سناتور. ریچارد با مته سوراخ کردن است و نه فقط یک دوست به صنعت مراقبت های بهداشتی. او همچنین یک سهامدار.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در 15 سال در سنا ریچارد با مته سوراخ کردن یک کارولینای شمالی از حزب جمهوری خواه شده است یکی از مراقبت های بهداشتی صنعت سرسخت دوستان است.

خدمت در بهداشت و درمان و امور مالی کمیته با مته سوراخ کردن حمایت برای پایان دادن به مالیات بر دستگاه های پزشکی سازان یکی از ترین صنعت-رسول جنبه های 2010 قانون مراقبت مقرون به صرفه. او تحت فشار قرار دادند غذا و داروی آمریکا برای سرعت بخشیدن به تصویب آن روند. به عنوان یکی از برجسته ترین جمهوری خواه مراقبت های بهداشتی سیاست متفکران او حمایت و یا co-حمایت ده ها تن از سلامت مربوط به صورتحساب از جمله یک پیشنهاد به جای “Obamacare.” او نظارت بر اجرای اصلی از قانون به پمپ پول مالیات دهندگان را به بخش خصوصی, طرح ها به آدرس بهداشت عمومی تهدید. “صنعت احساس بسیار مثبت در مورد بهداشت ، بورر” رئیس جمهور کارولینای شمالی در علوم زیستی گروه تجارت گفت: در بورر آخرین انتخاب مجدد مبارزه است. “او انجام می شود ستارگان است.”

با مته سوراخ کردن نیز معاملات در داخل و خارج از صنعت سهام.

از سال 2013 با مته سوراخ کردن و خریداری شده و فروخته شده بین $639,500 و 1.1 میلیون دلار از سهام خود در شرکت هایی که در ساخت دستگاه های پزشکی و تجهیزات و لوازم و مواد مخدر با توجه به Marketplace تجزیه و تحلیل مالی خود را آشکار.

با ضعف قوانین و کمی نظارت چنین معاملاتی به ندرت سفر هر سیم. هیچ شواهدی وجود ندارد با مته سوراخ کردن عمل غیر قانونی و یا نقض قوانین مجلس سنا.

سناتور ممنوع از هل دادن قانون به منظور به طور مستقیم بیشتر خود بهره مالی, اما آنها می توانند سهام خود در صنایع نظارت کمیته های که بر روی آنها نشسته و تجارت در داخل و خارج از سهام فردی.

سناتور ممنوع از استفاده در داخل اطلاعات gleaned از خود قانونی کار می کنند زمانی که تجارت, اما آن را تقریبا غیر ممکن است برای تعریف و اثبات کند. هیچ یک از اعضای کنگره متهم شده است به دلیل توقف معاملات در کنگره دانش عمل می کنند و یا سهام عمل می کنند که به صراحت ممنوع و استفاده از اطلاعات در داخل از آن تصویب شد که در سال 2012.

با مته سوراخ کردن نیز یکی از سنا بزرگترین ذینفع از این صنعت سخاوتمندانه. پزشکی شرکت گروه تجارت و مدیران و لابی به طور منظم کمک مالی به کمیته های سیاسی. او دریافت 1.5 میلیون دلار در کمک های مالی از صنایع دارویی و پزشکی محصولات صنایع پس از اولین انتخابات خود در سال 1994 به گزارش مرکز سیاست پاسخگو.

با مته سوراخ کردن نمایندگان کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

با مته سوراخ کردن در منافع مالی آمده اند تحت بررسی در هفته های اخیر. ProPublica گزارش او تخلیه بخش قابل توجهی از سهام خود را holdings به زودی قبل از سقوط بازار به دلیل coronavirus نگرانی باعث FBI تحقیقات و خواستار استعفای خود را. پس از Marketplace نیز گزارش شده در بورر موقع فروش از سهام مبهم کود شرکت و خانه شهری برای فروش به یک اهدا کننده و قدرتمند لابی که تا به حال کسب و کار با مته سوراخ کردن قبل از کمیته. با مته سوراخ کردن است دفاع اخیر خود در فروش سهام گفت که او صرفا با اتکا بر اطلاعات عمومی از جمله CNBC گزارش به اطلاع رسانی معاملات خود را و نه تکیه بر اطلاعات به دست آمده او به عنوان سناتور. او همچنین در دفاع از این خانه شهری فروش گفته شد ارزش منصفانه بازار.

گاهی اوقات با مته سوراخ کردن در منافع مالی و کسب و کار رسمی با هم همپوشانی دارند. در ماه مارس سال 2017 به عنوان کنگره آماده به reauthorize FDA قدرت را به هزینه از شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی سازان به صندوق روند تصویب برای محصولات جدید با مته سوراخ کردن در زمان قوی pro-صنعت موضع. در طول یکی از جلسات استماع مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی با مته سوراخ کردن کبابی مقامات FDA در مورد اینکه آیا آنها انحراف بودجه به پروژه های نامربوط و پیشنهاد آنها بازگشت برخی از پول به شرکت های.

