سیاتل را ریز ریز کردن بیرون رفت و با صدای بلند و زار زار گریه کردن

“خانواده من شده بار پلیس برای هر نسل” گفت: Christopher شکار ایستاده هفته گذشته که در آن زمان کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض و یا ریز ریز کردن یک شغل به سبک اعتراض در سیاتل بود که پراکنده توسط مقامات روز چهارشنبه. وقتی پرسیده شد که برای توضیح خشونت پلیس, شکار صدای رز.

53 سال سیاتل بومی با اشاره به زخم بالای چشم راست او. “زمانی که من 21 بود پلیس به من ضربه وارونه سر با باتوم. سه بخیه,” او گفت:, قیافه سمت شرق حوزه یک بلوک دور که در آن او گفت که او مورد ضرب و شتم شد. “پسر من ضرب و شتم در سال 2010 توسط پلیس” او رفت. “مادر من ضرب و شتم توسط پلیس سیاتل در طول جنبش حقوق مدنی چون شوهر او یک مرد سیاه و سفید. که برای تلفن های موبایل نسل برای من بود.”

شکار در میان چند معترضان هنوز در اشغال ریز ریز کردن در آخر هفته گذشته از ماه ژوئن است. سیاتل شهردار جنی Durkan دستور مقامات برای تخلیه شرق حوزه اداره پلیس در ژوئن 8 هفته قبل از من ایستاده بود با شکار در نزدیکی سوار کردن ساختمان. چهار روز بالاخره آمد: اشغال برچیده شد و 13 نفر مجروح شدند که پلیس بطوریکه شرق حوزه.

آخرین روز از اعتراض گفت: داستان تلاش برای ساخت بلند مدت شغل علیه خشونت پلیس – یک بقوم در سراسر کشور Black Lives Matter تظاهرات که فوران با مینیاپولیس پلیس را به قتل جورج فلوید. در حالی که ریز ریز زندگی کرده بود و شرق حوزه تغییر نام داد “سیاتل مردم بخش” و تزئین شده با نشانه یادبود و گرافیتی اختصاص داده شده به این جنبش است. اما آن آخر هفته گذشته اعتراض کرده بودند بطور قابل توجهی کاهش یافته است.

“هنگامی که ما آغاز شده وجود دارد هزاران نفر از اینجا گفت:” یک مرد با دختر نوک dreadlocks و “دوستان” پیراهن ایستاده در یک بلوک بتنی در مقابل حوزه زبان را به یک بلند گو حرف زدن. جاروب او بازوی خود را در سراسر یک دانش سطحی از مردم: “در حال حاضر من می توانید تعداد همه است.”

“هنگامی که ما آغاز شده وجود دارد هزاران نفر از اینجا. در حال حاضر من می توانید تعداد همه است.”

“ما نیاز به سیاه و رهبری است. ما نیاز بدن سفید” او گفت:. “برای مردم سفید, آن را آسان به گرفتن یک تفنگ. آن را دریافت کنید و به آنها بگویید اگر آنها در حفظ و کشتار مردم سیاه, از آن خواهد شد جنگ است.” چند زمزمه تردید در تایید.

اوایل که صبح امروز در ژوئن 26, شهر فرستاده خدمه به حذف موانع بتن آن نصب شده بود به کاهش خطر ابتلا به فضایی حملات. کارگران عقب نشینی پس از معترضان دروغ را در مقابل یک بولدوزر. یک تماس برای رفت و معترضان به دفاع از ریز ریز کردن. بعد از آن در بعد از ظهر ده ها تن از مردم جات اطراف ایستگاه و در مجاور کال اندرسون پارک.

Durkan شده بود و تهدید به پایان دادن به ریز ریز کردن برای نزدیک به یک هفته است. پس از 20 ژوئن وجود داشته است پنج تیراندازی در خارج از ریز ریز کردن که دو نفر کشته و چهار مجروح شدند. خشونت تعقیب ترین افراد دور. اعتراض منقبض شده, در کونی, فعالان, خبرنگاران, امنیت, پزشکان و آشپز برای اعتراض — همراه با تیم “به شدت مسلح … بالا-تهدید خصوصی حفاظت” برای کسب و کار و ساکنان.

