مهر و موم که به بن لادن شلیک چهره بان بان از خطوط هوایی دلتا برای پوشیدن ماسک Coronavirus

نیروی The Navy SEAL دریایی مهر که ادعا می کند او اسامه بن لادن را کشته است با ممنوعیت احتمالی خطوط هوایی دلتا پس از او توییت عکس خود را از عدم پوشیدن ماسک – در تبانی از سیاست های هواپیمایی است که همه مسافران باید پوشش صورت برای مبارزه با گسترش coronavirus در پرواز استفاده کنید.

در روز چهارشنبه، رابرت اونیل، عضو سابق تیم SEAL 6 که در جریان حمله سال 2011 که رهبر القاعده را کشت، چندین گلوله به بن لادن شلیک کرد، عکسی از خود را بدون ماسک در هواپیما با آنچه به نظر می رسد آرم دلتا بر روی صندلی ها بود توییت کرد. اونیل در توییت در کنار عکس نوشت: «من گربه نیستم.

-بعد از اون توييت حذف شد در پی آن، یک توییت گفت: همسر اونیل عکس را پایین گرفت. بعداً، اونیل گفت که این یک “تلاش برای شوخی” است، اما او قبلاً توییت کرده است که مسافران هواپیمایی در پروازی متفاوت که او در آن بود، «گوسفند» بودند تا به نیاز ماسک ها پا برجا بنشانند. بعد از ظهر، او توییت کرد، “من آدم بدی نیستم. من آدم بده رو کشتم

دلتا ایر لاینز گفت اونیل ممکن است با ممنوعیت مواجه شود. یکی از سخنگویان دلتا به رهگیری گفت: «ما از توییت این مشتری آگاه یم و در حال بررسی این رویداد یم. “تمام مشتریانی که با ماسک پوشیدن ما رعایت نمی کنند خطر از دست دادن توانایی خود را برای پرواز دلتا در آینده. تحقیقات پزشکی به ما می گوید که پوشیدن ماسک یکی از موثرترین راه ها برای کاهش میزان عفونت COVID-19 است.”

سخنگوی اونیل بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداده است.

اونیل در توییت هایخود بارها به جدیت کووید-۱۹ شک کرده است، ویروسی که از زمان شروع پخش شدن در آمریکا تقریباً ۱۷۰۰۰۰ آمریکایی را کشته است و اثر ماسک ها — که او آن را «تازگی» نامیده است — در مبارزه با گسترش ویروس.

خطوط هوایی شروع به نیاز به ماسک برای سفر در بهار، هر چند اجرای گزارش شده بود کسل. خطوط هوایی تحت فشار فزاینده ای برای اجرای مراکز کنترل بیماری توصیه می شود دستور ماسک برای پرواز آمده است، به خصوص پس از مسافران خشم زده ارسال شده تصاویر ی از مردم ماسک پوشیدن نیست پردازنده به رسانه های اجتماعی. در پاسخ، خطوط هوایی در هفته های اخیر در مورد اجبار به رعایت مقررات سختگیرانه تر شده اند، و همچنین دیکته کردن این که چه نوع ماسک ی را برآورده می کنند. علاوه بر حذف مسافران غیر سازگار از پروازهای انفرادی، چندین شرکت هواپیمایی از جمله دلتا گفته اند که در برخی موارد مسافران را برای زندگی ممنوعیت خواهند کرد.

جمعه گذشته، اد باستین مدیر عامل دلتا به سی ان ان گفت که شرکت هواپیمایی ده ها نفر را به خاطر خودداری از پوشیدن ماسک ممنوع کرده است. باستین گفت: «ما بیش از 100 نفر را به خوبی داشته ام که حاضر نشده اند ماسک خود را در طول پرواز نگه دارید.

اجماع در میان دانشمندان و کارشناسان بهداشتی که پوشیدن ماسک یکی از بهترین ابزار برای مانع گسترش ویروس کورونا ویروس توسعه یافته است. اما نقاب ها توسط چهره های سیاسی راست دست سیاسی سیاسی شده اند، نه کم ترین رئیس جمهور دونالد ترامپ.

پس از 16 سال خدمت در نیروی دریایی، اونیل از تیم خود را در مدت کوتاهی پس از حمله بن لادن اخراج شد، پس از تیم SEAL 6 کشف او مکرر ویرجینیا بیچ، ویرجینیا، میله و به طور باز لاف زدن که او مردی است که بن لادن را کشته است. ” رهگیری پیش از این گزارش داده بود که اونیل نقش خود را در مرگ بن لادن اشتباه اعلام کرده و آن را تجمیس کرده است.

اونیل یک چهره قطب شکننده حتی در تنگ گره نیروی دریایی مهر و موم جامعه است. *هم تیمی های سابق او اعتبار یکی دیگر از مهر با کشنده زخمی بن لادن قبل از اونیل وارد اتاق و شلیک چندین عکس به چهره رهبر تروریستی. به دنبال جدایی او از نیروی دریایی، نام اونیل به “سنگ شرم” تیم SEAL ۶ اضافه شد، یک لیست غیررسمی از واحد پریاها، و او از ستاد تیم ویرجینیا بیچ ممنوع شد.

پس از اینکه او نیروی دریایی را ترک کرد، اونیل به یک فرد مشهور راست دست تبدیل شد، از جمله گیگز به عنوان یک مشارکت کننده فاکس نیوز پرداخت شده و سخنران عمومی محبوب. نیروی دریایی سابق مهر و موم اغلب توییتر استفاده می کند به ترول “libs” — لیبرال ها — و همچنین ضربه در تم های دور راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im