دیدن حامله Hilaria بالدوین کودک دست انداز پیشرفت جلوتر از کودک 5

جوانه زدن حلقه! حامله Hilaria بالدوین ارسال شده یک عکس از نوزاد دست انداز جلوتر از او و الک بالدوین‘s پنجمین فرزند ورود.

“وعده من انجام نشده و توالت نگه دارید” “مادر مغز” پادکست cohost, 36, زیر نویس یک روز شنبه, مارس 21 Instagram داستان آینه عکاسی از خود. “فقط می خواستم به شما نشان می دهد من دست انداز. در مورد آن را برای اواخر شب تمرین.”

در اجتماعی, رسانه ها در زندگی به وضوح روش نویسنده گهواره معده او در حالی که ورزشی هچ لباس های زنان و زایمان.

Pregnant Hilaria Baldwin Shows Baby Bump Instagram
Hilaria بالدوین حسن نیت ارائه میدهد از Hilaria بالدوین/Instagram

سابق مربی یوگا که در حال حاضر سهام کارمن, 6, رافائل, 4, لئوناردو, 3 و رومئو, 23 سال با شنبه شب زنده star, 62, اوایل این ماه اعلام کرد که کودک شماره 5 در راه است.

“من نمی باید از این کلمات برای بیان چگونه این [ضربان قلب] صدا باعث می شود ما احساس” Hilaria زیر نویس او Instagram نشان می دهد. “تنها خبر خوبی که همه چیز خوب است و همه سالم است با این munchkin. من می خواستم برای به اشتراک گذاری با شما. در اینجا ما دوباره.”

اسپانیا بومی قبلا دچار دو سقط جنین در عرض یک سال است. به دلیل ضرر و زیان تناسب اندام گورو فکر او در حال رفتن به احساس “فوق العاده عصبی,” او گفت: ما هفته به طور انحصاری در اوایل این ماه. “اما آن را احساس بسیار امن تر این [زمان] و بنابراین من واقعا عصبی است.”

Wearing Saint Laurent New York Film Critics Pregnant Hilaria Baldwin Shows Baby Bump
Hilaria بالدوین حضور New York Film Critics Circle 2019 در ژانویه 7 سال 2020 در شهر نیویورک است. Kristina Bumphrey/StarPix/شاتر

یوگا Vida cocreator که قرار است در ماه سپتامبر در رفت و بگویید ما چگونه او می دانست که او باردار بود “فورا” توضیح “من گفتم:” من احساس احمق.’ که من برای اولین بار [اشاره]. من کسی هستم که بسیار از لحاظ جسمی قادر به. من می توانید انجام دهید یوگا من, من می توانم رقص من می تواند انجام این کار من می تواند به [انجام] آن [اما] من تبدیل شدن به یک فاجعه است. من به همه چیز دست انداز. … من در واقع پس از آن شروع به تست گرفتن هر روز دیگر, حتی اگر من می دانستم که نمی شود آن را مثبت و در عین حال. حدود 10 روز بعد از من فکر کردم من آن را تبدیل به مثبت و گفتم خوب شما بروید وجود دارد.'”

Alec Baldwin and Hilaria Baldwin Roundabout Theatre Pregnant Hilaria Baldwin Shows Baby Bump
الک بالدوین و Hilaria بالدوین حضور در میدان تئاتر شرکت سالانه جشن و سرور در Ziegfeld سالن در 2 مارس سال 2020 در شهر نیویورک است. Andrew H. واکر/شاتر

او و الک نیست تعطیل امکان اضافه کردن بیشتر نوزادان به خانواده خود را. “در این نقطه که می داند؟” Hilaria گفت ما. “من نمی دانم. من یاد گرفته ام که من فکر کردم من میخوام یک بچه و در حال حاضر همه از ناگهانی من یک زن نوزادان پس چه کسی می داند؟”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>