سنا تبرئه به مغلوب ساختن پیشی جستن یک چک سفید. با راجر سنگ صدور حکم رئیس جمهور سندیکای جرم و جنایت است تجاری.

U.S. attorney general William Barr arrives for a Senate Judiciary Committee hearing in Washington, D.C., on May 1, 2019.

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr می رسد برای یک جلسه کمیته قضایی مجلس سنا در واشنگتن دی سی در تاریخ 1 مه 2019.

عکس: Al Drago/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در نهایت در بر داشت جدید خود را روی Cohn. که کج fixer نام ویلیام Barr.

دادستان کل بر, که ادعا می کند به کار برای وزارت دادگستری است و در واقع وکیل شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده سازمان جنایی. او گرفته محل مایکل کوهن یک دو بیتی کلاهبردار در حال حاضر در زندان که هرگز کاملا زندگی می کردند تا به استانداردهای جرم و جنایت و viciousness مجموعه توسط کوهن.

Cohn, البته سن. جوزف مک کارتی را بالا ستوان در ارتفاع جادوگر شکار ضد کمونیست پارانویا از 1950s. او رفت و تبدیل به تهمت شخصی وکیل و مربی کمک به او را تبدیل به یک بی شرمانه loudmouthed قلدر که مبارزه بی شماری از پرونده های حقوقی و تحقیقات خود را shambolic املاک و مستغلات و کسب و کار.

Barr تا تبدیل به یک نوع از تناسخ در جسم تازه از روی Cohn.

در سال 2018 در میان مشاور ویژه رابرت مولر را مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات نیویورک تایمز گزارش داد که عصبانی و نا امید تهمت پرسید: “من کجا روی Cohn?” رئیس جمهور بود و تاسف این واقعیت است که او تا به حال هنوز برای پیدا کردن هر دولت وکیل به اندازه کافی مایل به کمک به او دروغ مانع عدالت و سوء استفاده از قدرت خود را در راه است که او مطمئن بود که کوهن را انجام داده اند اگر او هنوز زنده بودند. (Cohn شد و در نهایت تجمع خود مرگ و میر ناشی از ایدز در سال 1986 در قلب Tony Kushner بازی “فرشتگان در آمریکا”.)

پس از او در زمان دفتری مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است و تقریبا هر کسی که نشان داده هر گونه تمایل به ایستادن به او است و در حال حاضر بازسازی دولت او به عنوان یک دولتی نسخه از تهمت, سازمان, جایی که او تنها تحمل sycophants.

دو چهره اند clambered به بالا از آن شمع: Mike Pompeo و ویلیام Barr. وزیر امور خارجه Pompeo, وزیر امور خارجه و عضو ارشد تهمت اصلی تیم امنیت ملی برای زنده ماندن رئیس جمهور تصفیه شده شخصا wrested کنترل بیش از همه مسائل مربوط به امنیت ملی هوش و سیاست خارجی. او شکوفا شده است چرا که او بوده است مایل به انجام تهمت مناقصه در هر نوبت از جمله قتل یک مقام رسمی یک دولت خارجی در یک حمله هوایی. Barr در ضمن به دست آورده و به کنترل دولت فدرال اجرای قانون قدرت و با استفاده از آنها را به امن تهمت شخصی حقوقی ایستاده است.

شاید Pompeo و بر دیدن یک مسیر به ثروت و قدرت از طریق تمایل به انجام غیر اخلاقی یا غیر قانونی عمل می کند در مغلوب ساختن پیشی جستن برسند. اما آنها دیگر مردان از جایگاه اخلاقی تنها حریص lieutenants فرقه رهبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج دادستان کل سابق جف جلسات در ماه نوامبر 2018 چرا که او جرأت به recuse خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات به عنوان مورد نیاز توسط وزارت دادگستری و اخلاق و قوانین و اجازه مولر تحقیقات را ادامه دهید. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد Barr برای موفقیت او چند دموکرات ها خودداری کردند. آنها فکر Barr قبلی روی لئامت دادن به عنوان دادستان کل تحت George H. W. Bush بدان معنی است که او یک جریان اصلی محافظه کار که احترام به حکومت قانون است.

