کمیته مالی سنا دموکرات ها سعی در اعتصاب میلیونر فرار مالیاتی از Coronavirus محرک — سپس شکست خورده برای هشدار دادن به دیگران در مورد آن

یک میلیونر فرار مالیاتی بود جمع به نسخه نهایی coronavirus بسته محرک بدون آگاهی از تعدادی از دموکرات ها حتی اگر حزب خود همکاران در کمیته مالی سنا به حال مبارزه برای جلوگیری از آن در طول زودتر مذاکرات — برجسته در بهترین حالت یک شکست در ارتباطات درون حزب و در میان دو اتاق.

در سال 2017, هنگامی که خواهان تصویب جدید خود را طرح مالیات آنها قرار داده محدودیتی در کسب و کار ضرر و زیان مردم می توانید استفاده کنید برای کاهش مقدار آنها مدیون در مالیات است. ارائه شد لازم به نگه داشتن آن مقام “نمره” در محدوده حزب مورد نیاز برای استفاده از 50 رای فرایند در سنای آمریکا با دور زدن دموکراتیک مخالف است. در حال حاضر که طرح مالیات بر قانون است و جمهوریخواهان با استفاده از Covid-19 امداد بسته به معدوم کردن آن محدودیت.

هشتاد و دو درصد از مزایای جدید فرار مالیاتی خواهد شد به املاک و مستغلات و صندوق های تامینی سرمایه گذاران و مردم ساخت 1 میلیون دلار یا بیشتر در سال واشنگتن پست گزارشبا استناد به تجزیه و تحلیل توسط کمیته مشترک در پرداخت مالیات بود که درخواست های دموکراتیک بهداشت ، شلدون وایتهاوس از رود آیلند و تشکر. لوید Doggett تگزاس است. برآورد 43,000 افرادی که از مزایای ارائه خواهد شد و هر یک خود را ببینید بدهی مالیاتی به طور متوسط $1.7 میلیون سال جاری — هزینه دولت بیش از $90 میلیارد, با توجه به برآورد. که فرار مالیاتی بیش از 1400 بار بزرگتر از $1,200 محرک بررسی دولت فدرال صادر شده برای افراد با درآمد تا $99,000.

دموکرات ها در کمیته مالی سعی در ضربه زدن به, اندازه که به نظر می رسد در اوایل جمهوریخواه نسخه از این لایحه معرفی شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و بررسی شد در هفته قبل از آن نهایی پاساژ با توجه به سخنران برای دو دموکرات کمیته مالی سنا اعضای. دموکرات ها حذف برخی مقررات به گفته یک سخنگوی رتبه بندی عضو Ron Wyden اورگان اما موفق به اعتصاب میلیونر فرار مالیاتی.

“این بود که یک جمهوری خواه تهیه شده است که شامل صورتحساب خود را از همان ابتدا گفت:” اشلی Schapitl سخنگوی مالی سنا دموکرات ها. “اگر شما به یاد مک کانل قرار دادن جمهوری-فقط بیل یا دو روز قبل از آن مذاکرات آخر هفته آغاز شد (20 مارس) و این بود که در آن وجود دارد. ما قادر به دست کشیدن کمی از این چیزهایی که از این لایحه نهایی مانند انتقال مالیات پرداخت اضافی و رو به پایین attribution.”

به 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت تصویب قانون اتفاق آرا در مجلس سنا. حداقل یک کمیته مالی دموکرات — وایت هاوس — غافل شد که معافیت های مالیاتی شد, از جمله در این لایحه نهایی متن که قرار بود کمتر از یک ساعت قبل از رای گیری با توجه به خود را سخنگوی ریچارد دیویدسون است. “بیشتر او فقط یاد گرفته از اریب توزیع کاهش مالیات پس از درخواست یک تجزیه و تحلیل.”

این لایحه سپس به خانه رفت که در آن با گذشت یک ثبت نشده رای دادن صدا در مارس 27 با اعضای بسیاری — از جمله برخی در رهبری — یا غافل است که فرار مالیاتی ارائه حتی وجود داشته و یا تمایلی به آن افزایش داده است. فقدان بحث های عمومی بیش از حدی که به محرک شد گردد به نفع غنی در هزینه فقیر بیشتر تأکید چگونه رسوا آن است که وجود دارد هیچ ثبت رسمی آرا. با توجه به رهگیری تلاش برای بازسازی یک رول تماس به ضبط و چگونه هر یک از اعضای رای دادند تشکر. Alexandria Ocasio-کورتز تنها دموکرات که تا کنون گفت: او می توانست برابر این لایحه رای دادند.

