ساندرز ” انقلاب نمی تواند نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن شورش

به عنوان سناتور. برنی ساندرز اتحاد رسید برای تبدیل شدن به جلو دونده برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری بسیاری از آنها در مقایسه با توانایی های خود را به درخواست تجدید نظر به آبی-کارگران یقه به چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قادر به انجام در سال 2016. این یک غلط هم ارزی.

2020 است 2016. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن و ساندرز در حال اجرا در سال 2016 مقدماتی آنها هر دو ضد استقرار نامزدها. تهمت بود جذاب به رای دهندگان که هنوز در تلاش از کارخانه بسته شدن توسط امیدوار کننده به تولید شغل و به سختی در تجارت — در حالی که سرزنش استقرار برای مشکلات خود را. ساندرز در حال اجرا بود در برابر استقرار نامزد هیلاری کلینتون ، او به عنوان افتخار در مورد بهبود اقتصادی ساندرز به دادگاه تجدید نظر به کارگران کارخانه که احساس می کردند در پشت سمت چپ با بد و معاملات تجاری که منجر به پایین بودن حقوق و دستمزد.

سپس نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که منجر به شورش علیه طبقه سیاسی این ادعا او می تواند معاملات بهتر و تخلیه باتلاق. از سوی دیگر ساندرز در تلاش بود برای شروع یک انقلاب سیاسی — پیشنهاد تکمیل مرتب سازی مجدد از جامعه آمریکا است.

حومه رای دهندگان را نمی خواهید به تغییر اساسی در سیستم اقتصادی ما.

پس از برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: برای مبارزه با کسانی که در دولت خود را ارائه وعده داده شده و شورش در برابر دولت ایجاد. او با حمله های متعدد اطلاعاتی و مقامات مجری قانون و قوه قضائیه و به تازگی از او گرفته همه چیز را به یک سطح کاملا جدید با ایجاد یک “دولت عمیق” لیست آمار.

در سال 2018 رای دهندگان تا به حال یک ایده متفاوت از دولت می خواستند. یک شورش علیه سیاسی خودی یک چیز بود اما برچیدن چگونه دولت باید تابع دیگری بود. آنها نمی خواهند یک کینه جو پارانوئید و بدخواه جمهور. آنها می خواستند مقامات منتخب که تحویل در مراقبت های بهداشتی بهتر و قول می دهم که آنها را به کار در سراسر راهرو برای انجام کارها از طرف آنها. به عنوان یک نتیجه دموکرات ها برنده 31 نسیم “نوسان” کنگره مناطق که برنده برنده شده بود در سال 2016 ارائه آنها را با جناح اکثریت مجلس.

در فوریه. 19, 2019, ساندرز با ارسال این ایمیل به هواداران خود اعلام نامزدی خود را: “هم من و شما و ما در کمپین 2016 شروع انقلاب سیاسی. اکنون وقت آن است که برای تکمیل آن انقلاب و پیاده سازی چشم انداز است که ما جنگیدند.”

این چلیپا ساندرز پیام: تکمیل انقلاب است. سوال این است که چهار سال پس از آنها حمایت ضد استقرار شورش آیا آمریکایی ها واقعا می خواهید یک انقلاب سیاسی?

یک انقلاب است که در مورد ایجاد یک دولت جدید و یا سیستم جدید و خلاص شدن از یک جریان است. برای مثال تجارت سرمایه داری دموکراتیک سوسیالیسم و یا از بین بردن مراقبت های بهداشتی خصوصی برای یک دولت-اجرای سیستم. برای کسانی که این باور نادرست است ارزی را توجه داشته باشید از آنچه ساندرز گفت: در یک سال 2019 با ملت: “ما باید به بحث در مورد دموکراتیک سوسیالیسم به عنوان یک جایگزین برای نامحدود سرمایه داری.”

باید دموکرات نامزد برنی ساندرز آنها خواهد بود مجبور به آغوش تماس خود را برای یک انقلاب سیاسی. تا کنون هیچ یک از کسانی که در حد متوسط دموکرات منتخب به خانه از نوسان مناطق را امضا کرده اند و بعید است که آنها تا به حال خواهد شد.

بازگشت در ماه نوامبر نوشتم یک ستون تحت عنوان “آیا موج آبی اند رول ؟ سازمان دیده بان حومه شهر” و غذای آماده هنوز هم صادق است. “چند چیز در حومه رای دهندگان علاقمند هستند: از دست دادن خود را بیمه درمانی خصوصی, باز کردن مرزهای رایگان کالج آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی برای مهاجران هستند که در این کشور به طور غیر قانونی — و البته افزایش مالیات.”

حومه رای دهندگان در خارج از شهرستانها مانند میلواکی و شیکاگو خواهد شد که بحرانی برای تصمیم گیری در انتخابات ریاست جمهوری می خواهند خدمات بهتر و اگر این بدان معناست که انتخاب افراد جدید آنها خواهد شد. حومه رای دهندگان را نمی خواهید به تغییر اساسی در سیستم اقتصادی ما به جایی که دولت مسئول ارائه و دیکته چه خدمات شما ممکن است داشته باشد.

در حالی که بسیاری از تبدیل پشت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن شورش علیه نظام در سال 2018 و آماده هستند تا آن را در سال 2020 آنها داوطلب خدمت سربازی برای انقلاب و نه آنها را در آغوش یکی باشد. در بیخ و بن سخنرانی و بحث مرحله ساندرز را دوست دارد به استناد تمام نظر سنجی ها نشان او را ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در کلید متحده است. اما این که قبل از یورش حملات از جمهوری خواهان و رای دهندگان یادگیری بیشتر در مورد طرح های پیشنهادی خود را. فراموش نکنید که: کلینتون تا به حال سالم رای گیری سرب در مغلوب ساختن پیشی جستن برای بسیاری از سال 2016.

اگر شما فکر می کنم شما را دیده اند زشت ترین طرف مغلوب ساختن پیشی جستن شما در اشتباه هستند. مبارزات انتخاباتی خود تیم در نوسان کامل است و با هدف از بین بردن هر که چهره آنها. دموکرات ها باید آن را آسان برای آنها را با خدمت کردن سوسیالیستی دموکراتیک به دنبال یک انقلاب است. یک برنی ساندرز نامزد ممکن است به خوبی به این معنی است که اکثر کفایت مخرب و بد اخلاق رئیس جمهور در تاریخ ما است مجددا انتخاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>