی آن موشکافی از اعضای. “سنا کمیته اخلاق است که خودی باشگاه — آن است که اعضای نظارت بر هر یک از دیگر” Holman گفت. “این کمیته بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده برای ارائه پوشش به همکاران و آن را به نظر می رسد این چیزی است که اتفاق افتاده است در این مورد است.”

در یک بیانیه کوتاه سبز گفت: “من نمی لابی سناتور و یا مشغول به کار در یک موضوع با دفتر خود شخصا از سال 2016.”

مالیات ارزیابان ارزش واشنگتن دی سی خانه برای $796,720 در سال 2017 بیش از 100.000 دلار کمتر از سبز و کسب و کار خود شریک برای آن پرداخت می شود. اما ارزیابی مالیات ارزش در این شهرستان اغلب در زیر قیمت بازار. با مته سوراخ کردن پرداخت $525,000 برای این محل در سال 2003.

Redfin املاک و مستغلات وب سایت برآورد ارزش خانه را به $813,973 در ماه خانه فروخته شد هر چند این شرکت در ارزیابی به دور از دقیق.

باب ویلیامز, Coldwell Banker real estate agent که کمک می کند تا خرید و فروش خانه در کاپیتول هیل محله بررسی فهرست به صورت ProPublica و گفت که او تخمین می زنند که در اوایل سال 2017 با مته سوراخ کردن خانه را به فروش در بازار برای حدود 850,000 احتمالا بیشتر اگر متعدد وجود دارد رقابت ارائه می دهد.

جرات جانسون Wenzler دیگر واشنگتن عامل املاک و مستغلات گفت: آن را دشوار است به آمده تا با یک دقیق برآورد ارزش بدون دانستن جزئیات بیشتر در مورد صفحه اصلی, اما این قیمت به نظر می رسید در مورد حق است.

“گاهی اوقات یک خریدار پرداخت خواهد شد بیشتر فقط به طوری که آنها مجبور به رقابت,” او گفت:. “و آن را موجب صرفه جویی فروشنده از چوب بست خانه و قرار دادن آن در بازار است. آن را بدون هیچ زحمتی بزرگ.”

سبز سخنگوی ارائه ProPublica با یک تجزیه و تحلیل که خرید نهاد یک شرکت با مسئولیت محدود سفارش از شرکت املاک و مستغلات به ارزش اموال. تجزیه و تحلیل تاریخ دسامبر 2018 تقریبا دو سال پس از فروش به پایان رسید. پرسید: چرا آن را به خوبی انجام شد پس از فروش انجام شد سخنگوی گفت: “یکی از LLC عضو می خواستم به بررسی معامله پس از این واقعیت به سند آن است.”

این تجزیه و تحلیل نشان داد که قابل مقایسه خواص در مجاورت فروخته شده در سال قبل برای بین $725,000 و $989,000 با میانگین فروش قیمت حدود $855,000. اما این تجزیه و تحلیل نشان داد که با مته سوراخ کردن خانه شامل یک اتاق خواب اجاره واحد است و در داخل راه رفتن فاصله از مجلس نمایندگان آن را جذاب تر. تحلیل دو خانه های مشابه که به فروش می رسد برای $898,000 و $989,000.

“موضوع اموال فروخته شد خارج از بازار است که برخی را در نظر خوش شانس شکستن و اغلب پرداخت بیش از ارزش بازار را به امن و با توجه به فشار عرضه و تقاضا” در این گزارش آمده.

سبز لابی مجلس سنا به نمایندگی از شرکت مرک در سمت راست سعی کنید عمل قانونی که تصویب و اجازه می دهد تا به علاج بیماران به داروهای تجربی و محدودیت های مسئولیت مراقبت های بهداشتی شرکت. با مته سوراخ کردن که نشسته بر روی بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته بانیان این قانون در فوریه. 7, 2017, همان ماه است که فروش خانه بود که کار می کرد.

