Scheana Shay مامان انتقاد شدید ‘Vanderpump قوانین” برای تلویزیون ویرایش


Scheana Shay Mom Slams Vanderpump Rules Edits
اریکا ون Olphen و Scheana Shay. حسن نیت ارائه میدهد اریکا ون Olphen/توییتر

محافظ حالت! Scheana Shay‘s اریکا ون Olphen, ناودان Vanderpump قوانین پس از او ادعا کرد که نشان می دهد نیست با دقت نشان می دهد همه از دختر او موفقیت است.

“مامان بیهوده گویی” ون Olphen نوشت طریق توییتر در روز چهارشنبه 15 آوریل است. “این خیلی آزار دهنده برای من به عنوان یک مادر که برخی از بزرگترین چیزهایی که من دختر Scheana را انجام داده (حرفه ای & شخصا) نشان داده نمی شوند در VPR.”

کالیفرنیا بومی غالبا ترویج Shay کسب و کار سرمایه گذاری, اما پس از هشت فصل در سری براوو ون Olphen تا به حال به اندازه کافی از دختر بودن outshined.

مادر دو به او گفت که پیروان Shay, 34, عنوان, نشان می دهد برای شش ماه در لاس وگاس بود که دیده می شود در سری واقعیت. او همچنین اشاره کرد که “Scheananigans” پادکست میزبان دوم بازیگران عضو از این مجموعه به خرید یک خانه در یک لحظه که باقی مانده بود از پخش فیلم.

“او رفته از طریق ماه از دبستان و 2 دور از انجماد تخم مرغ خود را! VPR را نشان نمی دهد,” محافظ مامان ادامه داد. “بنابراین برای خانواده که به خاطر صحبت کردن تلخه در مورد ‘زندگی’ را امتحان کنید و به یاد داشته باشید که شما تنها دیدن ریزترین ویرایش کسری از زندگی’.'”

سور کارگر است که در این آمار نشان می دهد از آنجا که خلبان در سال 2013 او ابراز نگرانی های خود در مورد اینکه تحت الشعاع قرار بر سری براوو.

تلویزیون شخصیت پاک همه چیز پس از طرفداران دیدم بسیاری از درام های اطراف Shay پویا با جدید بازیگران عضو Dayna Kathan در اوایل این ماه که در آن Shay به نظر می رسد حسادت Kathan, 29.

“من شده است در این نمایش از روز یک صحنه یکی و شما نمی بینیم بسیاری از s—t در خارج از سور و که من دوستیابی” Shay توضیح داد در BravoTV.com’s official aftershow پس از آوریل 7 قسمت. “آن را مانند تنها چیزی که تغییر این است پسر من علاقه و سبک سور لباس.”

این vlogger افزود: “دلیل من حسادت او است چرا که او در آینده با نام تجاری جدید و گرفتن تمام چیزهایی که من سخت کار کرده ام و من هنوز نمی گرفتن.”

Vanderpump قوانین airs در براوو در سه شنبه 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>