اما Barr تا تبدیل به یک نوع از تناسخ در جسم تازه از روی Cohn. مانند Cohn, Barr به نظر می رسد مصمم به حفاظت از مغلوب ساختن پیشی جستن توسط پوشش تا جنایات خود. در این فرآیند بر این است که به سرعت از بین بردن هر گونه اعتبار وزارت دادگستری تا به حال.

این هفته بر مداخله در وزارت دادگستری توصیه می شود صدور حکم در مورد راجر سنگ دیرین تهمت acolyte که به دروغ کنگره و مرعوب شاهد در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه مورد. سنگ به اعدام محکوم شده در نوامبر مانع کنگره و شاهد دستکاری و دادستان توصیه کرده بود که او را محکوم به هفت تا نه سال در زندان است.

اما ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی خشم خود را بیش از طول سنگ بالقوه جمله خواستار آن “سقط جنین از عدالت” بر مداخله. روز سه شنبه بعد از ظهر چهار دادستان که دست زدن به مورد انصراف از آن و یکی از آنها استعفا از وزارت دادگستری در اعتراض. وزارت دادگستری نوشت: در یک پرونده که حکم قبلی “می تواند به عنوان بیش از حد و بی جا و تحت شرایطی” و گفت که “به عهده دادگاه به آنچه به عنوان حکم خاص مناسب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین انصراف از نامزدی برای پست خزانه داری سابق آمریکا وکیل که قبلا به کار گرفته شده سنگ مورد و در روز چهارشنبه راه اندازی توییتر حمله علیه ایالات متحده در منطقه قاضی امی برمن جکسون که ریاست سنگ مورد.

Roger Stone, former advisor to President Donald Trump, departs the E. Barrett Prettyman United States Courthouse in Washington, D.C., on Nov. 15, 2019, after being found guilty of obstructing a congressional investigation into Russia’s interference in the 2016 election.

راجر سنگ سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور حرکت E. Barrett Prettyman ایالات متحده دادگاه در واشنگتن در نوامبر. 15, 2019, پس از اینکه مجرم مانع یک بررسی کنگره به روسیه را به دخالت در انتخابات 2016.

عکس: برنده McNamee/گتی ایماژ

این درگیری بیش از سنگ صدور حکم فقط در آخرین نمونه از Barr اشتیاق سیاسی به وزارت دادگستری برای محافظت از مغلوب ساختن پیشی جستن. در ماه آوریل گذشته بر گمراه کشور در مورد یافته های مولر گزارش هدفمند کمرنگ جلوه دادن چه آسیب آن را به مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن تا به حال شده است برای عموم منتشر شد. این چرخش از یک, سیاسی, هک, یک عمل نالایق از دادستان کل.

بار نیز غارتی تهمت و دروغ و مکر و در اوکراین رسوایی. هنگامی که یک خلاف کاران جلو آمد به گزارش صدای شیپور تلاش برای فشار آوردن به دولت اوکراین به متقلبانه بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به منظور آسیب بایدن ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی بر روابط بی سر و صدا تصمیم گرفت که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال شکسته نشده هر گونه قوانین و بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای راه اندازی یک بررسی از هر نوع. بر نگه داشته است که تصمیم راز و آن را تا زمانی که خبر از خلاف کاران شکایت به مطبوعات درز که مجلس نمایندگان شروع به بررسی و راه اندازی استیضاح.

انتقاد Barr در زمان برای تلاش های خود را برای پوشش اوکراین رسوایی متوقف نشده او را از ادامه به دخالت در مسائل حقوقی مربوط به تهمت و وفاداران خود را — به دور از آن. فقط در ماه گذشته بر بخش کاهش آن صدور حکم توصیه در مورد مایکل فلین تهمت سابق مشاور امنیت ملی که به دروغ اف بی آی در مورد تماس های خود با مقامات روسی. دادستان ها به دنبال زمان زندان برای فلین اما بر این بخش در حال حاضر می گوید که مشروط معقول است.

