مدارس دریافت درجه بندی بر نژادی سهام

Demar پیتمن بود و آتش قرار داده است. دو چهارم-دختران کلاس تنها سیاه آموزان در کلاس درس وارد شده بود در دفتر کار خود با یک معلم مشاور که مطلع پیتمن که آنها نیاز به تعلیق برای صحبت کردن در کلاس. پس از aide در سمت چپ دانش آموزان به او گفت که معلم خود را که سفید بود به حال خود گفت: “آینده کودکان را تا پایان در زندان و نگرش درست مثل آنها” با توجه به پیتمن حساب از این حادثه.

به عنوان مدرسه رفتاری متخصص و عدالت ترمیمی هماهنگ با نزدیک شدن او معلم است. “او آن را انکار نمی کند; او گفت که آن را در کلاس درس او را [به طوری که] او می گویند که او چه می خواهد می گوید:” پیتمن که گزارش حادثه به مدیران و یاد آنها گفت: آنها می خواهم به مراقبت از آن. سه هفته بعد پیتمن بود از کار.

او سعی کرد برای کمک به دانش آموزان پدر و مادر نگه داشتن مدرسه پاسخگو اما هیچ راه. اگر چه وزارت آموزش و پرورش از حقوق مدنی نیاز به عمومی و مدارس هر سال گزارش اقدامات مانند نرخ تعلیق و ارجاع به اجرای قانون وجود ندارد فرایند تایید برای اطمینان از دقیق گزارش. آن را دشوار است به درک بهتری از آنچه خام DoE اطلاعات آنلاین در واقع به معنی پیتمن می گوید.

حد اغلب سیاه و قهوه ای کودکان در مدارس می تواند احساس جدا … [و] مانند خود هدیه و استعدادهای واقعی نیست.

Demar پیتمن

پس از پنج سال بعد پیتمن است در یک ماموریت برای ساخت ابزار آنها گم شد. 39-در سال دیتون اوهایو بومی بنیانگذار Discriminology یک پلت فرم آنلاین که کامپایل “عدالت آموزشی” اطلاعات — پروکسی برای حوادث از نفرت و تعصب — از سازمان حفاظت محیط زیست داده ها و منابع دیگر. هدف ؟ برای ایجاد دسترسی آسان به خواندن مدرسه در سطح “پاسخگویی گزارش کارت.” بتا ابزار اجازه می دهد تا پدر و مادر جستجو چگونه بسیاری از روز آموزش را از دست داده توسط دختران و پسران با توجه به تعلیق در مقایسه با دانش آموزان سفید یا تعداد اجتماعی-حمایت عاطفی کارکنان مدرسه خود را استخدام. تحقیقات نشان می دهد دانش آموزان سیاه پوست در حدود سه بار به عنوان به احتمال زیاد به نظم به دانش آموزان است.

IMG_0652 copy

برگزاری ولسوالی پاسخگو و بستن نژادی شکاف دستاورد است اما گام اول این است که اثبات می کند این مشکل را در مقیاس. “مردم می خواهید به شنیدن در مورد شواهد می گوید:” ربکا Epstein, مدیر اجرایی جورج تاون مرکز قانون فقر و نابرابری اشاره کرد که خام سازمان حفاظت محیط زیست داده نمی به اندازه کافی disaggregated نژاد و جنسیت. این است که در آن Discriminology می آید. “مدرسه سنتی گزارش کارت سیستم عامل متمرکز هستند به شدت در تست” پیتمن می گوید. “ما در هر چیز دیگری.”

جالب اینجاست که یک جوان پیتمن نبود به خصوص با تمرکز بر مطالعات خود را — با وجود اینکه مطرح شده توسط یک مادر و مادر بزرگ بودند که مربیان است. پیتمن رویای المپیک آهنگ ستاره — و حتی اگر او چیزی از یک روح سرگردان او همچنین خانواده اش سنگ است. در سال 2001 درگذشت مادر بزرگ خود را به طور ناگهانی از برونشیت — پیتمن را یافت او را در کف حمام — یک تراژدی است که او را تکان داد. یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه سینسیناتی در این زمان او در زمان مرخصی از مدرسه و بعد از آن کاهش یافته است قبل از کار به عنوان یک درمانگر فیزیکی دستیار در میشیگان. اما که نمی چسبد یا نه. او به ارتش پیوست و در ارتش ذخایر برای مدت پنج سال. در پیتمن خود را با قلم مو نامتناسب نظم و انضباط او مرخص شد پس از شکست یک آزمون تصادفی مواد مخدر شاهدانه است که او می خواهم شروع به استفاده از پس از مادر او درگذشت.

