دیدن James Van Der Beek را شیرین ترین لحظات با خانواده اش: عکس

James Van Der Beek بزرگ نوزادان و دوست دارد صرف وقت با تمام آنهایی که کمی — و مستند خود را cutest لحظات در رسانه های اجتماعی.

این داوسون کریک آلوم و کیمبرلی Van Der Beek بحباله نکاح در اوردن در سال 2010 و استقبال Olivia که در همان سال است. دختر خود را تبدیل به یک خواهر و دو سال بعد هنگامی که یوشع وارد و پس از Annabel, امیلیا و پسر عمو.

در اکتبر 2019 در رقص با ستاره های شرکت کننده گفت: ما هفته به طور انحصاری او چگونه و تولید کننده نظم و انضباط کودکان بسیاری در یک بار.

“چیز خوب با این بسیاری از [بچه ها] این است که شما اشتباهات پدر و مادر خود را در زمان واقعی” این بازیگر توضیح داد. “هر چیزی که شما را به آنها را بلافاصله انجام دهید برای هر یک از دیگر. شما درک ‘آه صبر کنید, ما باید واقعا به شماره گیری در این جنگ/قطعنامه چیزی. [این مورد] فقط تنظیم به عنوان مثال حق.”

یک هفته پس از کانکتیکات بومی گفت: ما به طور انحصاری که او و کیمبرلی بودند باز به داشتن فرزند دیگری بود و “بسته نشده تا فروشگاه” او اعلام کرد که کودک شماره 6 شد در راه با یک سونوگرافی کلیپ.

“با شنیدن ضربان قلب چیزی است که ما هرگز برای اعطا,” او گفت: در DWTS در زمان ارجاع همسر قبلی سه سقط جنین.

او رفت و به نوشتن در Instagram: “@Vanderkimberly و من شده اند از طریق سه تن از کسانی که در اولین قرار ملاقات برای کشف یا بدون ضربان قلب یا نه و او می خواست برای به اشتراک گذاشتن این لحظه. سقط جنین (یک کلمه ای که نیاز به یک جایگزین – هیچ کس موفق به ‘حمل’ این چیزها گاهی اوقات فقط اتفاق می افتد) چیزی است که مردم به ندرت مورد بحث و اغلب از طریق در راز. اما نیاز به توان صفر شرم در اطراف آن و یا در اطراف خود را به زمان و فضا به سرند. ما تصمیم به قرار دادن خودمان در خارج وجود دارد – دانستن آنچه که ما می خواهم پیدا کنید در تلاش برای دور تراشه در هر بی معنی ننگ اطراف این تجربه و تشویق افرادی که ممکن است رفتن را از طریق آن به خود را به عشق و حمایت از دوستان و خانواده زمانی که آنها به آن نیاز دارید. خوشبختانه برای ما – این بار — ما راه می رفت با اشک شادی. #AndThenIDancedAQuickStep.”

اما فقط یک ماه بعد جیمز نشان داد که او و همسرش را از دست داده بود نوزاد خود را در سقط جنین. “همسر من, Kimberly رفت و از طریق هر پدر و مادر باردار را بدترین کابوس. ما از دست این کودک” او قطره قطره گفت: او به عنوان مشترک خبری در نوامبر 18 قسمت از DWTS. “کمی روح است که ما تا به حال انتظار می رود خوش آمدید به خانواده ما در زمان یک میانبر برای دسترسی به هر چه نهفته است فراتر از آن. شما هرگز می دانید که چرا این چیزها اتفاق می افتد. این چیزی است که من بوده ام به گفتن بچه ها.”

نگه داشتن اسکرول برای یک نگاه شایان ستایش در James’ بهترین لحظات با اولیویا, جاشوا, Annabel, امیلیا و پسر عمو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im