دانشمندان پین سرزنش برای برخی از Coronavirus مرگ و میر در PFAS BPA و دیگر آلاینده های شیمیایی

تقریبا شش ماه به کروناویروس همه گیر آن را در حال حاضر روشن است که آلودگی محیط زیست مسئول بخشی از صدها نفر از هزاران نفر از Covid-19 مرگ و میر در سراسر جهان است. در حال حاضر دانشمندان در تلاش هستند تا با دقت اشاره کردن دقیقا چگونه مواد شیمیایی صنعتی مردم را بیشتر مستعد ابتلا به کروناویروس و چقدر از سرزنش برای ویرانی های ناشی از کروناویروس جدید باید در این صنعت است که تولید آن مواد شیمیایی.

ارتباط بین Covid-19 و آلودگی هوا به خصوص قوی. یک مطالعه مجموعه برای انتشار در ماه جولای مرتبط شش آلاینده های هوا در 120 شهرستانها چینی با مواردی از بیماری های ویروسی. محققان در ایتالیا نیز نشان داده است که طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا “به طور قابل توجهی در ارتباط با موارد Covid-19” در 71 استان در آن کشور است. و مطالعه استفاده می شود که داده ها از کالیفرنیا مجموعه برای انتشار در تحقیقات محیط زیست در مرداد ماه نشان داد که آلاینده های هوا PM2.5 PM 10, نیتروژن, دی اکسید کربن, مونواکسید و دی اکسید گوگرد همراه بودند با عفونت کروناویروس. نویسندگان این مطالعه به این نتیجه رسیدند که کاهش قرار گرفتن در معرض این آلاینده ها “کمک خواهد کرد به شکست COVID-19.”

دانشمندان حتی موفق به اندازه گیری دقیق آسیب است که یک ميکروگرم/متر مکعب افزایش آلودگی هوا در یک جمعیت که به گفته محققان از دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی است “8% افزایش در مرگ و میر از COVID-19.”

در حالی که نگران کننده این یافته ها تعجب آور نیست با توجه به لیندا Birnbaum سابق مدیر موسسه ملی برای محیط زیست علوم سلامت و برنامه ملی سم شناسی که در پایین پا سال گذشته است. “همه چیز در سلامتی ما تعیین شده است محیط زیست ما,” او گفت:.

در علاوه بر این به آلايندههای هوا Birnbaum با اشاره به پتانسیل های غدد درون ریز و اخلال در مواد شیمیایی به مردم را بیشتر در معرض Covid-19. در میان آنها BPA و جایگزین; فتالات که در, آرایش, ناخن لهستانی و پلاستیک به خصوص بسته بندی مواد غذایی; و PFAS یک کلاس از صنعتی آلاینده معروف ترین مورد استفاده برای ایجاد تفلون و نچسب محصولات.

سطوح پایین همه از این مواد شیمیایی مرتبط با شرایط که نشان داده شده است به Covid-19 بدتر است. فتالات در ارتباط با آسیب به ریه ها و چاقی و همچنین به عنوان به دیابت دوم شایع ترین بیماری زمینه ای در افرادی که از Covid-19 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. BPA است که اغلب اضافه شده به بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی, بطری نیز مربوط به چاقی و همچنین آسم و دیابت است.

PFAS که همچنین تداخل با عملکرد غدد درون ریز سیستم نشان داده شده است که به علت چندین شرایط اساسی است که مردم ترک بیشتر در معرض Covid-19. افراد با سطوح بالاتر از PFAS در بدن خود هستند احتمال بیشتری برای به دست آوردن وزن و تر و زمان از دست دادن آن. این مواد شیمیایی نه تنها افزایش می دهد چاقی خطر در کسانی که در معرض بلکه در نوه از زنان که در معرض. و PFAS است که در ارتباط با آسم و فشار خون بالا دو شرایط دیگر که به نظر می رسد مردم بدتر شانس زنده ماندن Covid-19. PFAS باعث بیماری های کلیوی و افزایش سطح کلسترول و سایر چربی ها در خون را نیز افزایش شانس که مردم با Covid-19 خواهد بود در بیمارستان بستری و یا نیاز به مراقبت های ویژه.

اکثریت قریب به اتفاق افرادی که می میرند از Covid-19 تا به حال حداقل یک بیماری دیگر قبل از آنها بیمار از ویروس. در مقایسه با افرادی که نمی باید شرایط اساسی بیمارانی که بیماری کلیوی و دیابت و بیماری های ریوی و بیماری های قلبی در میان دیگر شرایط در حال شش بار به احتمال زیاد به بستری با Covid-19 و 12 بار به احتمال زیاد به مرگ, با توجه به داده های اخیر از CDC.

علاوه بر ایجاد مشکلات پزشکی است که مردم بیشتر در معرض خطر coronavirus چند آلاینده های زیست محیطی از جمله PFAS همچنین به طور مستقیم در تضعیف پاسخ ایمنی بدن است. مطالعات نشان داده اند که در هر دو بزرگسالان و کودکان بالاتر از سطح خاصی PFAS مواد شیمیایی بودند در ارتباط با ضعیف تر پاسخ به واکسن. آژانس مواد سمی و بیماری های رجیستری یک بخش از CDC به رسمیت شناخته شده این شواهد در یک اطلاعیه آن به تازگی ارسال شده به وب سایت خود را در “بالقوه تقاطع بین PFAS قرار گرفتن در معرض و Covid-19.”