IMG_1065

پس از نظامی روی لئامت دادن او به پایان رسید لیسانس خود را در رشته روانشناسی در دانشگاه فلوریدای جنوبی در زمان انواع مختلفی از دوره های آنلاین و مشغول به کار به عنوان یک مدرسه رفتار متخصص برای بیش از شش سال — هنگامی که او مواجه می شوند که معلم demeaned هستند سیاه و دانش آموزان است. همیشه مشتاق به کمک به مردم برای دسترسی به فرصت او معتقد است این حادثه گرا خود را در مسیر حرفه ای جدید به سمت شمال است.

پیتمن در سمت چپ نقش خود را به عنوان عدالت ترمیمی هماهنگ در همه پسران مدرسه منشور قابل مشاهده مردان, آکادمی به تمرکز بر روی Discriminology در سال 2017. کمک هزینه های تحصیلی و کمک های مالی از سازمان های غیر انتفاعی مانند انعکاس سبز و 4.0 مدارس ارائه یک افزایش — او مطرح شده بیش از $500,000 تا کنون — و او راه اندازی نسخه بتا در سال 2018 که جذب بیش از 200 ، 000 بازدید کننده. کلاس “به نظر می رسید مانند بعدی جای مناسب برای او را به خدمت می گوید:” اهل فینکلشتاین که مربیان پیتمن از طریق Roddenberry یاران. پیتمن مشاهده شده در هر دو نظامی و کلاس درس چگونه کلمات گیری و مفروضات از چهره های قدرت می تواند شکل زندگی یک فرد است.

و او مشتاق به گسترش این کلمه در. پیتمن صحبت می کند منظم و با شناوری در حالی که تبادل در نسخه ی نمایشی در روز برای یک سان فرانسیسکو اجتماعی مبتنی بر تاثیر شتاب دهنده منشعب جاذبه تحت یک ریش پر پشت. او ترک لبخند بزرگ به عنوان او به شرکت کنندگان در مورد عدالت است. کلمات خود را انتقال تمرکز از یک مبلغ اما او گاه به گاه ژان کت و آرام رفتار هم نشان می دهد او می تواند فقط به ظهور از پیاده روی و یا یک بروکلین آبجوسازی. “آن را به عنوان بسیار در مورد این مسنجر به عنوان آن را در مورد پیام خود می گوید:” فینکلشتاین.

پیتمن می داند که او را چند قدم پیاده رو او را تعقیب. برای شروع Discriminology داده باید همچنان به تشخیص نتایج بین دختران و پسران در یک ظریف راه می گوید اپستاین. رئیس جمهور, باراک اوباما “برادر من حافظ” ابتکار افزايش ملی گفتگو در مورد جوامع امن برای پسران رنگ اما نبود موازی تلاش برای دختران — حتی اگر نژادی نظم و انضباط فاصله است و حتی گسترده تر برای دختران از پسران یادداشت اپستاین. “اگر شما نمی فیلترینگ برای نژاد و جنسيت و سپس شما لازم نیست که کل داستان.”

بیشتر چه Discriminology پلت فرم اضافه خواهد شد بیشتر ارزش اگر آن شامل اعلام دلایل اقدامات انضباطی می گوید اپستاین. این درست است به خصوص برای ذهنی تخلفات مانند حجاب و نقض و یا بی احترامی به قدرت که موضوع را به تعصبات و می تواند سیگنال رمزی زبان. Discriminology در حال حاضر آهنگ های سهام داده ها تنها برای دانش آموزان سیاه پوست, اما پیتمن مشتاق به ایجاد موازی معیارهای Latinx دانش آموزان آمریکایی آسیایی و جزایر اقیانوس آرام دانشجویان و گروه های دیگر. اگر موفق یک روش مشابه می تواند شاید روزی توان برای دانشگاه های دولتی.

“حد اغلب سیاه و قهوه ای کودکان در مدارس می تواند احساس جدا … [و] مانند خود هدیه و استعدادهای واقعی نیست,” پیتمن می گوید. اما آن کسانی که گفتگو با دانش آموزان است که تقویت او است. “آن را نگه می دارد من انجام آنچه من انجام می دهند.”

Fast Forward David Dines Photography-7870

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>