دیدن امی Duggar پست-بدن نوزاد 4 ماه پس از استقبال کودک 1: ‘این است که من”

او افتخار نوزاد بعد بدن! امی پادشاه (موسوم به Duggar) نشان داد معده او در یک سری از آینه selfies چهار ماه پس از زایمان.

“بدن من است, مجله ایده آل, اما این است که من” این ازدواج بوت کمپ: ستاره واقعیت آلوم, 33, زيرنويس او روز شنبه, ژانویه 29, Instagram تصاویر به صورت خودکار. “زمانی که من در آینه نگاه کنید من یک مادر. وجود ندارد و بیشتر افتخار, عشق یا موهبت! به همه مامان در خارج وجود دارد تلاش به جز [sic] جدید خود را رقم فقط به یاد داشته باشید هر اسکار شکم پوچ و کشش علامت گذاری به عنوان و flabbiness شما در حال حاضر ایجاد کرده است زندگی! افتخار که! بدن خود را قدرتمند است و به شما ساخته شده یک مادر! فراموش نکنید جامعه استانداردهای چه زیبا است! شما در حال بد *اس اس بود بیمار خود را با پیشرفت و خودتان را دوست دارم.”

در رسانه های اجتماعی ها آرکانزاس بومی مطرح شده در یک سینه بند ورزشی و شلوار جین در حالی که نشان دادن شکم او از زوایای مختلف.

جیم باب Duggar و Michelle Duggar‘s زاده استقبال پسرش Daxton در اکتبر 2019 با شوهرش دیلون پادشاه. “من در عشق با 2 مرد!!!” جدید مامان نوشت: در Instagram در آن زمان است. “خوش آمدید به دنیای کوچک ما Daxton Ryan!!! من در ترس از شما!!!”

این 3130 لباس موسس و شاه اعلام کرد که شش ماه پیش از آن که آنها تا به حال یک کمی در راه نوشتن در رسانه های اجتماعی در مارس 2019: “بچه شاه در راه است!!! عید پاک مبارک از ما در حال رشد خانواده به شماست!!”

پادشاه اضافه شده با یک پست خود را: “ما کاملا لال بیش از حد هیجان زده و آماده برای فصل بعد به عنوان پدر و مادر جدید!”

این زن و شوهر که نکاح در سال 2015 انتخاب نام نوزاد خود را پسر Daxton چون “همه بچه ها در [امی] خانواده D نام.” او توضیح داد: به ما هفتگی به طور انحصاری در ماه اوت: “ما فرود در Daxton و در زمان آن را به داخ. رایان در ایرلندی نام که به معنی پادشاه کوچک, بنابراین ما فکر کردیم که کامل بود.”

این جفت ارز تزئین کوچک در یک مهد کودک که با نام مورد در ذهن است. “آن را سیاه و سفید مدرن با چوب” پس از آن حامله, ستاره توضیح داد به ما ، “آن را شیک و شیک. ما نمی خواهید کودک رنگ. آن را روشن و آبی و سیاه و سفید. نام او داخ Ryan تا او را برای رفتن به بیرون می آیند در عینک آفتابی هوانورد. ما آماده هستیم به صورت سرد و شیک است.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن امی بدن-مثبت عکس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>