سنا اینتل صندلی به فروش می رسد هلندی کود سهام در سال 2018 درست قبل از سقوط


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا ریچارد با مته سوراخ کردن فروش تقریبا $47,000 تومان ارزش سهام در هلندی کود شرکت در سال 2018 تنها چند هفته قبل از آن سهام شروع به تیز 40 درصد سقوط.

ابتدا در سپتامبر. 5, 2018, با مته سوراخ کردن و همسر خود را به فروش سهام خود را در شرکت OCI در سه روز هنگامی که سهام آن قیمت گذاری می شدند خود را در نزدیکی بالاترین نقطه در چهار سال گذشته است.

یک ماه بعد این شرکت که در بورس آمریکا بورس شروع به لکنت زبان تکمیل آن سقوط دراماتیک پس از خبری که این شرکت موفق به دیدار با درآمد سه ماهه انتظارات.

سرمایه گذاران همچنین ممکن است نا امید شده توسط تحولات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست های تجاری که صدمه دیده OCI. این شرکت تا به حال شده است قرار است برای بهره مندی از این انتظار می رود تحریم ها علیه ایران, نفت و پتروشیمی, واردات است. اما در نوامبر 2018, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت چشم پوشی برخی از این محدودیت است. چشم پوشی فروختن این شرکت امیدوار است.

جان اولسون بازنشسته گیبسون دونن شریک زندگی کمک کرد که پیش نویس قانون تجارت خودی و چه کسی به نمایندگی از افراد قبل از کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت: معاملات به نظر می رسد غیر معمول و موجه بیشتر موشکافی.

“این قطعا چیزی است که ممکن است بی درنگ تحقیقات” او گفت:. “اگر من در این ثانیه آن را بالا می برد یک سوال در ذهن من است.”

اولسون گفت: آن را “بی پروا” برای اعضای کنگره به تجارت در سهام فردی به دلیل ظاهر آن ایجاد می کند. با مته سوراخ کردن او گفت: نیاز به توضیح دهید که چگونه او آمد برای سرمایه گذاری در این شرکت و اینکه آیا هر گونه اطلاعات او آموخته است که به عنوان سناتور به اطلاع او تصمیم به فروش سهام خود را.

“فقط در این صورت آن را غیر معمول است. چگونه او حتی می دانم که این شرکت هلندی وجود دارد و با همه او را به عنوان رئیس کمیته اطلاعات و به عنوان یک سناتور ارشد” اولسون گفت. “چگونه او را هم به تحقیقات مبهم شرکت در هلند؟”

با مته سوراخ کردن یک جمهوری خواه از کارولینای شمالی و مالی به تازگی برای معاملات سهام فردی در لحظه مناسب. ماه گذشته ProPublica گزارش داد که با مته سوراخ کردن تخلیه بخش قابل توجهی از کل نمونه کارها — بین $628,000 و $1.72 میلیون از سهام یک هفته قبل از سقوط بازار باعث شیوع کروناویروس. فروش آمد به زودی پس از او ارائه عمومی اطمینان داد که دولت آماده است برای مبارزه با ویروس.

مقامات فدرال در حال حاضر گزارش مورد نقد کسانی که معاملات و FBI با او تماس. با مته سوراخ کردن اتهامات را رد کرده است از تجارت خودی و گفت که او بر اساس تصمیمات خود را صرفا بر اطلاعات عمومی از جمله CNBC گزارش و اطلاعات به دست آمده او به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا و یا به عنوان عضو مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

با مته سوراخ کردن در سنا و یک شرکت حقوقی مشاوره او هر دو کاهش یافته است در پاسخ به پرسش از Marketplace. یک سخنگوی OCI پاسخ نمی دهند. در نقش خود به عنوان رئیس کمیته اطلاعات و عضو کمیته امور مالی با مته سوراخ کردن است نظارت بر برخی از مسائل ایران و سیاست تحریم اما هیچ شواهدی وجود ندارد او می دانست که در پیشبرد در مورد تهمت و دولت را تحریم چشم پوشی.

چگونه با مته سوراخ کردن آمد به سرمایه گذاری در OCI نامشخص است.

