Scheana Shay: براک دیویس تنها BF کسی که ساخته شده من احساس نا امنی

Scheana Shay‘s ex راب والتا ممکن است قادر به چسبیدن به یک تلویزیون در هفت دقیقه, اما او می تواند حل و فصل در نیم ساعت ؟ این SURver جدید مرد براک دیویسمطمئن شوید که می توانید.

“[براک] رفتار من حق من هرگز با کسی که ساخته شده من احساس می کنم آنقدر دوست داشت و نه نا امنی. ما مناسب برای هر یک از دیگر” 34 ساله Vanderpump قوانین ستاره گفت: ما هفته به طور انحصاری در Cinémoi را 21st سالانه اسکار جشن در روز شنبه, مارس 9. “ما هر دو با صدای بلند و صریح شخصیت بنابراین ما ته قنداق تفنگ سر در زمان, اما هر مسئله ما تا به حال حل و فصل شده است در کمتر از 30 دقیقه.”

Scheana Shay Reveals Her and Boyfriend Brock Davies Resolve All Their Issues
Scheana شای و براک دیویس حسن نیت ارائه میدهد از Scheana شای/Instagram(2)

شای و دیویس حرفه ای راگبی, بازیکن, باید با هم برای “یک کمی بیش از چهار ماه” پس از ملاقات در یک جشنواره موسیقی از طریق دوستان مشترک با توجه به براوو ،

“ما در حال حاضر سفر جهان با هم” او بوده برای ما. “ما در استرالیا بالی در سراسر این کشور در نیویورک و لاس وگاس.”

در حالی که دیویس نیست راه رفتن روی فرش قرمز با درشکه دو چرخه دو نفره زن و شوهر لذت می برد و یک شب تاریخ در مشاهده و شام و پارتی بعد از کنسرت برای 92 مراسم اهدای جوایز اسکار در بورلی هیلز.

“هی عسل به دنبال بسیار dapper” Shay گفت دیویس در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده از طریق او Instagram داستان در روز یکشنبه.

او کنایه آمیز به عقب “من قصد دارم به yellow brick road آن بر پاشنه من سه بار و بوم” من در خانه عسل!'”

Shay عشق زندگی شده و مستند در Vanderpump قوانین به مدت هفت سال. پس از تشکیل پرونده برای طلاق از شوهر سابق او, مایک,Shay در سال 2016 “خوب به عنوان طلا” اواز خوان وصل با والتا که او به طور خلاصه به تاریخ قبل از او گره خورده است گره در 2014. بعد از دیدن والتا برای یک سال او مرتبط لیسانس آلوم رابی هیز.

“من به نوعی از دست خودم برای چند سال و در چیزهایی که مهم است” Scheana بستری در آمریکا در ماه نوامبر سال 2018 است. “حتی با راب وجود دارد در بسیاری از مواقع که همه چیز واقعا [رسد] راست, اما من آن را نادیده گرفته است. من نادیده گرفته شود نشانه های من نادیده گرفته و نظرات دیگر.”

ما را شکست این خبر در مارس 2019 که والتا شد دوستیابی مدل هدر عشق Whiting.

“[با هدر] وجود ندارد درام وجود دارد هر چیزی. آن را واقعا فقط یک چیز آسان … یک چیزی که من همیشه به حال است که من همیشه باید واقعا خوب دوستی با دختر من و ما بود که همان چیزی, اما در همان زمان وجود دارد فقط بدون درام” او بوده به ما در زمان. “این فقط وضعیت آسان و او در واقع باعث می شود زندگی من بهتر از تنها بودن در آن است.”

با گزارش توسط کریستینا رته

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>