Scott Disick احزاب با صوفیه ریچی Lionel Richie میان فروپاشی شایعات


Scott Disick Spotted Getting Cozy With Sofia Richie During Night Out With Lionel Richie at Rolla x Sofia Richie Collection Launch Event
Scott Disick, صوفیه ریچی و لیونل ریچی. لری Marano/شاتر; Xavier Collin/تصویر مطبوعاتی آژانس/مگا (2)

حمایت از دختر خود را! Scott Disick پیوست صوفیه ریچی و خانواده اش در راه اندازی یک حزب جدید خود را جین خط در میان شایعاتی که جفت بودند ،

مدل, 21, جشن راه اندازی رسمی از همکاری با رولا در لس آنجلس در روز پنج شنبه 20 فوریه با Disick, 36, در کنار او. اگر چه خودی می گوید ما هفتگی است که به طور انحصاری از Keeping Up With Kardashians ستاره “به نظر می رسید تاکید کرد:” زمانی که او برای اولین بار وارد رفتار خود را تغییر داد و به زودی به عنوان او را دیدم بازیگر مشتاق بود که چت با پدر لیونل ریچی و برادر مایل ریچی.

“اسکات نگاه بسیار شادتر و راحت تر در این رویداد یک بار او را دیدم او را” منبع همچنان ادامه دارد. “صوفیه نگاه بسیار خوشحال برای دیدن اسکات و آنها با لبخند و شوخی با هم.”

در طول شب تلنگر آن را مانند Disick ستاره “به نظر می رسید کمی شادتر” هر زمان که او در صوفیه حضور. این جفت ارز با لیونل 70 و مایل 25 که Disick در آغوش گرفت به طور خلاصه زمانی که او برای اولین بار وارد.

با وجود حدس و گمان است که این زن و شوهر بود و قرار دادن خود را در رابطه مکث صوفیه و پارتی, پارتی هاردکور, بنیانگذار خال خال شد گرفتن دنج در حزب. پس از لیونل چپ با دوست دخترش لیزا Parigi, صوفیه شنبه در Disick دامان و نگاه “سوپر لبخند” را به عنوان آنها به اشتراک گذاشتن یک بوسه. Disick “پیشانی او را بوسید و با قرار دادن اسلحه خود را در اطراف کمر” پس از در نظر گرفتن چند زیبا و دلفریب, selfies قبل از پایان شب.

واقعیت ستاره بزرگ شب با دوست دختر خود را می آید در پی شایعاتی که جفت بودند تماس آن واریز شده پس از دو سال با هم. طرفداران برای اولین بار شروع به تعجب اگر او بر روی صخره ها که صوفیه unfollowed — و بعد refollowed — Disick دوست دختر سابق Kourtney Kardashian در Instagram. یک منبع گفت:” ما در فوریه 12, اما, که دو تا شد “کاملا خوب” و هنوز رفتن قوی.

دو ماه زودتر جداگانه خودی نشان داد که آنها “بنابراین متعهد به یک دیگر” اما نیست فکر گرفتن گام بزرگ بعدی در هر زمان به زودی.

“در حال حاضر اسکات و صوفیه نیست فکر کردن در مورد ازدواج یا نامزد و آن را یک موضوع گفتگو” منبع توضیح داد در آن زمان است. “آنها آنقدر متعهد به یک دیگر و نه از آنها در حال رفتن در هر نقطه. اسکات انجام داده کامل 180 از زمانی که او جوان بود و با Kourtney و رشد کرده است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>