دیدن Gabrielle Union و Dwyane وید شیرین ترین لحظات با بچه های خود را

یک خانواده مخلوط در آن بهترین! Gabrielle Union و Dwyane Wade عاشق گذراندن وقت با آنها بزرگ نوزادان.

قبل از این زن و شوهر 2014 عروسی در میامی سابق NBA بازیکن استقبال پسر زئیر و دختر Zaya با خود و سپس با Siohvaugn Funchesدر سال های 2002 و 2007 به ترتيب به دنبال پسر خاویر با آجا Metoyer در سال 2013.

بازنشسته ورزشکار و اتحادیه تا به حال یک رابطه جنسی خشن زمان حاملگی خود و بازیگر را باز کرد تا در مورد “هشت یا نه سقط جنین” او رنج می برد در سال 2017 خاطرات. “برای سه سال بدن من شده است یک زندانی از تلاش برای باردار شدن — من هم شده است در مورد رفتن به یک چرخه IVF در وسط یک چرخه IVF یا بیرون آمدن از یک چرخه IVF,” the L. A. بهترین ستاره نوشت: ما در حال رفتن به نیاز بیشتر شراب. “یک بار در ماه نگاه می کنم مثل من در سه ماهه دوم چون من پف کرده. این منجر به این سوالات و این منجر به این شایعات و هر زمان که من رفتن به مطب من احساس می کنم یک عضو از مهر تیم شش مخفی از آنجا که من نمی خواهم مردم را به حدس و گمان.”

او و شیکاگو بومی استقبال از اولین فرزند خود را با هم در نوامبر 2018 از طریق حاملگی حامل. سه ماه بعد نبراسکا بومی توصیف یکی از با کیفیت او و در اب راه رفتن به دنبال در هنگام انتخاب دختر خود را Kaavia را جانشین.

“برخی از مردم در مورد مراقبت از نژاد و مذهب و یا عادات غذایی خود را جایگزین. گفتم من می خواهم یک خواننده'” اتحادیه گفت: سلامت زنان در فوریه 2019.

در حالی که سابق america’s Got Talent قاضی گفت: خروجی او خوشحال است او یک کودک ندارد تا بعد در زندگی, اتحادیه شده است اختصاص داده شده مادر به وید بچه ها برای سال. هنگامی که یک پدر برای اولین بار نویسنده قادر به حضور در میامی غرور رژه در مارس 2019 اتحادیه آورده Zaya و خواهر و برادر او.

زمانی که preteen بیرون آمد و به پدر و مادر خود را به عنوان نما — و وید مشترک خبری با Ellen DeGeneres در فوریه سال 2020 اتحادیه معرفی او Instagram followers به Zaya, نوشتن, “او مهربان و با محبت شلاق-هوشمند و ما به او افتخار است. آن را خوب است برای گوش دادن به عشق و احترام فرزندان خود را دقیقا به عنوان آنها هستند. عشق و نور خوب مردم است.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن او و در اب راه رفتن بهترین لحظات خود را با نوزادان از تولد bashes برای تعطیلات خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>