ببینید که چرا Nordstrom با خریداران تماس این خود را “مورد علاقه” شلوار کار

هیچ کس لذت می برد با پوشیدن کسب و کار گاه به گاه بیشتر از آنها عشق lounging در لباس های راحت — و این فقط یک ساده و ساده است. خوشبختانه, آن را ممکن است به ادغام هر دو ما در محیط کار و خارج از وظیفه سبک زندگی و پیدا کردن مد که ارضا معیارهای هر دو!

اجازه می دهد ما به معرفی شما را به این بازی در حال تغییر Vince Camuto شلوار. آنها صدها نفر از بررسی و به عنوان یک “مورد علاقه” وقتی که می آید به امضا کالاهای اساسی — و ما می توانید ببینید که چرا!

Vince Camuto Ponte Ankle Pants
Vince Camuto پونته مچ پا شلوار Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Vince Camuto پونته مچ پا شلوار برای $74 موجود در Nordstrom!

منتقدان می گویند که آنها “عاشق این شلوار” و “آنها نرم هستند اما هنوز هم به اندازه کافی حرفه ای برای کار می کنند.” البته این به احتمال زیاد نمی خواهد کار برای یک کسب و کار رسمی محیط زیست به عنوان یکی از خریداران اشاره کرد که “آنها به نظر نمی آید ‘ترد’ اگر این چیزی است که شما نیاز دارید” پس از آنها ساخته شده از ضخامت پونته پارچه. این مواد احساس می کند بیشتر شبیه به یک زنگار از هر چیز دیگری — اما راه این Vince Camuto شلوار ساختار آنها را می دهد یک احساس پیچیده.

این “شیک و راحت” شلوار باید یک مقدار قابل توجهی از کشش به آنها و “ایده آل برای دفتر.” آنها ساخته شده در کمر بالا و طراحی شده برای قطع حق در مچ پا. آنها زیپ پرواز با دو قلاب و نوار بسته شدن و دوخت که باعث ایجاد توهم faux-جیب جلو. نیز وجود دارد دو توهم جیب در پشت که بیشتر به منظور افزایش نگاه حرفه ای از این شلوار. آنها نیز در به طور منظم و ریزه اندام طول بنابراین شما به راحتی می توانید بدست آوردن دقیق طول است که کار را برای نوع بدن شما!

Vince Camuto Ponte Ankle Pants
Vince Camuto پونته مچ پا شلوار Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت Vince Camuto پونته مچ پا شلوار برای $74 موجود در Nordstrom!

یکی از بررسی با نام این Vince Camuto شلوار “فقط در مورد کامل” است و برگزاری امیدوارم که آنها منتشر خواهد شد در رنگ های دیگر علاوه بر سیاه و سفید! می توان آنها را فرسوده و مدل دهید در بسیاری از راه های مختلف و لباس پوشیدن به بالا یا پایین به تناسب انواع موارد. برای این کار شما می توانید پهلو براق دکمه پایین به این شلوار و پرتاب در برخی از ناز کفش راحتی. اگر شما در حال بیرون رفتن با دوستان بیش از آخر هفته این شلوار را نگاه بزرگ با bodysuit زیبا cropped ژاکت و برخی ، اگر شما در حال سفر پرتاب های مورد علاقه خود را اندازه ژاکت و کفش کتانی سفید برای ایده آل های گاه به گاه شیک نگاه.

Nordstrom خریداران اضافه کردن که Vince Camuto پونته شلوار مچ پا هستند “راحت و چاپلوس” و است که آنها “به زیبایی طراحی شده و درست به اندازه.” این شلوار به راحتی می توان تغییر متناسب با شکل خود را به عنوان بسیاری از خریداران اشاره کرد. هر کسی که به دنبال اضافی خیاطی بود خوشحال به انجام این کار — پس از همه, که می خواهم بهترین شلوار کار همیشه به مانند یک دستکش متناسب?

آن را ببینید: دریافت Vince Camuto پونته مچ پا شلوار برای $74 موجود در Nordstrom!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از Vince Camuto و فروشگاه تمام زنان مد موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de