با قبل از همه گیر آگاهی از اثرات مواد شیمیایی فردی و نقشه ها نشان می دهد که Covid-19 است ravaging مناطق آلوده گام بعدی برای محققان است به آدرس دقیقا چگونه مواد شیمیایی را فردی افراد بیشتر مستعد ابتلا به Covid-19. “ما در حال حاضر می دانیم آلودگی همراه است با افزایش عفونت و بیشتر بستری شدن در بیمارستان گفت:” Birnbaum. “پس از آن ایفای نقش کرده است. سوال این است که چقدر از نقش و چگونه می توانم به شما نشان می دهد که یک فرد بیمار شدن است چرا که آنها را بالاتر از سطح؟”

فیلیپ Grandjean یک دانشمند دانمارکی که برای اولین بار نشان می دهد که کودکان مبتلا نسبتا بالا PFAS سطوح تا به حال ایمنی کسری و با احتمال بیشتری به عفونت های تنفسی در حال حاضر شروع به سعی کنید به این سوال پاسخ دهد. Grandjean است که در روند جمع آوری نمونه خون از افرادی که در بیمارستان بستری شدند با Covid-19 — “فقط چند قطره از سرم مانده از نمونه خون که تا به حال استفاده شده است” — تجزیه و تحلیل آنها برای PFAS سطح و مقايسه آنها با PFAS سطح از خون افرادی که مبتلا به کروناویروس اما نه در بیمارستان بستری است.

“ما واقعا نیاز به درک ارتباط بین قرار گرفتن در معرض در سطح فردی و Covid-19 شدت” Grandjean گفت. در حالی که اشاره کرد که چندین آلاینده های زیست محیطی به احتمال زیاد افزایش خطر ابتلا به این بیماری Grandjean ابراز نگرانی خاص در مورد PFAS ترکیبات چرا که آنها باقی می ماند می تواند در بدن به صورت سال و برخی از آنها تمایل به تمرکز در ریه ها. Grandjean که در حال انجام تحقیقات در دانمارک امیدوار به نتایج حاصل از این مطالعه در سال است.

دیگران با استفاده از حیوانات آزمایش برای کشف چگونگی قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی تاثیر می گذارد تاثیر coronavirus. پیج لارنس یک استاد محیط زیست پزشکی در دانشگاه روچستر دانشکده پزشکی و دندانپزشکی و برنامه های آلوده به موش با موش-اقتباس انسان coronavirus که ساخته شد از سال 2003 سارس بیماری همه گیر و مطالعه و بررسی چگونگی قرار گرفتن در معرض PFAS تغییر این دوره از عفونت های ویروسی است.

“ما نیاز به درک در سطح سلولی چه تغییر” توسط قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی, او گفت:. “ما نمی توانیم بهبود سلامت اگر ما نمی دانیم که آنچه ما در حال تلاش برای رفع.” لارنس گذشته تحقیقات نشان داده است که آلاینده های زیست محیطی دیوکسین و بورد مدار چاپی تغییر سیستم ایمنی بدن با اتصال به گیرنده های سلول های یک اثر است که در مورد دیوکسین طول می کشد برای نسل های.

در حالی که تحقیقات در جریان است بسیاری از مردم به شدت آلوده جوامع نگرانی در مورد خطر بیشتری آنها ممکن است در طول بیماری همه گیر. “من فکر می کنم در مورد آن بسیار گفت:” امیدوارم که Grosse ساکن ورمینستر پنسیلوانیا که توسعه مرحله 4 سرطان در حالی که نوشیدن آب که آلوده بوده است و با PFAS از فوم آتش نشانی در نزدیکی یک پایگاه نیروی دریایی. “سیستم ایمنی بدن من بود قطعا نهفته است.” Grosse که تا به حال 25 گره های لنفاوی برداشته شده در طول درمان سرطان را از سر گرفت کار خود را به عنوان یک مسکن در ماه گذشته و دستکش می پوشد و یک ماسک زمانی که او نشان می دهد خانه. “من به عنوان دقیق به عنوان من می تواند, اما من هنوز هم نگرانی,” او گفت:.

هر چه ما از این تحقیقات در حال حاضر در خط لوله برخی از دانشمندان می گویند وجود دارد در حال حاضر شواهد کافی برای ذخیره کردن مقصر برای حداقل بخشی از عوارض این ویروس بر روی مواد شیمیایی و تولید کنندگان خود را.

“غدد درون ریز و اخلال در مواد شیمیایی به وضوح درگیر در رانندگی بیماریهای همراه و تشدید خطر مرگ از Covid-19” گفت: Pete مایرز بنیانگذار و دانشمند ارشد علوم بهداشت محیط زیست. “شما نمی توانید پنهان کردن از آن حقیقت است.” مایرز یکی از چند زیست محیطی دانشمندان که تحت فشار بوده اند و برای بیش از یک دهه با موفقیت کمی برای دولت به محدود کردن استفاده از این مواد شیمیایی.

“آمریکایی شیمی شورای مانع توانایی ما برای توسعه معنی دار و مقررات” گفت: مایرز با اشاره به قدرتمند صنایع شیمیایی گروه تجارت. “و نتیجه آن این است که این بیماریهای همراه است که تبدیل به اپیدمی بیش از سه دهه گذشته. و در حال حاضر بیشتر مردم در حال مرگ هستند از این امر داشته باشد.”

آمریکایی شیمی شورای بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر برای این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>