دیدن آنچه که کیم و Kourtney کارداشیان در حال غذا خوردن در هفته مد پاریس

Kardashians در پاریس! Kourtney و کیم کارداشیان در حال حاضر در شهرستان نور را در چندین نشان می دهد به عنوان بخشی از هفته مد پاریس, اما حتی Keeping Up With the Kardashians ستاره می دانیم که هیچ گردش به نفس تازه locale کامل است بدون برخی از خوشمزه می خورد و رفتار شیرین.

مورد در نقطه: زمانی که کیم, 39, بازگشت به اتاق هتل خود را در روز شنبه, فوریه 29, او استقبال شد با برخی از شیرین شگفتی شامل یک منحط کیک شکلات و برخی دیگر از شیرینی.

شیرین ترین, تعجب, اما, بود, بدون شک یک قند دیسک آراسته با Kardashian-غرب خانواده را به یاد ماندنی 2019 تعطیلات, عکس, که, ویژه, کیم, شوهرش, Kanye West, و این زوج چهار فرزند — North, 6, سنت, 4, شیکاگو, 2 و مزمور 9 ماه.

عکس خانوادگی در سوال نیز یکی از کیم نازل شد فتوشاپیه به منظور شمالی. به عنوان خودخواه نویسنده توضیح داد: در طول یک ظاهر on The Ellen DeGeneres Show در ماه دسامبر 2019 او نخستزاده بود “داشتن یک روز” زمانی که عکس گرفته شده بود و تصمیم گرفتند برای مطرح کردن با بقیه خانواده معروف. “او رد شود در ساقه” کیم توضیح داده شده به میزبان بحث نشان می دهد در آن زمان است. “او گریه چرا که او می خواست او را مدل موهای خاص.”

زمانی که شمال بود پشيمان روز بعد مشتاق وکیل مطرح با فرزند ارشد در یک مجموعه جداگانه از تصاویر و بعد از آن تا به حال فتوشاپیه به خانواده کارت.

اگر 40 سال Kourtney نیست به اشتراک گذاشتن هر گونه عکس سفارشی شیرینی های پوش بنیانگذار هنوز موفق به لذت بردن از برخی از پاریس,’ خوشمزه ترین خلق. در روز دوشنبه 2 مارس لس آنجلس بومی متوقف معروف Café de Flore و درمان خود را به یک فنجان از این ضیافت را شکلات داغ که او ارسال شده یک ویدیو در Instagram داستان. Kourtney دختر, پنه لوپه, 7 می تواند شنیده می شود صحبت کردن در پس زمینه. “این نه طعم مانند شکلات داغ” مدرسه ابتدایی دانش آموز اعلام کرد.

این خانواده سفر به پاریس می آید حدود دو هفته پس از کیم و غرب, 42 بازدید پایتخت فرانسه با هم و عناوین ساخته شده برای بداهتا KFC اجرا که در طی آن با استفاده از آنها خود سفارش ایستگاه. در فوریه 20, که کیوسک آراسته بود با یک پلاک یادبود این دو را ببینید.

در پایین حرکت برای دیدن عکس های بیشتر از آنچه که کیم و Kourtney باید شوهر در پاریس تا کنون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>