حزب دموکرات درخواست تنظیم بانکی به توضیح دست زدن به “Redlining” تحقیقات

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این داستان بود co-منتشر شده با کنگره فروم.

هجده حزب دموکرات روز دوشنبه با خواسته پیشرو در ایالات متحده تنظیم کننده بانک به توضیح دهید که چگونه خود را در سازمان به کار گرفته شده در تحقیقات به تبعیض و “redlining” در صنعت بانکداری.

این نامه توسط سناتور. Sherrod قهوه ای از اوهایو, رتبه بندی دموکرات در مجلس سنا کمیته امور بانکی و دیگر قانونگذاران می آید پس از داستان ProPublica و کنگره فروم پینوشت: چگونه شش وام تبعیض پروب کاهش یافته است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آن را در دفتر حسابرسی از ارز به توضیح دهید که چگونه آن را به کار گرفته این موارد و به همین دلیل بانک ها درگیر شده اند و نه تحریم. “بدون مداخله OCC بی شماری مصرف کنندگان می تواند موضوع را به تبعیض با هیچ راهی برای دانستن و یا به دنبال جبران” در این نامه می گوید.

این OCC رها تحقیقات بانک مرکزی آمریکا و پنج وام دهندگان دیگر مشکوک به تعصب ProPublica و کنگره انجمن گزارش شده است. بانک مرکزی امریکا پروب کنار گذاشته شد و پس از شرکت وکلا تحت فشار قرار دادند پشت محققین با توجه به داستان.

این OCC تحت تهمت منصوب یوسف Otting کاهش یافته است به دنبال این موارد اغلب در طول اعتراضات OCC کارکنان که می خواستم برای دیدن بانک punished, اخبار سازمان گزارش شده است.

در حداقل سه موارد OCC مشخص است که تعصب آنقدر جدی است که باید آن را مورد بررسی با وزارت دادگستری, حقوق مدنی, بخش, به گفته افراد آشنا با این موارد است.

این OCC کاهش یافته است به نظر تحقیقات. در بیانیه ای به Marketplace و کنگره فروم برایان بروکس, سرپرست حسابرسی گفت: “من نمی خواهد اظهار نظر در تصمیم گیری ها و اقداماتی که قبل از من اما تحت رهبری OCC را با استفاده از همه ابزار ما به عنوان ضمانت به همه اطمینان دسترسی عادلانه به خدمات بانکی و دریافت عادلانه درمان از بانک ها و پس انداز انجمن به OCC نظارت.”

هر یک از بانک ها کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد جزئیات این تحقیقات گفت: آنها متعهد به ارائه دسترسی برابر به اعتبار.

قانونگذاران’ نامه ای است خطاب به بروکس سابق بانک اجرایی و می پرسد برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این سازمان به کار گرفته تبعیض موارد زیر مغلوب ساختن پیشی جستن و اینکه آیا بانک ها را به نوسان بیش از بازرسان است.

قانونگذاران درخواست رگولاتور به آنها بگویید که چگونه بسیاری از بار ارشد OCC مقامات ملاقات با بانک ها است که تحت بررسی قرار گرفتند به صورت عادلانه وام نقض و اینکه آیا بانک وکلا و افسران خواسته ارشد OCC مقامات به دخالت در تحقیقات.

عقب کشیدن در اجرای نه تنها تضعیف حمایت در برابر تبعیض اما قدرت جامعه سرمایه گذاری مجدد قانون که نمرات بانک ها چگونه به خوبی آنها قرض دادن به جوامع فقیر این نامه می گوید.

اگر بانک ها که قائل هستند و هرگز تحریم آنها می تواند بالاتر CRA کلاس از آنها سزاوار این نامه می افزاید: “بی اعتنایی به صورت عادلانه وام اجرای می تواند باد سازمان تنظیم مقررات ارزیابی.”

Otting خود را صرف دو سال و نیم در دفتر بازنویسی قوانین برای سازمان تنظیم مقررات و او را پا روز پس از پرده برداری از یک طرح اصلاحات است که به بانک ها انعطاف پذیری بیشتری در جلب رضایت قانون است.

تبعیض در اعطای وام مسکن ممنوع شد بیش از 50 سال پیش تحت نمایشگاه مسکن عمل از سال 1968 است و در عین حال نرخ مالکیت خانه برای آمریکایی های سیاه و سفید است که 44 درصد در مقایسه با 74% برای سفید آمریکایی ها با توجه به آخرین داده های سرشماری.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im