باندهای محلی شدند تیراندازی برخی از افراد در داخل این تظاهرات گفت: از جمله آخرین حادثه در تاریخ 29 ژوئن است که در آن یک 16 ساله کشته شد. فعالان ادعا می کنند که پلیس اجازه خشونت به نفوذ در حال غایب از خیابان های اطراف آن را ریز ریز کردن. با اینحال Durkan تا به حال باز شدن است. در جولای 1, او صادر سفارش اعلام غیر قانونی, مجلس, اعزام صدها پلیس ضد شورش و حمله به وسایل نقلیه برای پاک کردن CHOP, دستگیری ده ها تن از معترضان. رئیس پلیس کارمن بهترین chimed در توصیف ریز ریز به عنوان “یاغی و بی رحمانه است.”

ریز ریز می رفت و با صدای بلند و زار زار گریه کردن. اما با توجه به خشم بیش از خشونت پلیس حرکت پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس سیاتل است که بعید است به پراکنده. و ریز ریز گسترش بخش, الهام بخش, اشغال تالار شهر در نیویورک است که خواستار $1 میلیارد دلار کاهش به اداره پلیس نیویورک.

ریز ریز شروع به عنوان یک حادثه است. پس از مینیاپولیس پلیس کشته فلوید پلیس سیاتل در پاسخ به اعتراضات با خشونت بیشتر ، که فرسایش Durkan اعتبار سابق دادستان فدرال.

پلیس گفته maced 7 سال و ویدئوها از او از درد فریاد ویروسی رفت. Durkan ادعا نوار از نوار پوشش پلیس نشان اعداد بودند “عزاداری باند” برای سقوط کردند. آخرین بار یک سیاتل افسر فوت در حین انجام وظیفه شد 2009. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در زمینه کت و شلوار در مقابل این شهرستان برای “یکسره استفاده بیش از حد از زور” در برابر “اکثریت مسالمت آمیز” تظاهرات. دو روز پس از Durkan و رئیس پلیس اعلام کرد 30 روز ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور پلیس دوباره با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات. در ژوئن 7, یک مرد سوار به یک جمعیت از معترضان به ضرب گلوله یک تظاهرکننده خارج ماشین با تکان دادن تفنگ و تسلیم به شرق حوزه پلیس بدون حادثه این ادعا که برادر او یک پلیس وجود دارد.

SEATTLE, WA - JUNE 29: Seattle Police Chief Carmen Best holds a press conference outside of the departments vacated East Precinct in the area known as the Capitol Hill Organized Protest (CHOP) on June 29, 2020 in Seattle, Washington. The press conference was held near the site of an early morning shooting that left one person dead and one in critical condition. "Enough is enough," she said. Four shootings in less than two weeks have taken place in the vicinity. (Photo by David Ryder/Getty Images)

سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین دارای یک کنفرانس مطبوعاتی در خارج از بخش های خالی شرق حوزه در منطقه شناخته شده به عنوان کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض در 29 ژوئن 2020 در سیاتل.

عکس: دیوید رایدر/گتی ایماژ

Durkan ایستاده بود و بیشتر لکه دار مکرر پلیس و ضرب و جرح معترضان و اشک کشتار با گاز ساکنان در داخل خانه های خود را در کاپیتول هیل است که سابقه همجنس باز و ترانس فعالیت. حزب دموکرات فعالان به نام او به استعفا و یا استیضاح بیش از خشونت پلیس و قبلی قتل سیاه Seattleites منجر هزاران نفر برای ثبت دادخواست به نفع او حذف و garnering پشتیبانی از سه نفر از نه نفر اعضای شورای شهر.

Kshama Sawant سوسیالیستی عضو شورای که نشان دهنده کاپیتول هیل گفت: Durkan “overreached” پس از مخل تظاهرات آغاز شد مارس 29. به جای اجازه دادن به معترضان به مارس گذشته حوزه, Spike گفت: “پلیس پرتاب صدها فلش چتری و با حمله به پزشکان چادر اشک آور و گاز کشته کل محله. خشونت نتیجه معکوس و ساخته شده است برای حمایت از این جنبش است. صدها نفر از فعالان رهبری, سیاه و قهوه ای و جوانان تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن ارعاب پلیس در شرق حوزه.”

آن را مشابه Spike اشاره به لحظات تاریخی که دولت های رفلکس به تشدید خشونت علیه تظاهرات ایجاد شده حمایت بیشتر به جای خرد کردن آنها مانند مه 1968 در فرانسه بهار عربی در میدان تحریر قاهره در سال 2011 و یا اشغال وال استریت در نیویورک بعد از آن سال.

