داغترین و آرایش مو در مراسم اسکار!

این یک امر گلم! هالیوود بهترین آمار فرش قرمز برای 92 سالانه جوایز اسکار روز یکشنبه 9 فوریه در تئاتر دالبی در لس آنجلس و آنها نگاه های دیدنی و جذاب! در هر لباس و کت و شلوار بر روی فرش قرمز ما گرفتار (نگاه کنید همه به نظر می رسد در اینجا) اما آنچه واقعا ما صحبت شد بیش از حد بالا, زرق و برق دار مو و آرایش به نظر می رسد. آنها ممکن است مورد علاقه ما هنوز در این سال!

این جوایز فصل شده است, سریع و خشمگین, با, مشاهیر برهنه, حضور در رویدادهای هر هفته پس از سال 2020 آغاز شده است; آنها آورده خود را در یک سبک بازی به گلدن گلوب, خم شدن جوایز منتقد جوایز انتخاب و حتی پریدند در سراسر تالاب به بفتا. اما اسکار همیشه در اوج فصل. پیش از آن در روز ستاره ها شروع به آماده شدن خود را با گلم جوخه های به اشتراک گذاشته شده و برخی در پشت صحنه عکس (دیدن همه خودی لحظات اینجا!) اما هیچ چیز می تواند در آماده سازی ما برای غش کردن لحظه های ما برای دیدن.

این مدل به ما عمده الهام بخش برای بزرگ شب. ما با وسواس کلاسیک هالیوود امواج ما شاهد آن هستیم (در عرقچین Feldstein, Mindy Kaling و جولیا لوئیس-دریفوسبه نام فقط چند) و ما خاصی است که فوق العاده بلند و راست رشته های مانند امریکا فررا و لیلی سینگ تبدیل خواهد شد و این روند برای این فصل جشنواره های نجومی.

همانطور که برای آرایش به رنگ قرمز لب ها حاکم عالی. Lily Aldridge یک covetable قرمز پوت و Catriona Balfe است نشان دادن کامل زرشکی رنگ. نرم و صورتی لب ها و گونه ها نیز یک روند بزرگ دیده می شود در Zazie Beetz, بیلی Eilish و لیلی سینگ.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن زرق و برق دار ترین و آرایش مو به نظر می رسد در سال 2020 اسکار فرش قرمز!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>