سناتور. جاش هالی است که بازیگران به عنوان یک رهبر ایران پس از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما مانند تهمت او را Faux-پوپولیستی.

UNITED STATES - MARCH 17: Sen. Josh Hawley, R-Mo., leaves the Senate Republican Policy luncheon in Russell Building on Tuesday, March 17, 2020. Treasury Secretary Steven Mnuchin attended to discuss the coronavirus relief package. (Photo By Tom Williams/CQ-Roll Call, Inc via Getty Images)

سناتور. جاش هاولی برگ سنا جمهوری خواه سیاست ناهار در واشنگتن دی سی در 17 مارس سال 2020 است.

تام ویلیامز/CQ-رول تماس/گتی ایماژ

اگر چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد در ماه نوامبر اما جمهوری خواهان بازگشت در سال 2024 با دقیق حقه باز, savvier نسخه از مغلوب ساختن پیشی جستن?

دیدار با جاش هاولی junior سناتور جمهوری خواه از ایالت میسوری. هالی به برداشت مقدار زیادی از عناوین در طول coronavirus بحران از فشار به دولت فدرال “پوشش 80 درصد از حقوق و دستمزد برای کارگران در هر کسب و کار ایالات متحده” به تماس خود را به صورت یک بلوک در “فدرال امداد بودجه به دانشگاه ها با اوقاف” مانند دانشگاه هاروارد و استنفورد.

“هالی نشان دهنده یک پست-مغلوب ساختن پیشی جستن پوپولیسم در درون حزب جمهوری خواه است که به نظر می رسد به احتمال زیاد به outlast 45 رئیس جمهور” مشاهده بورسی را Emily Stewart در گسترده پروفایل سناتور در ماه اکتبر سال گذشته است. برای Stewart, the telegenic و 39 ساله و جمهوری خواه است “موقعیت خود را به عنوان یک مدافع وسط کشور در برابر این قرار است ‘نخبگان’ class.”

اقیانوس اطلس است اما سبز توصیف او در ماه نوامبر به عنوان “بالقوه منجر معمار Trumpism پس از مغلوب ساختن پیشی جستن” که سخنرانی “هستند bracingly مبارز جمهوری خواه ارتدکسی” در نابرابری درآمد شرکت های بزرگ و اتحادیه های کارگری.

شاید هالی را بزرگترین مشوق در سمت چپ باز است بازارهای موسسه همکار مت Stoller که ادعا کرده است که این سناتور جمهوری خواه که “حق در مورد بسیاری از چیزها” و حتی پیشنهاد کرد که هالی “ممکن است پوپولیستی اقتصادی لین به خود است.”

این ها مزخرف است. بله هالی است که هیچ تد کروز یا برامدگی لبه طبقات سنگ پل. و بله “Trumpism بدون مغلوب ساختن پیشی جستن” خط خوب است. اما در واقع بسیاری از شواهد و مدارک موجود نشان می دهد که هاولی مانند تهمت تقلب و فرصت طلب.

ضد نخبگان? هالی ممکن است به طور مداوم راه آهن در برابر “نخبگان” و بحث خود را به “شهر کوچک” پس زمینه به عنوان او در یک بسیار مورد بحث سخنرانی به ملی محافظه کاری کنفرانس در ماه ژوئیه گذشته, اما او خود را پسر یک بانکدار و یک فارغ التحصیل از دو تا از این کشور و نخبگان دانشگاه های استنفورد و ییل. پس استنفورد رفت و به تدریس در یکی از انگلستان معتبرترین مدارس خصوصی, St. Paul; پس ییل او رفت و به کار برای یکی از بزرگترین شرکت های حقوقی, Hogan Lovells. او با همسر خود را در حالی که clerking برای دیوان عدالت جان رابرتز. جاش هیچ جو به طور منظم.

Anti-tech صلیبی? میسوری سناتور به عنوان Stoller و دیگران اشاره اتحاد پیوست و با ترقی خواهان مانند بهداشت ، الیزابت وارن به lambast بزرگ تکنولوژی برای آن “مدل کسب و کار از اعتیاد است.” وارن اما می رود پس از Facebook و گوگل چرا که او می خواهد برای جلوگیری مالی و انحصار قدرت; هالی می رود و بعد از آنها نه فقط به دلیل نفوذ اقتصادی بلکه به دلیل مانند هر دیگر منتخب جمهوری خواه او فکر می کند که آنها به معنای محافظه کاران است. در سال 2019 به توافق سناتور معرفی عمیقا ناقص لایحه خود برای به چالش کشیدن اتهام تعصب سیاسی و حتی متوقف شده در مغلوب ساختن پیشی جستن مضحک کاخ سفید Social Media Summit به آدرس مخاطبان از راست گرایان و نظریه پردازان توطئه. (برای ثبت در آنجا صفر است شواهد تجربی از یک ضد محافظه کار تعصب در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.)