شرکت تولید کود نیتروژن و مواد شیمیایی صنعتی مانند متانول و اوره از گیاهان در شمال آفریقا و خاور میانه و تگزاس و آیووا. این شرکت تاسیس شد توسط Sawiris خانواده یکی از مصر ثروتمندترین و آنها باقی می ماند بزرگترین سهامداران.

OCI ارشد اجرایی است Nassef Sawiris یک میلیاردر که صاحب قابل توجه سهام در انگلیسی تیم فوتبال استون ویلا. برادر خود را Naguib Sawiris رو درگیر در آمریکا, ریاست جمهوری, سیاست در سال 2012 زمانی که او اهدا $78,000 به یک مشترک جمع آوری کمک های مردمی کمیته برای انتخابات ریاست جمهوری نامزد میت رامنی که تلقی شد توسط فدرال کمیسیون انتخابات به عنوان یک برنامه به طور بالقوه غیر قانونی سهم از یک فرد خارجی. (رامنی کمیته گفت: FEC که پتانسیل کمک کنندگان خارجی است که تنظیم کننده های خاص که شامل Sawiris “آیا واجد شرایط اهدا کنندگان هستند و اتباع خارجی است.”) با مته سوراخ کردن است نه دریافت هر گونه کمک مالی از Sawiris با توجه به FEC آشکار است.

با توجه به افشای مالی اشکال بورر و همسرش برای اولین بار سرمایه گذاری در OCI در ژوئن 2014 خرید دوباره در اوت 2014 و سرمایه گذاری یک بار دیگر در مارس 2016. آنها انباشته از 1400 سهام بود که اوج ارزش حدود $47,670.

یک ماه پس از بورر و همسرش به فروش سهام خود را در ماه سپتامبر 2018, سهام شروع به سقوط به طور چشمگیری. شیب ادامه داد: در نوامبر سال 2018 زمانی که OCI موفق به دیدار با درآمد پیش بینی. با توجه به سیتی بانک تجزیه و تحلیل در این شرکت درآمد سه ماهه 6 درصد کمتر از انتظارات و کود فروش کاهش یافت و 10 درصد کمتر از پیش بینی.

فروش هنگامی که آنها Burrs اجتناب کاهش قیمت سهم است که این شرکت هنوز به بازیابی از. سهام معامله شده در 29 یورو در سپتامبر. 5 در نزدیکی نقطه بالا برای چهار سال گذشته و کاهش 42 درصد تا پایان سال است. OCI سهام در حال حاضر به فروش در حدود یک سوم از ارزش خود را در مقایسه با زمانی که با مته سوراخ کردن برای اولین بار سرمایه گذاری است.

در ماه نوامبر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که معافیت هشت کشور از جمله ترکیه از محدودیت های آن را تحمیل بر واردکنندگان نفت و پتروشیمی. قبل از آن اعلام OCI تحلیلگران به حال این باورند که تحریم ها می تواند یک مزیت برای این شرکت به عنوان آنها را مجبور ترکیه و کشورهای دیگر به خرید مواد شیمیایی صنعتی از شمال آفریقا که در آن OCI است گیاهان به جای ایران.

Sawiris تشویق کرد که انتظار در مارس 2018 تماس با سرمایه گذاران گفت: “ایران عرضه بسیاری از محصولات در رقابت با شمال آفریقا محصول در ترکیه است. باید این وضعیت تغییر خواهد بود که افزایش تقاضا برای شمال آفریقا محصولات از رفتن به ترکیه است.”

در یک Aug. 31, 2018, درآمد, گزارش ظ توسط OCI این شرکت دوباره با اشاره به انتظار است که تحریم ها علیه ایران واردات می تواند کمک به OCI: “صادرات از ایران یکی از بزرگترین صادرکنندگان اوره جهان در معرض خطر قابل توجهی curtailments” این گزارش اعلام کرد. “تحریم ایران توسط ایالات متحده را کاهش خواهد داد و ایران صادرات اوره.”

در آوریل 2019, Burr پیوست و دیگر سناتورها در دعوت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به توقف موقت چشم پوشی در ایران واردات تحریم هر چند که در آن نقطه او دیگر مجبور سهام در OCI.

دوریس برک کمک گزارش.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>