سارا! صوفیه! ببینید چگونه “خانواده مدرن’ ستاره خداحافظی قبل از پایان سری

پایان یک دوران! بازیگران خانواده مدرن در حال خداحافظی با سری طولانی مدت برای خوب پیش از آن فصل 11 آخر در چهار شنبه, آوریل 8.

Sarah Hylandکه شروع به فیلمبرداری ABC طنزهای تلویزیونی در سن 18 سالگی به اشتراک گذاشته و چند عکس در Instagram از خودش در کنار او TV خانواده در طول سال. عکس های او بودند همراه با یک قلب پر از پیام است که در طی آن او منعکس شده در “پایان 11 سال است.”

Modern Family Cast Say Goodbye Ahead of Series Finale
Ed o’neill, Sofia Vergara, Ty Burrell, Julie Bowen, Sarah Hyland, Jesse Tyler Ferguson, Ariel Winter, Nolan Gould, Eric Stonestreet گرگوری پک/شاتر

“گریه نکن چرا که آن را بیش از. لبخند به دلیل آن اتفاق افتاده است” 29 ساله عروسی سال بازیگر که با بازی هیلی Dunphy نوشت: در روز چهارشنبه. “برای قرار دادن آن در دوره کارشناسی از نظر من تا به حال یک سفر باور نکردنی با این کار نشان می دهد. ما بازیگران و خدمه همیشه فوق العاده بوده و ما بسیار به سرعت رشد کرد و به یک زندگی واقعی #modernfamily. من را از دست این افراد فوق العاده اما سپاسگزار هستم من به اندازه کافی خوش شانس به کار با آنها. بنابراین بافت خود را آماده….”

مانند Hyland, Sofia Vergara (گلوریا Delgado-Pritchett) نیز ارسال شده فراوانی از بازیگران عکس های او به عنوان پیشنهاد نشان می دهد adieu. “خانواده من و خاموش کردن صفحه نمایش برای همیشه 💞 ،” 47 ساله america’s Got Talent قاضی نوشت طریق Instagram. “چه شگفت انگیز از 11 سال! خدا را شکر برای این خانواده خدمه و همه ما #ModernFamily طرفداران 🙏🏽.”

آریل زمستانکه بازی الکس Dunphy, اشاره آنچه یک “سفر شگفت انگیز” آن کار شده است در این سری اضافه کرد: “همه ما بسیار سپاسگزار برای عشق ما را دریافت کرده ام و در طی این 11 سال سفر است. بدانید که طرفداران ما عاشق خانواده ما فقط به عنوان آنجا که ما انجام دهید این است که شگفت انگیز ترین هدیه است. همچنین…ما/تا به حال🥺بهترین خدمه در جهان است. آنها یک دیوانه مهم بخشی از ما خانواده مدرن ❤️.”

Julie Bowen (کلر <url>) نوشت که او “گریه بیش از حد سخت برای دیدن صفحه کلید” در حالی که جسی تایلر فرگوسن (میچل Pritchett) به اشتراک گذاشته شده یک عکس از آخرین روز خود را در مقابل اتاق پانسمان خود را نوشته “تا زمانی که ما دوباره ملاقات شیرین میچل.”

همانطور که برای Eric Stonestreet (کامرون تاکر) او به اشتراک گذاشته شده عکسی که او در زمان قبل از نهایی خانواده مدرن تست صفحه نمایش 11 سال پیش. “من آرزو می کنم من به یاد که چرا دقیقا من تصمیم به آن را, اما من حدس می زنم دلیل است که من می دانستم که زندگی من می تواند برای همیشه لطفا برای تغییر پس من پا درب جلو من آن روز” 48 ساله بازیگر نوشت: در روز چهارشنبه. “من در آن نگاه 1000 بار. و آنچه من می بینم در آن است که: امید و ترس و عزم و اراده. امید است که من می خواهم کار. ترس — که مانند بسیاری دیگر بار قبل از من نمی خواهد. و عزم و اراده برای رفتن و انجام بهترین کار من می تواند و ارائه عملکرد من می دانستم که من قادر به ارائه.”

Modern Family اولین بار در پخش ABC در 23 سپتامبر 2009. ایجاد شده توسط Steven Levitan و کریستوفر لوید در mockumentary سری به بررسی سه روش متفاوت اما متصل خانواده های مقابله با چالش های مختلف است که آمده راه خود را.

Hyland, Vergara, زمستان, 22, بون, 50, فرگوسن, 44 و Stonestreet, 48, ستاره دار در نشان می دهد در کنار Ty Burrell (Phil Dunphy), Ed o’neill (جی Pritchett), Nolan Gould (لوقا Dunphy), Rico Rodriguez (مانی Delgado), Aubrey اندرسون-امونز (لیلی تاکر-Pritchett) و جرمی مگوایر (جو Pritchett).

خانواده مدرن‘s, سری آخر پخش در ABC شنبه شروع با خانواده مدرن: مدرن وداع ویژه در 8 p. m. ET. پس از ساعته ویژه دو قسمت پخش خواهد شد در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>