بسیاری از شواهد و مدارک موجود نشان می دهد که هاولی مانند تهمت تقلب و فرصت طلب.

اقتصادی پوپولیستی? او بوستر در سمت چپ نقطه به قانون است که هالی را معرفی کرده است و سعی در مقابله با بازی های الکترونیکی صنعت دارو قیمت گذاری و کالج بدهی. اما چگونه چنین (شایسته) صورتحساب را پشته تا در برابر بقیه هاولی سیاست ها و مواضع? آیا شما انتظار اقتصادی پوپولیستی به دستمزد بالاتر و قوی تر کار اتحادیه های کارگری ؟ در حالی که در حال اجرا برای سنا هالی رای مخالف اقدامات برای افزایش حداقل دستمزد برای میسوری کارگران و برای خلاص شدن از دولت را “حق کار” قانون. (خوشبختانه اکثریت Missourians مخالفت با او در هر دو اقدامات!)

آیا شما انتظار اقتصادی پوپولیستی سعی و تضمین مراقبت های بهداشتی برای کم کارگران پرداخت می شود? به عنوان میسوری را دادستان کل هاولی پیوست دادخواست آورده 20 GOP-led متحده با هدف تغییر قانون مراقبت مقرون به صرفه از جمله آن حمایت از افراد با شرایط موجود. او سپس در مبارزه برای خود بسازید در حالی که این ادعا که او را محافظت از چنین افرادی است.

آیا شما انتظار اقتصادی پوپولیستی برای به چالش کشیدن آمریکا الیگارشی? در حالی که در حال اجرا برای سنا هاولی در زمان کمک های مالی از جناح راست میلیاردرهای مانند برادران کخ Peter Thiel و برنی مارکوس در حالی که با شور و شوق حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات برای superrich به عنوان “راه راست رو به جلو است.”

هالی یک faux-پوپولیستی. با این وجود او یک تهدید به چپ زیرا مانند راست قومی ملی در اروپا مانند Marine Le Pen و ویکتور وزیر او چرخش خود را ارتجاعی رفاه شوونیسم به عنوان نگرانی برای این کار ضعیف است. هالی طرفداران برای کاهش مهاجرت قانونی و سپس مانند استفان میلر Tucker Carlson, Steve Bannon و دیگران در ایالات متحده راست — وانمود آنها کمک خواهد کرد “بزرگ آمریکایی در میانه.” (آنها نمی خواهد.) این افتخار انجیلی مسیحی و فرهنگ جنگجو — که به جای هشدار دهنده و مذهبی چشم انداز, ایالات متحده آمریکا — حتی حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن وحشتناک “تحمل صفر” سیاست در مرز در سال 2018 که منجر به آدم ربایی و caging مهاجر بچه ها.

وجود دارد هیچ چیز در حد متوسط و یا ظریف در مورد هالی را — به عنوان مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن — نام تجاری از ناسیونالیسم محافظه کار. ژوئیه گذشته گروه یهودی را محکوم کرد او را به وسواس خود را با “جهان وطنی نخبگان” — یک دیرینه ضد سامی dog whistle — در ملی خود را محافظه کاری بیان. او keynote نیز اشاره شده “جهان وطنی” یهودی دانشگاهیان با نام به عنوان به خوبی به عنوان “پول تغییر در وال استریت.” هنوز سه ماه بعد میسوری سناتور ناودان یک روزنامه نگار یهودی — Greg Sargent از واشنگتن پست — به عنوان یک “smug غنی لیبرال نخبگان.”

بنابراین آیا نمی شود فریب خورده مترقی. جاش هاولی دوستان خود است. او ممکن است جلا و قانع کننده و خوب خواندن و خوب و مرتب اما او همچنان خود را استاندارد جناح راست گرگ در لباس پوپولیستی گوسفند.

به یاد داشته باشید: Trumpism بدون تهمت است که هنوز هم Trumpism.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>