همه چیز را ببینید جو Giudice است غذا خوردن در ایتالیا: شراب, Gelato و بیشتر

جو Giudice است که ساخت بسیاری از زندگی جدید خود را در ایتالیا! The Real Housewives of New Jersey زاج سفید به درخواست اخراج شوند به کشور خود در ماه اکتبر 2019 در حالی که او در انتظار یک حکم در مورد اینکه آیا او می تواند بازگشت به ایالات متحده است. هر چند این حرکت باعث شد او را به دور از دختران Gia, گابریلا Milania و Audriana — کسی که با او سهام با همسر جدا Teresa Giudice, او آموخته به لذت بردن از وقت خود را در اروپا است.

یکی از اولین راه های جو بهتر شد آشنا با ایتالیا بود و از طریق این کشور به مواد غذایی است. در طول زمان خود را وجود دارد تا کنون او تن مواد غذایی عکس در رسانه های اجتماعی از جمله کسانی که این برنامه شامل پاستا, پیتزا, کالاماری, gelato, و بیشتر.

در واقع زمانی که ترزا و دختران برای اولین بار بازدید از جو خارج از کشور در ماه نوامبر سال 2019 یکی از اولین چیزهایی که خانواده با هم بود نشستن برای یک وعده غذایی که دستگیر شد در فصل 10 آخر RHONJ. هر چند ما هفتگی تایید جو و ترزا تقسیم در دسامبر 2019 هنگامی که کودکان خود را رفت و برگشت به ایتالیا برای کریسمس که ماه او ادامه داد: به آنها نشان می دهد برخی از آنچه در این کشور ارائه شده بود.

در روز کریسمس برای مثال جو آماده از خانه کالاماری برای دختران خود را و سپس آنها را به برخی از gelato از یک فروشگاه محلی.

حتی زمانی که او در تعطیلات جو غذا در مغز است. در ماه فوریه سال 2020 او در زمان سفر به باهاما و اشاره کرد که او ممکن است باز کردن رستوران خود را در منطقه گرمسیری به منظور نزدیک تر به فرزندان خود. “من در اینجا در باهاما ناسائو … ما در اینجا در Tonino است,” او گفت: در یک Instagram تصویری در آن زمان است.

اشاره به شرکت خود جو ادامه داد: “این یکی از دوستانم که آمد و من دیدم در سالرنو شرایط مشابه من و او یک جای کوچک در اینجا و [من] احتمالا فکر کردن در مورد انجام کاری را در اینجا در باهاما نزدیک به خانواده است.”

علاوه بر این جو کاهش یافته است برخی از نکات در مورد مرموز “سرمایه گذاری” که او را دیدم مزه برخی از شراب در ماه مارس سال 2020 است.

اگر تاجر تصمیم به باز کردن یک رستوران با این حال سابق خود در جو Gorga, که به طور خلاصه در یک رستوران خود را نمی خواهد dishing از هر گونه مشاوره. “او نمی خواهد به من گوش بده” Gorga گفت: ما به طور انحصاری در فوریه سال 2020 است. “جو در حال رفتن به گوش دادن به آنچه او می خواهد به انجام است. من نمی بحث در مورد کسب و کار با او.”

پایین ببینید آرایه ای از جو Giudice, ایتالیایی را می خورد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de