دیدن Shay Mitchell و بیشتر وبلاگ’ سه ماهه سوم بیکینی, کودک برجستگی

دست انداز سازمان دیده بان! در حالی که برخی از مشاهیر بارداری خود را حفظ در پایین پایین این انتظار ستاره خود را نشان داد جوانه زدن شکم در bikinis تمام راه را در سه ماهه سوم.

جسیکا سیمپسون به طرفداران یک نگاه اجمالی از او ضربت کودک در مارس 2019 Instagram پست عنوان, “جس-سرمایه گذاری.” در آپلود آمیلیا های Hazzard بازیگر گهواره معده او در حالی که با پوشیدن sparkly عینک آفتابی و یک الگو بالا لباس شنای زنانه دوتکه.

این خواننده اعلام کرد که او و همسرش اریک جانسوندر حال انتظار خود فرزند سوم هم در ماه سپتامبر سال 2018 پس از استقبال از آنها دختر ماکسول و پسر آس در سال 2012 و 2013 بود. که آیا او در تلاش بود به فشار بین ماشین در یک پارکینگ یا lounging در خواب تاشو پس از یک کشمکش اسید معده به مری سیمپسون نشان داد نوزاد دست انداز کردن تمام دوران بارداری ،

او حتی ارسال عکس از ورم پا و درب توالت که او را شکست و با تکیه به عقب بیش از حد.

کیت هادسون مستند سوم بارداری در رسانه های اجتماعی به عنوان به خوبی. یک ماه قبل از او به هنگام تولد به او و دنی Fujikawa‘s, دختر, Rani این Fabletics خالق مشترک یک آینه عکاسی از خود در یک حوله تن پوش و نارنجی روشن لباس شنای زنانه دوتکه. با او سر دست انداز بر روی صفحه نمایش کامل هادسون پرداخت بیعت را به ناف او توسط, شرح, عکس, “#Mom.”

نگاهی به گالری زیر ببینید که چگونه بسیاری دیگر از افراد مشهور مامان از جمله اولیویا وایلد, کاترین Giudici و هیلاری دافاند bared خود برجستگی در لباس حمام در طول سه ماه آخر بارداری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>