‘Schitt نهر’, سری آخر Recap: چگونه آن را به پایان ؟

هشدار: اخلال گران در پیش است.

یک پایان خوش در واقع. دیوید (Dan Levy) و پاتریک (Noah Reid) رسما گره خورده گره در سری آخر از Schitt نهر در سهشنبه, آوریل 7 — پس از غلبه بر برخی از برجستگی در جاده ها ،

دیوید اول بیدار در روز بزرگ احاطه شده توسط خانواده اش — جانی (Eugene Levy), Moira (کاترین اوهارا) و الکسیس (آنی مورفی) — که ارائه برخی از اخبار بد. این ریختن بیرون او نیاز به یک محل جدید و officiate دارای یو بی اس در بازار.

Schitt's Creek finale
Schitt نهر پاپ

“وجود دارد یک طوفان شب گذشته و همه چیز رو کمی خیس” الکسیس توضیح می دهد که دیوید می گوید که او از خواب بیدار شده تا “در آینه قسمت.”

دیوید حاضر به ازدواج در رولاند را (Chris Elliot) اتاق نشیمن (“من به رسم خط در جایی”) پس از این گل شروع به کار کنید و سعی کنید برای نجات عروسی.

بهترین LGBTQ افسانه در فرهنگ پاپ تاریخچه

پاتریک جانی و استیوی (Emily Hampshire) در نهایت تصمیم به برگزاری عروسی در سالن شهر — حتی اگر دیوید احتمالا “یک حمله قلبی.” رولاند Jocelyn (جنیفر رابرتسون), Twyla (سارا لوی), رونی (کارن رابینسون) باب (جان Hemphill) و ری (رضوان Manji) در پیوستن به شما کمک کند. Jocelyn را “کودک نم نم دکوراسیون جمع آوری گرد و غبار” از فصل 4 با این حال به راحتی در سمت چپ صفحه اصلی.

همه در حالی که دیوید تلاش می کند به destress با ماساژ استعداد توسط شوهر خود به شود. اما متاسفانه پاتریک توجه به ماساژ دهنده به “مراقبت های بسیار خوبی” از او عبور یک خط است. پاتریک بعد chalks آن را به داشتن یک داستان مسخره به دیگران بگویید که یک روز در حالی که دیوید می خورد سه شیرینی برای آرام کردن اعصاب خود را حتی بیشتر.

David and Patrick Schitt's Creek finale
دیوید و پاتریک در Schitt نهر پاپ

در سراسر شهر در تگزاس متل, Moira و الکسیس — که به طور تصادفی می پوشد لباس سفید به دیوید عروسی — به اشتراک گذاری یک شیرین مادر و دختر را ارز.

“بخشی از من است که تقریبا خوشحالم که ما از دست رفته پول” الکسیس قطره قطره می گوید. به عنوان نشان داد در این قسمت یکی مانده به آخر دیوید و پاتریک خواهد ماند و اجرا کسب و کار خود را افزایش عطار الکسیس حرکت خواهد کرد و به نیویورک و Moira و جانی خواهد سر به کالیفرنیا — با کلاه گیس خود را در دو.

در شاید با ارزش ترین صحنه نمایش, دیوید پیاده روی پایین راهرو به یک پوشش از تینا ترنر “بهترین” یک اشاره به زمانی که پاتریک serenaded او در ابتدا خود را باز میکروفون شب در فصل 4. در این مراسم (با دقت گوش کنید و یا شما ممکن است آن را از دست ندهید) این Jazzagals همچنین آواز خواندن جیمز موریسون “گرانبها آهنگ” که در صحنه نهایی از فصل 2. جایزه: پاتریک آواز می خواند ماریا کری “همیشه من مبارک” در عهد خود و Moira می شود می فشرد تا به عنوان officiant.

اگر چه آن را یک بار دردناک آنها را در حال حرکت به شهر پس از از دست دادن تمام ثروت گل رز در حال حاضر نمی توانید تصور زندگی بدون آنها دو conjoining اتاق — و خانواده آنها در طول راه ملاقات کرد.

بهترین TV, ارتباط جنسی, تمام وقت

به عنوان Moira بنابراین poignantly می گوید در سخنرانی عروسی “این همه اما غیر ممکن است توضیح دهد که چرا همه چیز اتفاق می افتد در راه است که آنها انجام می دهند. زندگی ما مانند bébé کلاغ انجام شده بر کنجکاو باد و همه ما می خواهید برای خانواده های ما — برای کسانی که عشق ما — است که باد در نهایت محل ما بر روی زمین جامد. و من اعتقاد دارم که آن را به تازگی انجام داده است که برای خانواده من در اینجا در این شهر کوچک در وسط هیچ جا.”

همانطور که انتظار می رود آخر به سادگی بهترین.

بهترین آرزوها توجه به گرم Schitt نهر.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>