در میان شرکت های لابی در مجلس سنا که در قانون فیلیپس یک شرکت هلندی است که به تولید دستگاه های پزشکی از جمله سونوگرافی اسکنر کاتتر بیمار مانیتور و هواکش. در پایان سال 2016 با مته سوراخ کردن و همسر خود را متعلق به $45,518 ارزش سهام این شرکت. بعد از آن سال با این قانون هنوز در انتظار آنها نیز خریداری $57,802 ارزش زیمر Biomet یک ایندیانا بر اساس ارتوپدی دستگاه ساز.

حتی اگر چنین مالی روابط گسترده مجاز اخلاق کارشناسان توصیه نمایندگان مجلس برای جلوگیری از ظهور یک درگیری که پیش می آید هنگامی که آنها تجارت سهام فردی به خصوص کسانی که به طور مستقیم مربوط به خود را قانونی اوراق بهادار. صورت حساب معرفی شده در هر دو مجلس به ممنوعیت عمل آشکار.

تایلر Gellasch سابق سنا کارمند کمک کرد که پیش نویس سهام, عمل, گفت که معاملات سهام فردی توسط قانونگذاران باید ممنوع است و معاملات گسترده تر از وجوه متقابل و تبادل وجوه معامله باید نیاز به ترخیص کالا از گمرک توسط مقامات اخلاق.

“هر روز اعضای کنگره و کارکنان خود یاد یک تن از اطلاعات عمومی و غیر عمومی. و آن را به طور کلی غیر ممکن است برای هر عضو کنگره به حتی می دانم آنچه که اطلاعات آنها به دست آوردن به عنوان بخشی از شغل خود مواد غیر دولتی تعیین اطلاعات در مقابل چقدر است, اطلاعات عمومی,” او گفت:. “این نادر است که به آنها گفته که اطلاعات آنها توسط مواد غیر دولتی تعیین اطلاعات است.”

Gellasch اشاره می کند که خدمات مالی حرفه ای و مدیران شرکت های بزرگ اغلب تجارت خود را محدود شده است و نمایندگان مجلس باید بیش از حد.

“این مردمی در حال ساخت میلیارد دلار تصمیم گیری های هر روز,” او گفت:. “آنها دریافت مواد غیر دولتی تعیین اطلاعات, اما آنها نیز آن را ایجاد کنید. دلیل آنها باید تمام این اطلاعات است چرا که آنها می توانید نتایج.”

نامه ای به یک آژانس یک نظر در یک جلسه مطبوعاتی لایحه پیشنهاد و یا یک رای می تواند تمام حرکت بازارهای Gellasch گفت: بلافاصله و یا حتی ماه ها پایین خط.

در حالی که تجارت مراقبت های بهداشتی مربوط به سهام با مته سوراخ کردن است و همچنین توسعه روابط نزدیک سیاسی با صنعت است. در آخرین انتخاب مجدد در انتخابات سال 2016 لابی برای داروسازی AbbVie و Johnson & Johnson دعوت خیرین به معاشرت با مته سوراخ کردن در یک رویداد در یک trattoria. با مته سوراخ کردن است متعلق به سهام هر دو شرکت.

به عنوان یک نماینده مجلس از کارولینای شمالی — صفحه اصلی به ده ها تن از شرکت هایی که در توسعه تجهیزات پزشکی و دارو آن را تعجب آور نیست که با مته سوراخ کردن خواهد مدافع برای صنعت مراقبت های بهداشتی. اما وجود دارد چند نمونه که در آن منافع مالی باید همپوشانی با رسمی خود را اعمال.

در ژانویه 2015 با مته سوراخ کردن پیوست یک گروه دو حزبی از سناتورها در پیشنهاد قانون به کشتن مالیاتی در دستگاه های پزشکی. “لغو این کار قتل پزشکی دستگاه مالیاتی کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود آمریکا همچنان رهبر جهان در تحقیق و توسعه از زندگی-صرفه جویی در محصولات پزشکی” با مته سوراخ کردن گفت: یکی از چندین تلاش های او حمایت به طور دائم پایان مالیاتی که لغو شد در سال 2019.

مالی آشکار نشان می دهد که تا پایان سال 2014 با مته سوراخ کردن و همسر خود را متعلق به یک ترکیب 1,000 سهام از Abbott Laboratories به ارزش حدود $41,800. ایلینوی مبتنی بر دستگاه های پزشکی, ساز, با مته سوراخ کردن یک اهدا کننده بود لابی گری برای پایان دادن به مالیات.