پیدا کردن خود در یک لحظه Durkan گفت: پلیس به رها شرق حوزه در برابر خواسته های رئیس پلیس.

آتشین سیاتل تظاهرات بودند و مارک آنتونی را غسل تعمید به اعتراض می برند. او تا به حال شده در خیابان ها به سختی یک هفته زمانی که در ژوئن 8 32 ساله سابق سفیر نام تجاری و راهنمای تور برای بوئینگ رهبری به کاپیتول هیل. “من سوار تمام راه را با برخی از انتخاب کلمات برای پلیس,” او گفت:. “من نا امید زمانی که من در اینجا کردم و آنها رفته بودند.”

آنتونی که تبدیل به یک رهبر در ریز ریز می گفت: “یکی از ما سفید متحدان برداشت اول چادر” — موسس کاپیتول هیل خودمختار منطقه است که در شب.

اوایل پرنیان بود که یک جشنواره است. “این یک صلیب بین سوزش و کوچلا” یک بازدید کننده گفت. فقط به عنوان تاریخی تظاهرات فلوید پس از مرگ به عنوان یک آزادی شیر به خشم علیه نژادپرستی پلیس و امداد از ماه های همه گیر مستند به CHAZ شد یک گل از امید به خود جلب کرد که هزاران نفر در یک فصل از مرگ است. (سازمان بعد از تغییر نام به ریز ریز کرد و گفت که آنها به دنبال استقلال و حفظ تمرکز در زندگی مهم است.)

هنرمندان نقاشی شده عظیم سیاه و سفید زندگی می کند ماده خیابان نقاشی دیواری که با ظهور زندگی است. دی جی میزبانی اواخر شب رقص احزاب است. مستند مانند “پاریس در حال سوختن است” و “13” به اکران در خارج از منزل. بومی آمریکا ضربت زنی محافل cohabited با مدیتیشن جلسات. قطعه از زمین جوانه زده و سبزی های برگ دار و پلاکارد گرامیداشت سیاه چهره های تاریخی. “هیچ پلیس Co-op” دست از خمیر دندان کاغذ توالت و لوازم دیگر در حالی که شورش و خوراک جنبش گود رایگان “سبزی کیمچی توفو ‘pastrami’ روبن پیچد و chalmat گوشت گاو سرخ شده با برنج.” خانواده picnicked اجتماعی اثرگذارندهها livestreamed و مجامع عمومی و آموزش-ins برگزار شد به طور منظم.

مینیاتوری جامعه ای که بر خاست تا یک میراث از یک قایق از اشغال اعتراضات سال گذشته اشغال وال استریت را اشغال شنی و اشغال یخ در خاص است. این جنبش اصول حمایت از خود سازمان و کمک های متقابل که در آن فعالان آموخته است که چگونه به سرعت در حال راه اندازی مسکن, مراقبت های بهداشتی, آشپزخانه, آموزش, کودک, مراقبت رایگان, فروشگاه و پشتیبانی فنی.

SEATTLE, WA - JUNE 10: People listen as a band plays a free show in front of the Seattle Police Departments East Precinct in the so-called "Capitol Hill Autonomous Zone" on June 10, 2020 in Seattle, Washington. The zone includes the blocks surrounding the Seattle Police Departments East Precinct, which was the site of violent clashes with Black Lives Matter protesters, who have continued to demonstrate in the wake of George Floyds death. (Photo by David Ryder/Getty Images)

مردم گوش به عنوان یک گروه نقش رایگان نشان می دهد در مقابل اداره پلیس سیاتل شرق حوزه در اصطلاح کاپیتول هیل خودمختار منطقه در 10 ژوئن 2020 در سیاتل.

عکس: دیوید رایدر/گتی ایماژ

“ریز ریز کردن تا به حال بسیار مثبت و انرژی مردم به مراقبت از یکدیگر. آن را مانند اشغال در استروئیدها” گفت: Michael عضو در حال حاضر منحل تیم امنیتی شناخته شده به عنوان مأموران که خواسته است که خود را از نام خانوادگی استفاده نمی شود.

