ببینید 9 بزرگترین باید ببینید لحظه از مراسم گرمی

یک شب تلخ و شیرین. 2020 جوایز گرمی پر شده بود با rollercoaster از احساسات در یکشنبه, ژانویه 26 به عنوان نوازندگان سوگواری مرگ کوبه برایانت به آسیب پذیر و اجرای برنامه و جشن بزرگ برنده است.

شب لگد کردن با میزبان Alicia Keys اذعان سابق لس آنجلس Laker مرگ پیش از آن روز در سقوط یک هلیکوپتر که به کشته شدن هشت نفر دیگر اما به همه یادآوری در مورد قدرت موسیقی.

Biggest Must-See Moments From the Grammys
Demi Lovato و Billie Eilish. شاتر (2)

“من می دانم که ما در حال رفتن به همه هم پیوستن و انجام آنچه ما انجام می دهیم در زمان های شاد و زمان به چالش کشیدن. ما در حال رفتن به آواز خواندن با هم, ما در حال رفتن به خنده با هم. ما در حال رفتن به رقص هم ما میخوایم گریه با هم” کلید 39 گفت. “ما در حال رفتن به آن را همه با هم.”

این showstopping اجرای برنامه گنجانده شده Lizzoکه باز نشان می دهد فریاد می زدند که “این شب برای کوبه.” او سپس به راه اندازی تولید است که شامل چند صحنه و لباس با تغییرات و ستارگان رابطه جنسی با عملکرد. 31-در سال songstress بعد برنده جایزه بهترین پاپ عملکرد انفرادی برای “حقیقت لطمه می زند.”

Ariana Grande بازگشت به پاکستان پس از بیرون کشیدن از 2019 جوایز نشان می دهد و تحویل یک نئون-اشباع عملکرد “7 حلقه ها” و “thank u بعدی.” در پایان نشان می دهد او گراند, 26, poignantly در زمان خاموش او حلقه قرار داده و آن را در یک جعبه شاید در اشاره به او به شدت شایع شکسته نامزدی به پیت دیویدسون است.

بعد Demi Lovato عرضه جدید آهنگ “هر کسی” است که او را می گذراند روز قبل از او مواد مخدر مصرف بیش از حد در جولای 2018. به “آسمان خراش” خواننده 27 بود خیلی احساسی است که او تا به حال به راه اندازی مجدد آهنگ قبل از ارائه گریان عملکرد است که به دست آورده او را ایستاده تشویق می کردند.

برنده بزرگ شب شد Billie Eilishکه جاروب تمام چهار دسته عمده از جمله آلبوم سال برای زمانی که همه ما خواب ما کجا بروید ؟ , رکورد سال و آهنگ سال برای “پسر بد” بهترین هنرمند جدید. 18-year-old خواننده پذیرش این جایزه با او برادر و تولید Finneas o’connellبا او طرف است.

“من احساس می کنم مثل من شوخی زیادی و من هرگز چیزی را به طور جدی در این نوع از همه چیز, اما من واقعا می خواهم بگویم من خیلی سپاسگزار” Eilish و گفت: برای آهنگ سال. “من فقط می خواهم بگویم که من هستم و من بسیار مفتخرم که اینجا میان همه شما. من دوست دارم شما به من هسته. من تماشای همه شما.”

زمانی که او با افتخار آلبوم سال Eilish نشان داد او خود انتخاب شخصی برای پیروزی بزرگ است.

“آیا من می توانم فقط بگویم که من فکر می کنم Ariana Grande سزاوار این؟” Eilish قبل گفت:, و اضافه کرد که او و 22 ساله برادر “ایستادن در اینجا گیج و سپاسگزار است.”

اتمام ویدئو در بالا به بطور منظم احساس بهترین Grammys لحظات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im