سبز همچنین لابی به نمایندگی از صنعت داروسازی در قانونی که تمدید غذا و دارو توانایی برای جمع آوری هزینه از مواد مخدر و شرکت های تجهیزات پزشکی به صندوق سریع روند تصویب شده بود که از حمایت هر دو حزب. در جلسات در مورد این مسئله با مته سوراخ کردن ایستاده بود برای او pro-صنعت کاهش یافت.

و سبز مشغول به کار از طرف انجمن ملی تفنگ در جلسه حفاظت قانون از سال 2017, قوانین که رفت و قبل از این کمیته مالی که با مته سوراخ کردن مینشیند. این لایحه را محدود توانایی ایالات و شهرستانها برای تنظیم خرید و فروش اسلحه صدا خفه کن. از آن عبور نمی کند.

سبز دیگر مشتریان شامل گوگل شرکت مادر الفبا; در&T; بریستول-مایرز اسکوئیب; Koch شرکت; نورث روپ گرومن و تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا گروه تجارت برای داروسازان. سبز نیز نشان داده Altria های شرکت دخانیات است. با مته سوراخ کردن به مدت طولانی در برابر برخی از مقررات دولت از توتون و تنباکو. در سال 2018 سال پس از خانه فروش با مته سوراخ کردن لعنتی FDA تلاش برای ممنوعیت سیگار منتول.

هیچ شواهدی وجود ندارد که سبز سعی در نفوذ مته سوراخ کردن اقدامات به عنوان یک سناتور یا بحث هر قانون با او به طور خاص.

خانه شهری معامله شده بود از طریق یک شرکت مسئولیت محدود نام بعد از آدرس ملک: 450 نیوجرسی Ave SE همکاران. سوابق کسب و کار اتصال LLC به سبز لابی; دو شریک در لابی شرکت تقاطع استراتژی Mathew Lapinski و شکارچی مورهد; Gerrit لنسینگ که در زمان رئیس دیجیتال افسر در کاخ سفید; و لی دان یک لابی برای گوگل. هیچ یک از آنها در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

سبز تیم در نظر گرفته شده برای استفاده با مته سوراخ کردن خانه — نیم مایل دور از ساختمان کاپیتول — به عنوان یک لابی, اتاق کار, محلی برای جمع آوری اعانه سیاسی و یک محل برای مشتریان و همکاران به خواب شبانه به جای یک هتل یک فرد آشنا با این معامله گفت ProPublica.

با مته سوراخ کردن به نظر می رسد به استفاده از درآمد حاصل از فروش به خرید یک خانه در Nags سر یک شهر ساحلی در کارولینای شمالی در بانک های خارجی.

سوابق نشان می دهد که حرفه ای زندگی با مته سوراخ کردن و سبز را قطع برای سال.

سبز اهدا کرده است حداقل $13,300 به بورر سیاسی کمیته قصد بازگشت به حداقل 2001. او به عنوان با مته سوراخ کردن در واشنگتن فرمان رئیس کمیته بازگشت هنگامی که با مته سوراخ کردن و سپس یک عضو از خانه برای اولین بار در حال اجرا برای سنا در سال 2005. در سال 2010 او میزبانی شرکت در یک شب جمع آوری کمک برای او.

پس از آغاز کار خود را در واشنگتن در اواسط 1990s به عنوان یک جمهوری خواه سنا کارمند سبز شد یک لابی گر و دهکده اصلی لابی شرکت اخیرا تقاطع استراتژی.

ماه گذشته ProPublica گزارش داد که با مته سوراخ کردن تخلیه بخش قابل توجهی از کل نمونه کارها — بین $628,000 و $1.72 میلیون از سهام یک هفته قبل از سقوط بازار باعث شیوع کروناویروس. فروش آمد به زودی پس از او ارائه عمومی اطمینان داد که دولت آماده است برای مبارزه با ویروس.

مقامات فدرال در حال حاضر گزارش مورد نقد کسانی که معاملات و FBI با او تماس. با مته سوراخ کردن اتهامات را رد کرده است از تجارت خودی و گفت که او بر اساس تصمیمات خود را صرفا بر اطلاعات عمومی از جمله CNBC گزارش و اطلاعات به دست آمده او به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا و یا به عنوان عضو مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>