در عین حال جنبش اشغال foundered در یک جامعه و افراد آن تولید شده است. یک جانباز سازمان های درگیر در نیویورک را اشغال حرکات که خواسته بود به نام گفت: “اشغال خارج از اقتدار نهادهای موجود. این یک آهنربا را برای افرادی که نیازمند هستند و حتی بازور سوء استفاده و استثمار.”

مشکلات مشابه دنده ریز ریز کردن. تخته سنگ, یکی دیگر از نگهبان که به نام گذشته گفت: یکی خود منصوب امنیت فرد “کشیده اسلحه و maced مردم است.”

“این یک اعتراض است. این یک لعنت به بی خانمان اردوگاه.”

“گردشگران” درو قابل توجهی خشم. “ما تا به حال از مردم پرواز در سراسر چرا که آنها فکر آن را یک یاغی محل جشنواره هر چیزی می رود” گفت: آنتونی ریز ریز کردن فعال. “ما ساخته شده دی جی توقف در نیمه شب. ما در حال جدا کردن مردم در اینجا به اعتراض از افرادی که به حزب است.”

یک حزب بود و یک قرعه کشی; دیگران آمد به سادگی در جستجوی یک محل. بی خانمان Seattleites که جمعیت رشد کرده است در سال های اخیر ریخت و به ریز ریز کردن. “البته آنها در حال رفتن به آمده به ریز ریز کردن” گفت: Michael. “آنها غذا رایگان فروشگاه یک مکان امن برای خواب و قطع و امید وجود دارد.” در بالا از آن, او گفت:, “رایگان متفکران فراموش مواد مخدر وجود دارد را به مردم انجام مخدر. وجود دارد رفتن به یک بازار تا مردم را به مبارزه بیش از آن.” او گمان تجارت مواد مخدر جذب باندهای محلی.

در پایان ماه ژوئن با خانواده ها و گردشگران داشتن ناپدید شد به دلیل خشونت پارک شبیه پایان مرحله بسیاری از اشغال اردوگاه با تعداد زیادی از مردم در چادر زندگی می کنند. “این یک اعتراض” گفت: شکار ریز ریز فعال. “این یک لعنت به بی خانمان اردوگاه.”

در حالی که ریز ریز کردن خرس شباهت به اشغال وال استریت تفاوت وجود دارد: سیاتل حرکت کمتر متمرکز بر حفظ شغل خود و یا ارائه گسترده خدمات اجتماعی به عنوان ضروری کار سیاسی.

کسانی که عملکرد دولت گفت: Anthony اضافه میکند: “من خسته از نگهداری از کودکان. ما نه در برابر مددکاران اجتماعی و مشاوران آتش نشانی. ما در برابر نژادپرستانه کج پلیس است.” او گفت: آنها همراهی کردن جنسی assaulters و ساعت را صرف پیدا کردن پشتیبانی برای کسانی که به داشتن سلامت روانی بحران. داوطلبان تا به حال به صحبت کردن یک مرد تهدید به پرش از پشت بام.

ریز ریز نیز مواجه می شوند مشکلات اشغال وال استریت هرگز تصور یعنی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. یک روز پس از اعتراض او خشم-پرسیدم داخلی تروریست ها گرفته اند بیش از سیاتل” تهدید به شهر به زور از “زشت آنارشیست ها.” این تحریک trickled به فاکس نیوز جعل تصاویر خشونت در سیاتل و نژادپرستانه جناح راست رسانه ها خواستار یک فعال یک “جنگ سالار.” دیگران گرفته اند ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن کلمات به عنوان یک تماس برای خشونت به عنوان اتفاق افتاده است قبل از. راست گروه افتخار پسران گرفتار شده بودند در ویدئو آزار یک مرد در نزدیکی ریز ریز کردن. یک مهاجم بود که بدنام خروس Tusitala “کوچک” Toese که بعدها دستگیر و به نقض خود را مشروط.

با وجود تفاوت با اشغال ریز ریز کردن شک و تردید عمل به دلایل مشابه. حرکات است که شروع آنلاین ممکن است تخیل و با شعارهایی مانند “ما 99%” و یا “به دنبال سیاه, رهبری,” اما آنها بیش از حد شل و ول به پل عمیق تاریخی بخش. همه در حال خوش و باز سازماندهی فرم در ضمن بیش از حد کم عمق به اجازه می دهد برای سیاست و بیش از حد مستعد ابتلا به دستکاری است. یک ناظر توصیف کلی مجموعه های بیشتر meandering صحبت می کنند-outs از استراتژی منظم جلسات.

