مهر فرمانده ای که در برخورد با مغلوب ساختن پیشی جستن به ترک زود هنگام

فرمانده نیروی دریایی مهر و موم که خود را در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از انضباط بدنام عضو نیروی خود را به اطلاع نیروی دریایی که او را گام به پایین از یک سال و اوایل با توجه به سه نفر آشنا با این تصمیم.

عقب Adm. Collin, سبز, فرمانده نیروی دریایی ویژه جنگ فرماندهی را ترک پست خود در ماه سپتامبر دو نفر از افراد آشنا با تصمیم خود گفت.

سبز شد و به طور گسترده ای به عنوان یک اصلاح طلب که مایل به نگه داشتن فرمان او پاسخگو باشد. خروج خود را پس از دو سال که در طی آن او به دنبال تعمیر vaunted نظامی واحد تصویر پس از کشت از اتهامات جنایی در برابر مهر و موم از جمله جنایات جنگی و قتل و استفاده از مواد مخدر و تجاوز جنسی. سبز بود و علنا گفت که نیروی خود را که مهر و موم به حال یک “مشکل” است و برخی از اعضای واحد بودند “اخلاقی منحرف.”

سبز خروج غیر معمول است که در بخشی به دلیل آن را می آید به عنوان او در حال حاضر تور به طول دو سال است که در حال گسترش به سه معنی او به طور موثر کاهش یافته است سال آخر در این کار و نمی خواهد به دنبال سومین ستاره.

او خواهد شد به احتمال زیاد دیگر جایگزین دو ستاره مهر admiral, H. Wyman, Howard III, یک فرمانده سابق SEAL Team 6 با توجه به دو نفر آشنا با نیروی دریایی را انتخاب کنید. هاوارد در حال حاضر در فرماندهی عملیات ویژه فرماندهی مرکزی.

هوارد خود را سوال برانگیز گذشته است. زمانی که او یک فرمانده اسکادران در SEAL Team 6, Howard بینی کمک های مالی برای تهیه, گران, دست ساخته تیشه خود را برای اپراتورها و آنها را تشویق به “خونین تبر” در عملیات در عراق و افغانستان رهگیری که قبلا گزارش شده است. بعد SEAL Team 6 فرماندهان دریافت گزارش های داخلی است که هوارد مردان با استفاده از این تیشه برای هک مرده و در حال مرگ اند. SEAL Team 6 انجام هر گونه تحقیقات بر اساس اتهامات.

یک سخنگوی نیروی دریایی ویژه جنگ به کارگردانی سوال در مورد پرسنل تغییرات به پنتاگون.

چراغ سبز فرماندهی حدود 3,000 مهر است که شامل Naval Special Warfare Development Group, بهترین و شناخته شده به عنوان SEAL Team 6, در طول یک دوره بی سابقه بحث های عمومی. سبز مواجه تماس از نیروی دریایی و کنگره به آدرس اخلاقی و قانونی مشکلات بودجه ای مهر و موم. او گفته است که استرس از خود تلاش اصلاحات و همچنین به عنوان مسائل شخصی گرفته اند تلفات با توجه به دو نفر که صحبت با او در ماه های اخیر.

او در تازه ترین تلاش برای آوردن آنچه نیروی دریایی اشاره به عنوان “نظم و انضباط” به واحد خود را شکست خورده پس از او به دنبال اخراج Chief Petty Officer ادوارد گالاگر که به اتهام قتل یک غیر مسلح داعش از بازداشت شدگان در طول یک سال 2017 استقرار در عراق است. گالاگر بود تبرئه از این اتهام و چند تن دیگر اما محکوم نسبتا جزئی شارژ برای نما برای یک عکس با جنگنده مرده بدن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان علاقه گالاگر را مورد بعد از دیدن داستان خود را در رادیو فردا. پس از نیروی دریایی محدود گالاگر در انتظار دادگاه خود رزمی تهمت او را به حال منتشر شده و توییتی خود را برای حمایت از او. زمانی که گالاگر رتبه کاهش یافته بود به عنوان بخشی از اعتقاد خود را مغلوب ساختن پیشی جستن ابقاء آن است.

پس از دادگاه رزمی سبز نشان داد که او اجازه می دهد یک نظم و انضباط بررسی هیئت مدیره داخلی nonjudicial فرایند انجام شده توسط گالاگر ارشد همسالان به برگزاری گالاگر و دیگران که مطرح شده با مردگان + تصاویر بازداشت شدگان پاسخگو باشد. هیئت مدیره بررسی می توانست محروم گالاگر از مهر و موم خود را trident, پین, آرم که بیانگر عضویت در نیروی دریایی مهر و موم جامعه است.

اما گالاگر حامیان بازدید سبز تلاش به عنوان تلاش برای اسمير محکوم مهر بود که برنامه ریزی برای بازنشستگی پس از مورد و داد و بیداد آن را به تولید به طور موثر به پایان رسید او 20 سال زندگی حرفه ای در نیروی دریایی است. در یک شکست تحقیر آمیز برای سبز تهمت رد او خواستار آن است که بررسی شود متوقف و گالاگر مجاز به بازنشسته با نیزه سه شاخه پین.

گالاگر است پس از ارسال تصاویر در رسانه های اجتماعی از خود و همسر خود را با مغلوب ساختن پیشی جستن در Mar-a-لاگو و آغاز یک لباس خط. او همچنین به تازگی ارسال شده در تصویری که شامل عکس و نام و نظامی فعلی تکالیف از مهر و موم خود را در جوخه که علیه او شهادت در دادگاه نظامی.

سال گذشته پس از یک کل دسته از مهر تیم 7 ارسال شد صفحه اصلی از استقرار در عراق در میان اتهامات تجاوز جنسی و سوء استفاده از الکل سبز اخراج افسر فرمانده خود را ارشد و اجرایی. این حرکت تقریبا بی سابقه است. برخی از در مهر و موم جامعه تحسین تصمیم اما دو تا از مهر و موم که رها شد از وظیفه بعد از ثبت یک بازرس کل شکایت وی از سوی مامورین که سبز ساخته شده بود و آنها را سپر بلا پس از گالاگر شد متهم به جنایات جنگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im