پرسید: اگر مجلس نانسی پلوسی دانست و در مورد ارائه اجازه می دهد برای میلیونر فرار مالیاتی قبل از رای گیری در این لایحه سخنگوی هنری خود را ارائه نمی دهد پاسخ اما گفت که جمهوری خواهان تسهیل در ارائه به عنوان مالیات سادگی برای تعداد کمی از افراد ثروتمند.

“مراقبت لایحه که در مجلس سنا مذاکرات تا به حال چیزهایی که دوست داریم و چیزهایی که ما نمی. دموکرات امن برخی کاملا زندگی و مرگ برنده برای کارگران و خانواده ها اما همیشه به عنوان ما را دیده اند که چگونه غیر مستقیم ایران با اکثریت در سنا در مورد رخنه در مالیات جالب به ثروتمندترین چند” کانلی در بیانیه ای گفت.

یک سخنگوی ماساچوست دموکراتیک تشکر. Ayanna Pressley عضو خانه کمیته خدمات مالی و نظارت گفت: جمهوری خواه سنا کارکنان اضافه شده ارائه در آخرین بار دوم به لایحه نهایی متن که مربوط به رهبری و کمیته کارکنان نداشت سر بالا.

کالیفرنیا تشکر. Ro Khanna عضو خانه کمیته نظارت و بودجه گفت: “در مورد ماده پس از دیدن گزارش از واشنگتن پست. “دفتر ما فقط یاد گرفته در مورد این که این گزارش آن بود تعجب برای دیدن” گفت: هدر Purcell سخنگوی Khanna.

“این نقاط ضعف به تنهایی می تواند هزینه بیش از $170 میلیارد دلار است. که بیش از ما به بیمارستان و مراقبت عمل می کنند. بعدی بسته امداد باید کار را برای افرادی که نیاز به آن بیشتر, نه برای 1%,” خناس توییتی شنبه پس از رهگیری را پرس و جو.

دو دیگر دموکراتیک کاربرانی که کاهش یافته است به نظر این رکورد گفت: آنها آگاه از ارائه قبل از رای گیری و یاد گرفتم از آن پس از گزارش و درخواست اطلاعات از کمیته مشترک در پرداخت مالیات.

Doggett که نشسته در خانه راه و وسیله کمیته همراه با وایت هاوس با ارسال یک درخواست به کاخ سفید به دنبال اطلاعات در مورد منشاء این احکام با استناد به گزارش هایی که نشان می دهد که فرار مالیاتی را به طور بالقوه به نفع رئیس جمهور خود Jared کوشنر و “سرمایه گذاران املاک و مستغلات در جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی.”

“به عنوان کسب و کارهای کوچک و کارگران در حال اجرا از گزینه های جمهوری خواهان اصرار بر این فرار مالیاتی برای کسانی که در بسیار بالا” Doggett در بیانیه ای گفت به رهگیری. “تنها پس از آن مجلس سنا به تصویب رسانده مراقبت عمل شد و هزینه این ماده نشان داد—مراقبت بیشتری به این باریک برش از بالا 1 درصد از بیمارستان ها و یا دولت های ایالتی و محلی. در حال حاضر که ما را گذاشته سر هزینه و فقط چند آن را برای مراقبت باید آن را لغو.”

Whitehouse نیز خواستار لغو آن است. “این یک رسوایی برای جمهوری خواهان به غارت مالیات دهندگان آمریکایی در میان اقتصادی و انسانی و تراژدی” وایتهاوس گفت: پست. “کنگره باید لغو این فاسد, سازمان ملل متحد-آمریکا سادگی و با استفاده از درآمد برای کمک به کارگران از طریق مبارزه با این بحران است.”

محرک تصویب شد و بدون برخی از مهم مکانیسمهای اجرایی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر اخراج بازرس کل تنظیم و نظارت بر توزیع بسته امداد وجوه تنظیم مناظر خود را در کاخ سفید وکیل را بیش از به جای. در حالی که محرک خواستار پنج فرد پنل برای نظارت بر پرداخت این کمک های مالی کنگره بود آهسته به جمعیت این کمیته ، تا روز جمعه زمانی که رهبران به نام سه اعضای کمیته, بهارات Ramamurti سابق کارمند به سن. الیزابت وارن بود تنهاست رسمی در کمیته. قبلا در این هفته او در زمان خود نقش نظارتی به توییتر که در آن او نوشته شده یک موضوع لیست سوالات او درخواست در مورد چگونه به پول در حال نقل مکان کرد. “لطفا دنبال همراه اگر شما کنجکاو در مورد آنچه اتفاق می افتد به میلیاردها دلار خود را و که در آن ممکن است کمک (یا نه)” Ramamurti نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>