دیدن Khloe Kardashian واکنش به کیم دعوت تریستان به شام

صلح ارائه شده است ؟ در دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از فصل آینده Keeping Up With the Kardashians, Khloé Kardashian شوکه شده بود به یاد بگیرند که کیم کارداشیان دعوت کرده بود یک مهمان غیر منتظره به شام — Khloé دوست پسر سابق تریستان تامپسون.

این Skims بنیانگذار 39 نشان داد به Khloé, 35, که او ضربه را به 28 سال کلیولند کاوالیرز بازیکن در حالی که او در یک سفر در شهر نیویورک است.

“من ترک مرسر هتل و پس از آن من دریافت یک تماس در تلفن همراه من از تریستان” کیم به یاد می آورد در کلیپ. “او مانند” آه خدای من, من راست درب بعدی … چه می کنید ؟ گفتم من برای رفتن به شام با دوستان من است.’ پس من گفتم: “آیا شما می خواهید به آمده ای؟”

See Khloe Kardashian Reaction to Kim Inviting Tristan to Dinner
Khloe Kardashian, Kim Kardashian و تریستان تامپسون. مت بارون/شاتر (2); برایان به/انواع/شاتر

Khloé به نظر می رسد که شوکه شده بود در دعوت و پاسخ “شما او را دعوت به شام ؟” و اضافه کرد “من فکر می کنم شما باید انجام آنچه که بهترین برای شما. اگر شما می خواهید او را به یک نوشیدنی در پایان وجود دارد هیچ مشکلی با آن. که فراتر از سخاوتمندانه از شما.”

کیم توضیح می دهد که او فکر نمی کند که “چه تریستان بود بدیهی است که حق” اما که او می خواست به تلاش زیرا تامپسون سهام 22-ماه-پیر دختر واقعی با Khloé.

“من فکر می کنم در بخشش است, بهترین راه,” KKW زیبایی موسس می گوید.

خوب آمریکایی مؤسسین و تامپسون که شروع به دوستیابی در ماه اوت سال 2016 تقسیم در فوریه 2019 پس از بازیکن بسکتبال شد, گرفتار, فریب داد, در Khloé با کایلی Jenner‘s سپس بهترین دوست, دمار از روزگارمان درآورد Jordyn جنگل. رسوایی مشخص شده این دومین بار است که تامپسون شده بود بی وفا به واقعیت تلویزیون ستاره.

See Khloe Kardashian Reaction to Kim Inviting Tristan to Dinner
Khloe Kardashian صحبت کردن به خواهر کیم کارداشیان در FaceTime. E!/YouTube

سابق زن و شوهر به نظر می رسد در شرایط بهتر این روزها با تامپسون حتی حضور سالانه کارداشیان-Jenner, خانواده, پارتی شب کریسمس در ماه دسامبر 2019. یک منبع گفت:” ما هفتگی در آن زمان که Khloé و تامپسون هستند “صرف زمان با هم صرفا مربوط به درست است.”

کیم برای او روشن ساخته است که او آماده است به نوبه خود بیش از یک برگ جدید با تامپسون.

در ژانویه خودخواه نویسنده کشف شد در لوس آنجلس لیکرز بازی مقابل کلیولند کاوالیرز که در آن طرفداران مشکوک کیم بود booing تامپسون پس از او ایستاد و شروع به فریاد در او.

اما کیم تنظیم ضبط مستقیم از طریق توییتر روز بعد توضیح داد که او در واقع تشویق برای خواهر خود را دوست پسر سابق.

“من وجود دارد به حمایت از او” کیم نوشت. “و تشویق جیغ, let’s GO تریستان!!!!! من هرگز بوی هر کسی. من اصلا به نفرت تنها به تشویق!”

Keeping Up With the Kardashians بازده بهار سال 2020 در E!

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>