ببینید اندی کوهن معرفی نوزاد بنیامین به Kelly Ripa و بیشتر دوستان

وجود دارد یک بار برای همه چیز! اندی کوهن‘s, پسر بنجامین است که تنها 3 هفته اما براوو میزبان نوزاد پسر در حال حاضر به ملاقات بسیاری از پدر خود از دوستان معروف است.

“روز بزرگ برای من و پسر” به تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن میزبان 50 میانه یک روز شنبه, مارس 28 Instagram چرخ فلک. “#QueenOfTheMorning #KingOfLateNight #CollegeRoommate.”

در اولین عکس, Kelly Ripa عینک دستمال آروغ و یک لبخند بزرگ به عنوان او برگزار شد swaddled نوزاد در دامان او. جیمی فالون gazed در خواب بنیامین در شات بعدی و کوهن, بدون مو, دیو آنسل خندیدی با یک کمی در اسلحه خود را در زیر دو عکس.

این اولین بار نیست که بنیامین ملاقات کوهن دوستان است. یک روز قبل از حلق آویز کردن با Ripa, 48, Fallon 44 و انسل را براوو شخصیت ارسال شده یک عکس از اندرسون کوپر با پسر خود.

سی ان ان لنگر, 51, خم بیش از نوزاد crib در حالی که بنیامین به او نگاه کرد. “عمو اندرسون رو منحصر به فرد” کوهن زیر نویس میکنه.

بروس Bozzi همچنین اوایل نگاه کوهن نوزاد پسر که وارد شده از طریق رحم جایگزین در 4 فوریه. دو روز بعد از پرحرف ترین نویسنده مشترک دو عکس از او و دوستان او در بیمارستان است.

“در اینجا یک #TBT 11 سال در ساخت!” او زیر نویس پست. “اول نوامبر 2007 w/ بهترین دوست @brucebozzi روز من goddaughter Ava های تولد. ضربه تند وشدید زدن به دوشنبه, روز بروس پسر تعمیدی بنیامین متولد شد. چه یک سفر را از طریق زندگی دوستی ما طول می کشد و چقدر خوش شانس هستم.”

جدید پدر و افزود: “PS من پس از آن من فکر کردم آن بود پنجشنبه.”

کوهن اعلام کرد که او تا به حال یک نوزاد در راه در طول یک ماه دسامبر قسمت از خود نشان می دهد. “پس از سالها دقیق شور و مشورت یک مقدار عادلانه از نماز و بهره مندی از علم — اگر همه می رود با توجه به طرح در حدود شش هفته زمان می خواهم برای تبدیل شدن به یک پدر” او را برای بینندگان. “با تشکر فوق العاده جانشین است که حمل آینده من. خانواده یعنی همه چیز به من و یکی از خود من چیزی است که من می خواستم در قلب من برای تمام زندگی من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>