در ماه اکتبر گذشته با مته سوراخ کردن دوباره در زمان یک موضع است که تراز وسط قرار دارد با Philips’ منافع. مراکز مدیکر و مدیکید خدمات بود و با توجه به اینکه برای تغییر چگونه غول پیکر دولت در اجرای برنامه مراقبت های بهداشتی خواهد بازپرداخت ارائه دهندگان برای تابش درمان در بیماران مبتلا به سرطان. سیستم مدیریت محتوا می خواستم برای آزمایش با حرکت از هر درمان پرداخت به یک همراه مبلغ مهم نیست که چگونه بسیاری از درمان های ارائه شده بودند که ذخیره مالیات دهندگان $260 میلیون دلار در طول یک دوره پنج ساله با توجه به یک سیستم مدیریت محتوا برآورد.

فیلیپس که به فروش می رساند طیف وسیعی از تجهیزات مورد استفاده در درمان تابش نوشت: به CMS به درخواست برای تاخیر در پرداخت مدل آزمایش و به بیان نگرانی های خود را با پایین بودن نرخ بازپرداخت. یک هفته بعد با مته سوراخ کردن و یکی دیگر از سناتور نوشت: نامه ای مشابه به سیستم مدیریت محتوا انعکاس برخی از این شرکت نگرانی: “ما معتقدیم که این طرح در حال حاضر به طور کامل و تعادل انگیزه ای برای شرکت با کاهش در نرخ پرداخت به طور بالقوه خطر انداختن دسترس بودن اشعه درمانی برای سالمندان است.”

در هفته های اخیر, Philips تبدیل شده است هدف از کنگره بررسی برای در نظر گرفتن میلیون ها دلار مالیات برای توسعه مقرون به صرفه هواکش به انبار برای استفاده در طول یک بیماری همه گیر. به جای این شرکت تولید می شود هیچ کدام برای دولت و فروش هواکش برای یک قیمت بسیار بالاتر در خارج از کشور.

دولت مسئول دفتر برای Philips قرارداد پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان — ایجاد شد یکی از با مته سوراخ کردن بالا مقننه دستاوردها در سال 2006 به عنوان بخشی از یک لایحه بزرگ او نوشته به آدرس بهداشت عمومی تهدیدات از جمله بیوتروریسم و بیماری های همه گیر. دفتر بخشی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی شده است در مقایسه با یک شرکت سرمایه گذاری. یک جنبه کلیدی این لایحه بود به دل کردن کمک های مالی به شرکت های خصوصی مشغول به کار بر روی محصولات به آدرس بهداشت عمومی را تهدید و به آنها کمک کند از طریق روند قانونی. در هفته های اخیر شده است, بررسی خصوصی صنعت پیشنهاداتی برای ماسک, پنکه آزمایش واکسن و درمان به COVID-19.

هر چند با مته سوراخ کردن است ادامه داد: برای حمایت بردا در طول سال هیچ شواهدی وجود ندارد با مته سوراخ کردن تا به حال هیچ نقشی در Philips’ ونتیلاتور قرارداد.

بر خلاف با خود سهام فروش پیش از سقوط بازار در coronavirus ترس بورر قبلی سهام حرکت می کند باید نتایج مختلفی به همراه داشت. او به فروش سهام زیمر Biomet در ژانویه 2019 قبل از انبار شروع به شیب صعود پایان سال تا 50 درصد است. معاملات دیگر ثابت کرد بیشتر موقع: Burr خریداری سهام AbbVie در ژوئن 2019 در این روز این شرکت اعلام کرد قصد دارد برای به دست آوردن همکار داروسازی Allergan یک حرکت که در ابتدا منفور با سرمایه گذاران اما قبل از افزایش قیمت سهام شرکت را.

معلوم نیست چه مقدار از نمونه کارها خود را هنوز هم شامل مراقبت های بهداشتی سهام زیرا با مته سوراخ کردن هنوز گزارش خود کل دارایی برای سال 2020 است.

در سال های اخیر تعدادی از نمایندگان مجلس آمده اند زیر آتش برای معاملات سهام مربوط به خود را قانونی دستور کار است. مهمترین تام, قیمت, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین انتخاب به رهبری HHS شد انتقاد خود را در طول جلسات تایید برای معاملات بیش از 300.000 دلار سهام در شرکت های بهداشت بیش از یک دوره چهار ساله در حالی که مشغول به کار در مراقبت های بهداشتی قانون در خانه.

با مته سوراخ کردن آمد و به دفاع از خود ادعا که قیمت منتقدان در کنگره “در حال حاضر خرید و فروش و تجارت دارایی های” فقط به عنوان قیمت انجام داده بود.

“آیا می سوزاند شما” با مته سوراخ کردن خواسته قیمت در طول دادرسی “است که آنها می خواهند به شما را به یک استاندارد در حال حاضر که شما یک نامزد از آنها به عنوان یک عضو؟”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>