سنا بررسی انتقاد از نمایندگان برای عدم نظارت بر رایگان پر کردن برنامه


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

مجلس سنا تحقیقات نشان داده است که IRS انجام داده است کمی نظارت از آن مشارکت با سود مالیات دبستان صنعت به ارائه رایگان تشکیل پرونده مالیاتی و خواستار این سازمان برای افزایش بودجه برای ترویج گزینه.

“آن نباید مورد است که آمریکایی ها که واجد شرایط هستند به فایل مالیات خود را به صورت رایگان تا پایان پرداخت هزینه های قابل توجهی در هر سال اما ما دو حزبی تحقیق روشن می سازد که آنچه در حال وقوع است” گفت: سناتور. تام Carper D-Del., که در تولید این یادداشت با سن. راب پورتمن, R-اوهایو.

کارکنان هر دو حزب سنا دائمی فرعی در تحقیقات آغاز شد بررسی IRS’ رایگان فایل برنامه سال گذشته پس از Marketplace گزارش که TurboTax-ساز اگاه و شرکت های دیگر پنهان شده بودند خود را رایگان تشکیل پرونده مالیاتی گزینه از موتورهای جستجو مانند گوگل. در زیر فایل رایگان برنامه Intuit, H&R Block, و سایر شرکت های ارائه رایگان مالیات دبستان گزینه برای آمریکایی ها که تحت یک درآمد آستانه. در تبادل IRS طولانی وعده داده شده خود را برای ایجاد رایگان تشکیل پرونده مالیات بر گزینه ای که در رقابت با شرکت های.

تنها در سال گذشته بیش از 14 میلیون آمریکایی در اطراف پرداخت 1 میلیارد دلار به شهود و دیگر شرکت ها برای مالیات دبستان که آنها باید بدست به صورت رایگان.

Carper اضافه شده در بیانیه خود که از فرعی به گزارش “بر اهمیت کنگره ارائه IRS با منابع آن نیاز به بهبود نظارت و رایگان فایل برنامه به اطمینان حاصل شود آن را بهتر در خدمت واجد شرایط آمریکایی ها به کنگره در نظر گرفته شده.”

(مالیات آخرین مهلت تشکیل پرونده شده است تحت فشار قرار دادند از 15 آوریل تا 15 ژوئیه به دلیل COVID-19 بحران و اکثر آمریکایی ها آماده می کند و فایل مالیات خود را به صورت رایگان اگر آنها شروع به در وب سایت درست.)

IRS گزارش در این سال که در مارس 10, استفاده از رایگان فایل برنامه تا 28 درصد در سال بیش از سال. با وجود این افزایش کمتر از 5 درصد از واجد شرایط آمریکایی ها با استفاده از این برنامه با میلیون ها نفر برای پرداخت مالیات دبستان که آنها می تواند به صورت رایگان دریافت کنید.

سنا تحقیقات با اشاره به یک دلیل کلیدی برای این کمبود: “کمبود سرمایه گذاری در بازاریابی توسط IRS به احتمال زیاد منجر به عدم آگاهی مصرف کننده که مانع از مشارکت در رایگان فایل برنامه است.”

از آن شده است تا بسیاری از سال پس از IRS تا به حال اختصاص داده شده بودجه بازاریابی به صورت رایگان فایل است که مقامات آژانس حتی نمی تواند به یاد بیاورید هنگامی که در تلاش بود اوراق گزارش یافت می شود.

حتی آمریکایی ها که آگاه هستند از رایگان فایل برنامه و به دنبال آن در موتور های جستجو خواهد بود با بمباران تبلیغات گیج کننده است که آنها را به جای نسخه های مالیاتی دبستان نرم افزار که به اتهام هزینه.

سنا یادداشت توصیه می کند که IRS “اختصاص بودجه از جمله افزایش بودجه از کنگره در صورت لزوم — به بازار رایگان فایل برنامه است.”

IRS شکست به بازار رایگان فایل برنامه های صورت گرفته در زمینه کاهش قابل توجهی توسط کنگره به این سازمان بودجه بیش از دهه گذشته حتی به عنوان جمعیت ایالات متحده رشد کرده است.

در بیانیه ای IRS گفت: آژانس “گرفته است گام های مهمی برای بهبود رایگان فایل برنامه برای کمک به مالیات دهندگان بیشتر. این تغییرات در اثر جاری فصل مالیات و افزایش قابل توجه در رایگان فایل استفاده این سال یک نشانه امیدوار. IRS باقی خواهد ماند و با تمرکز بر کار با فایل رایگان داد و دیگران به ادامه بهبود این برنامه است.”

رایگان فایل داد که نشان دهنده مالیات دبستان صنعت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به عنوان بخشی از تحقیقات سنا کارکنان مصاحبه IRS مقامات و همچنین مدیران از پنج آنلاین مالیات بر آمادگی شرکت ها از جمله اگاه و H&R Block.

آنها zeroed در موضوع اولین گزارش ProPublica: که چندین مالیات بر آمادگی شرکت های اضافه شده کد برای رایگان خود فایل صفحات فرود به طوری که آنها نمی خواهد به نظر می رسد در موتورهای جستجو. (شرکت حذف کد بعد از گزارش ما در سال گذشته.)

شرکت های مختلف به توضیح به سنا محققان برای چرا آنها تا به حال اضافه شدن کد در وهله اول.

H&R Block تصمیم به سرکوب آن رایگان فایل صفحه از موتورهای جستجو “ناشی از یک شخص ثالث فروشنده اطلاع رسانی H&R Block است که افراد با کلیک کردن بر روی صفحه ای که قبلا به نظر می رسد در جستجوی شاخص به حال فقیر تجربه کاربر.”

Intuit برای آن گفته محققان آن اضافه شده بود کد به منظور روشن شدن آن ارائه شده به کاربران. “Intuit نگران بود که نام مشابه برای ‘Free Edition,’ خود را رایگان و تجاری ارائه و ‘رایگان فایل برنامه’ اشتباه می تواند آنلاین الگوریتم های جستجو و به طور بالقوه منجر به دو نام مشابه TurboTax رایگان سایت های ذکر شده در کنار یکدیگر در نتایج جستجو های آلی” این گزارش گفت:.

این گزارش به نقل از یک Intuit اجرایی خواستار آن را “ظالمانه” برای توصیف این حرکت به عنوان “شوم پشت درهای بسته تصمیم به جلوگیری مردم از پر کردن با Free File.”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>