ساوانا اکلاهما رنگ خود مو در خانه: دیدن نتایج این!

جدید در سال جدید انجام دهید! هیچ چیز قدرت برای تبدیل یک نگاه کاملا شبیه به یک مدل موهای جدید است که ممکن است توضیح دهد که چرا افراد دائما در حال تغییر همه چیز تا با کاهش رنگ و طول.

در سال 2020 ما در حال حاضر دیده می شود ستاره مانند مایلی سایرس و باربی Ferreira اولین عمده تغییرات مو, یعنی, mullets. آنها موفق به احیای یکپارچهسازی با سیستمعامل ’80s, مدل مو و ثابت کند که مدرن روز نسخه های برش هستند و در واقع یک چیز است.

می تواند کفال بود نگاه از سال به عنوان منحصر به فرد تالارهای-عاشق سبک 2019 در کاسه برش فرسوده توسط Kaia, گربر, Charlize Theron, تیموتی Chalamet و بیشتر ؟

علاوه بر این غیر منتظره سبک است که باید ساخته شده باز گشت ستارههای نیز پرداخت مراجعه به سالن صندلی برای ارتکاب به کمتر دراماتیک سبک. برای مثال در سال 2020 ریوردیل را علامت گذاری consuelos, کردم, ظریف و ریز ریز کردن که الهام بخش, همسرم, Kelly Ripa به تماس او را “پدر” و نائومی کمپبل رو به حالت تعطیلات با گرفتن طولانی, faux locs.

نگه داشتن اسکرول برای دیدن این به نظر می رسد و بیشتر از بهترین افراد مشهور, کوتاهی مو, رنگ پسوند و بیشتر از سال 2020 — تا کنون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>