SEATTLE, WASHINGTON, UNITED STATES - 2020/06/18: Seattle's abandoned East Precinct police station is seen surrounded by barricades in the so-called Capitol Hill Autonomous Zone. An area in Seattle's Capitol Hill neighbourhood has become known variously as the Capitol Hill Occupied Protest or Capitol Hill Autonomous Zone since Mayor Jenny Durkan ordered the city's East Precinct police station to be evacuated and surrendered to protesters earlier this month. (Photo by Toby Scott/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)

سیاتل را رها شرق حوزه پلیس دیده می شود احاطه شده توسط موانع در اصطلاح کاپیتول هیل خودمختار منطقه.

عکس: توبی اسکات/SOPA تصاویر/LightRocket/گتی ایماژ

“ریز ریز کردن مثل این است که اگر توییتر بودند یک مکان واقعی. آن را پر از ایدئولوژی های مختلف, چشم انداز و درد و هر کس فکر می کند حق با آنها است و هیچ کس می خواهد به یک پیرو گفت:” تخته سنگ. “من از شنیدن اصطلاح “سیاه رهبری’ 15 بار در روز و هیچ کس نمی دانست که آنها چه کسانی بودند. نبود یک گروه با ایده های به اشتراک گذاشته شده و رهبری است.”

شکار برای عصبانی است. “حرص و آز غرق تظاهرات,” او گفت:. “هر کس در حال مبارزه به یک رهبر به دلیل آنها می خواهند در این نشست با شهردار و بگو پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و صندوق سازمان من.’ ما نمی آیند در اینجا به دلیل غیر انتفاعی نیست تامین می شود. ما به اینجا آمدیم چرا که پلیس در حال کشتن مردم سیاه و سفید.”

“حرص و آز غرق شد.هر کس در حال مبارزه به یک رهبر به دلیل آنها می خواهند در این نشست با شهردار و بگو پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و صندوق سازمان من.'”

آن بخش بازی را در ریز ریز کردن. هر دو آنتونی و شکار شکایت کرده است که دیگر فعالان به آنها گفت که تنها زنان باید صحبت می کنند نه با مردان سیاه و سفید. در Juneteenth زمانی که فعالان کنار یک بخش از پارک به صورت سیاه و سفید شفا نگهبانی با افرادی که کار بود برای حفظ سفید دیگر مردم از, آنتونی گفت: “من شروع به پاره کردن نشانه هایی گفت:” این یک سیاه-تنها فضا است.'” او گفت که او احساس مهم بود که بسیاری از صداها شنیده شود. یکی دیگر از شرکت کنندگان گفت: این حادثه شد یک مثال از “خطرات شدید هویت سیاست است.” در عین حال دیگران گفت: ریز ریز کردن اغلب به عنوان “نمایشی فضا برای گناه.”

Durkan و پلیس در ضمن سرزنش ریز ریز برای گانگسترها که یک محصول از سیاتل ناکجاآباد. صفحه اصلی تکنولوژی عظیم آمازون و مایکروسافت این منطقه تولید ناخالص داخلی از $392 میلیارد و تقریبا به اندازه نیجریه با آن 196 میلیون نفر است. نژادی و نابرابری درآمد است. برای هر دلار سفید خانواده در سیاتل را سیاه خانوار را 40 سنت گسترش 25 سنت بیشتر از میانگین ملی است. مدارس دولتی هستند نابرابر و تفکیک شده. افزایش اجاره خانه بدوشی سلامت روانی بحران و حبس سقوط سنگین ترین و جوامع بومی.

برای ریز ریز کردن آن کار Sisyphean به مذاکره پیچیده و مسائل سیاسی در میان فعالان که به سختی می دانستم که هر یک تحت تابش خیره کننده از رسانه های ملی تحت فشار شهرستان و پلیس و گرفتار خشونت آمیز بازیگران در حاشیه.

در عین حال فعالان قادر به پیدا کردن برخی از توافق. آنها ایالات حدود سه خواسته: قطع سیاتل $409 میلیون پلیس در بودجه با 50 درصد تغییر بودجه به لحاظ تاریخی جوامع سیاه و عفو برای همه دستگیر شدگان در تظاهرات. ریز ریز ممکن است جان سالم به در برد اما در دستور کار خود و مثال بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>