در اوایل این هفته بار دوباره مداخله برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن را غیر قانونی و تلاش برای به دست آوردن مقامات اوکراین برای کمک به او برنده انتخاب مجدد گفتن خبرنگاران گفت که او تا به حال راه اندازی یک “فرایند مصرف در زمینه” برای وزارت دادگستری به جمع آوری اطلاعات در بایدن از رودی جولیانی مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی که هنوز در تلاش برای به دست آوردن مقامات اوکراین به تحریف اطلاعات در مورد معاون رئیس جمهور سابق.

بر مداخله در سنگ مورد به ارمغان آورد و گفتگو در مورد تهمت را اهانت به قانون دایره کامل حق بازگشت به خود 2018 نظر در مورد Cohn. این بود گزارش کوهن که معرفی مغلوب ساختن پیشی جستن به سنگ دیرین کثیف شیاد که خود را سیاسی شروع به کار برای ریچارد نیکسون.

در حال حاضر در پی مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و سنا را تبرئه رئیس جمهور است در داد و بیداد از انتقام در برابر حرفه ای حرفه ای که گفت حقیقت در مورد خود را از فشار های غیر قانونی علیه اوکراین است. هر دو بر و Pompeo در حال ایستاده آماده برای فعال کردن تهمت خشم. Pompeo حاضر به دفاع از حرفه مقامات وزارت امور خارجه حمله مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که بر حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن و جولیانی حال تلاش برای به دست آوردن اوکراین به دخالت در انتخابات.

به منظور جلوگیری دولت آمریکا از اینکه تبدیل به یک فاسد, جنایی, سازمان, آمریکا باید گزینه های هسته ای: توقف تمام بودجه به وزارت دادگستری تا بر استعفا داد.

روز چهارشنبه دموکرات در کمیته قضایی مجلس منتشر شد نامه ای که تایید بر موافقت کرده است به شهادت قبل از آنها را در 31 مارس است. دادستان کل اتحاد “درگیر در یک الگوی رفتاری در مسائل حقوقی مربوط به رئیس جمهور است که باعث افزایش نگرانی قابل توجهی برای این کمیته” نامه است. “در هفته گذشته به تنهایی شما را گرفته اند که مراحل افزایش قبر سوال در مورد رهبری خود را از وزارت دادگستری است.” در این نامه اشاره شده به طور خاص به فلین و سنگ موارد نیز به جولیانی را تلاش برای “تغذیه وزارت دادگستری و اطلاعات را از طریق شما در مورد رئیس جمهور رقبای سیاسی.”

اما استرن نامه و نظارت شنوایی نمی خواهد به اندازه کافی برای جلوگیری از Barr. تنها چیزی که او را پاسخ خواهد بود که استفاده از خانه قدرت از کیف پول است. به منظور جلوگیری کل دولت ایالات متحده از اینکه تبدیل به فاسد سازمان های جنایی با مغلوب ساختن پیشی جستن و بر خانه و دموکرات ها باید گزینه های هسته ای: آنها باید با استفاده از قدرت خود را برای جلوگیری از همه بودجه به وزارت دادگستری تا بر استعفا داد.

“کنگره باید فورا عمل برای مهار ما lawless دادستان کل” سناتور. الیزابت وارن گفت: در توییتر پست در روز چهارشنبه. “[A]busing رسمی قدرت برای محافظت از سیاسی دوستان و مخالفان حمله است رایج در رژیم های اقتدارگرا مانند پوتین در روسیه است. مغلوب ساختن پیشی جستن و بر رفتار هیچ جایی در دموکراسی ما.”

خاموش کردن بودجه به وزارت دادگستری خواهد بود به لحاظ سیاسی خطرناک برای دموکرات ها. اما تهمت و Barr در حال تخریب هنجارهای دولت و شجاعانه دموکرات به انجام کاری درباره آن. خانه قانون اساسی قدرت بیش از بودجه ممکن است تنها راه برای متوقف کردن این جنایتکاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im