مدرسه برای همیشه؟

مشکل بسیار دشوار بازگشایی مدارس در میان یک همه گیر جهانی شاید بهترین توصیف توسط ریچموند، ویرجینیا، سرپرست مدارس دولتی بود: “مانند بازی شطرنج سه بعد در حالی که ایستاده بر روی یک پا در وسط طوفان.” از ABCs تا دکترا، زیرساخت های آموزش جهانی با چالش بی سابقه ای مواجه است که تلاش برای تعادل سلامت رقیب، یادگیری و منافع اقتصادی است که تقریبا ً همه افراد جامعه را تحت تاثیر قرار می دهد. اما این هم زمان آزمایش و تحول شدید است، جایی که ما در حال حاضر دیدن مدل های قدیمی از مدرسه سقوط و آنهایی که جدید در حال ظهور است.

امروز یکشنبه مجله بررسی چه عجیب ترین بازگشت به مدرسه در حافظه خواهد شد مانند سراسر جهان و آنچه در آن معنی برای آینده آموزش و پرورش. چون وقتی صحبت از حرکت علیه ویروس می شود، ما تا checkmate فاصله ی طولانی داریم.

بازگشایی به کجا می اید؟

-کويولت پچ پچ دولت ترامپ برای بازگشایی های مدرسه در فرد سخت فشار می آورد، حتی با دکتر آنتونی Fauci در حمایت محتاطانه. اما چون آموزش در آمریکا غیر متمرکز است، ۱۳۰۰۰ به علاوه مدارس محلی این کشور و بیش از ۴۰۰۰ کالج و دانشگاه باقی مانده اند تا خودشان سیاست ها را رقم بزنند. یعنی ما تا حد زیادی ترکیبی از آموزش های از راه دور و در فرد و تاخیرهای زیادی را می بینیم. ویروس کوروناویروس همچنان به خشم، هر چند موارد در ایالات کلیدی مانند فلوریدا و آریزونا کند می شود. در همین حال ، تحقیقات جدید نشان می دهد که بچه ها می توانند ویروس را به طور موثر گسترش — اگر نه بیشتر از – نسبت به بزرگسالان. اگرچه علائم آنها اغلب به مراتب کمتر شدید است، اما مرگ های اخیر کیمورا لنوم ۹ ساله در فلوریدا و یک پسر ۷ ساله ناشناس در جورجیا یادآور غم انگیز خطرات است.

زود به هم می رسه بازگشایی در فرد قبلاً عقب ماهای دیده شده است. در عرض یک هفته، مدارس در قرنث، می سی سی پی، 116 دانش آموز را به خانه فرستاده اند تا قرنطینه کنند، 260 کارمند در شهرستان Gwinnett، جورجیا، منطقه مدرسه آزمایش مثبت، و یک دبیرستان در الوود، ایندیانا، تعطیل کردن. پس از اینکه عکسی از یک شهر شلوغ Paulding County، جورجیا، راهرو دبیرستان، پر از نوجوانان بی نقاب، ویروسی شد، گزارش شده است که دانش آموزان در حال تهدید به تعلیق یا اخراج هستند اگر آنها به مدرسه به طور شخصی نمی آید – با وجود شیوع coronavirus در میان اعضای تیم فوتبال.

عدم اعتماد. در آکسفورد، میسیسیپی، تقریباً ۵۲ درصد از دانش آموزانی که برای حداقل دو ماه اول سال تحصیلی تصمیم به تحصیل مجازی گرفته اند، سیاه پوست هستند، حتی با وجود اینکه کودکان سیاه پوست تنها یک سوم ثبت نام منطقه را به خود می بیند. این آینه چه نظرسنجی ها و گروه های تمرکز پیدا کردن عدم اعتماد است که مدارس دولتی — که مدت ها ضعیف خدمت دانش آموزان رنگ — بچه ها و خانواده های خود را از ویروس ی که به طور نامتناسب تحت تاثیر قرار جوامع رنگ امن نگه دارید. در حالی که ترس وجود دارد این می تواند شکاف دستاوردهای نژادی امریکا را تشدید, برخی از مطالعات نشان می دهد که دانش آموزان سیاه پوست کرایه بهتر در محیط های مدرسه خانگی. برای اطلاعات بیشتر از گزارش هچینگر در OZY.

بیشتر از آموزش و پرورش. بخشی از آنچه این را دشوار می کند این است که به سادگی نیست که یادگیری از راه دور چالش بسیار بزرگتر است، اما مدارس فراهم می کند بسیار بیشتر از آموزش و پرورش است. آنها فرصت های اجتماعی و تناسب اندام ارزشمند را به کودکانی که سلامت روانی و جسمی آنها ممکن است رنج می برد در غیر این صورت، به ذکر نیست که یک فضای امن برای کودکان زندگی در شرایط خطرناک است. و تغذیه ارائه می کنند: برخی از 22 میلیون بچه در مدرسه ناهار رایگان یا با قیمت کاهش می یابد.

کالج برگشت. کالج ها و دانشگاه ها به طور مداوم تغییر برنامه بازگشت خود را، اما در این مرحله حدود 25 درصد برنامه را به عمدتا آنلاین، 21 درصد در درجه اول در فرد، 15 درصد در نظر گرفتن رویکرد ترکیبی … و 27 درصد سل دي. برخی از آنها استقبال تنها انتخاب دانش آموزان با آغوش باز. از آنجا که نیویورک نیاز به قرنطینه ۱۴ روزه برای بازدیدکنندگان از ایالت های خاصی با نرخ بالای ویروس کوروناویروس دارد، کالج ایتاکا به دانشجویان خارج از ایالت گفت که باید تا زمانی که وضعیت شان در فهرست قرنطینه باقی مانده است، از راه دور مطالعه کنند. دانشجویان بین المللی همه به جز خاموش. همه اینها دانشجویان را مجبور می کند که به سرعت خود را با هم تطبیق دهند. در حال افزایش جوي نزبيت ارشد هاروارد می نویسد: «من به این تصمیم آمده ام که عدم اطمینان خوب است. در واقع، عدم قطعیت بخشی از تجربه کالج صرف نظر از اینکه آیا COVID-19 یک عامل است یا نه.” برای اطلاعات بیشتر در مورد OZY.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im