دیدن کتی پری و بیشتر حامله وبلاگ نشان دادن برجستگی کودک در موسیقی فیلم

بهترین لوازم جانبی! کتی پری, Carrie Underwood و بیشتر حامله افراد مشهور را لرزاند برجستگی کودک در ویدیو های از موسیقی.

این بت آمریکایی قاضی اش مارس سال 2020 “هرگز فرسوده سفید” تصویری اعلام بارداری cradling او جوانه زدن شکم در لباس, لباس. “Omg خیلی خوشحالم که من نمی باید آن را در دیگر” گرمی نامزد توییتی در آن زمان است. “و یا حمل یک کیف پول در اطراف lol.”

“I Kissed a Girl” خواننده که مشغول به اورلاندو بلوم در ماه فوریه 2019 در ادامه می گویند در یک Instagram Live: “من بسیار هیجان زده هستم. ما هیجان زده و خوشحال است. احتمالا طولانی ترین راز من تا به حال به نگه داشتن. من می خواهم به شما بگویم بچه ها همه چیز, اما من می دانستم که من می خواهم به شما بگویم در بهترین راه که از طریق یک قطعه موسیقی به دلیل این که چگونه من به شما صحبت می کنند. این که چگونه ما با هم صحبت می کنند با یکدیگر.”

در یک SiriusXM تصویری بعد از همان روز پری گفت: بارداری “بود یک تصادف نیست.” او توضیح داد: به Mikey Piff: “من بسیار سپاسگزار برای همه چیز است که من شده اند قادر به انجام کار و رسیدن به تمام اهداف من قادر به چک کردن لیست من زندگی من زندگی می کردند تا کنون. من فقط در تلاش برای ایجاد این فضا در زندگی خود من که در آن من در حال اجرا نیست خودم بیش از حد کهنه و ایجاد فضا برای چیزی جدید را به اتفاق می افتد مثل این. ما هر دو به دنبال به جلو به این بازه ی زمانی از زندگی و به اشتراک گذاری این. این نوع از چگونه آن اتفاق می افتد.”

همانطور که برای Underwood, the American Idol فصل 4 برنده شد و چهار ماه دور از موعد مقرر زمانی که او منتشر شد “عشق برنده” موزیک ویدیو. اوکلاهما بومی تحت پوشش معده او در جریان لباس نارنجی در حالی که آواز خواندن در سپتامبر 2018 فیلم.

“قبل از او بازی” خواننده که بحباله نکاح در اوردن, مایک فیشر در سال 2010 در گرجستان استقبال پسر خود یعقوب را در ژانویه 2019 پس از درد و رنج های متعدد سقط جنین. آندروود قبلا به هنگام تولد به پسر ارشد بني اسرائيل در سال 2015.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن بیشتر, حامله, افراد مشهور, فیلمبرداری, موسیقی فیلم, از Cardi B به ناتالی پورتمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>