ساندرز مبارزات انتخاباتی داخلی حزبی تعداد آنها را نشان می دهد برنده آیووا با بایدن دور چهارم

با آیووا حزب دموکرات قادر به جمع آوری و انتشار نتایج پس از آیووا قفقاز در دوشنبه مبارزات انتخاباتی از سوی دیگر ، برنی ساندرز آن را در زمان خود به انتشار اعداد را جمع آوری و از نزدیک به 40 درصد از حوزه, جدول خود برگزارکنندگان کمپین.

Sanders, کمپین گزارش آن را دریافت 29.7 درصد از آرا را از نزدیک دنبال سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg در 24.6 درصد است. سناتور. الیزابت وارن در آمد در 21.2 درصد و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در چهارم در 12.4 درصد است. ساندرز قرار داده و آن اعداد را در مدت کوتاهی پس از Buttigieg به پایان رسید خود را به ظاهر پیروز سخنرانی در آیووا. این حزب گفت: انتشار نتایج رسمی روز سه شنبه.

جف ویور ساندرز کمپین مشاور توضیح داد: این تصمیم به انتشار اعداد در یک بیانیه است. “ما می دانیم که این نه جای اطلاعات کامل از آیووا حزب دموکرات اما ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که حامیان ما مشغول به کار بیش از حد سخت را برای بیش از حد طولانی که این کار به تاخیر افتاد” او گفت:.

Sanders کمپین تصمیم به انتشار آن داخلی نتایج پس از ساعت, نا امیدی, با, آیووا, حزب دموکرات که برنامه کمک به تاخیر در گزارش حوزه نتایج. آیووا حزب دموکرات نگه داشته بود هویت شرکت است که ایجاد آن نرم افزار تحت کاری ادامه داده اند و ادعا می کنند که افشای جزئیات می توانید این برنامه آسیب پذیر به نرم. به عنوان HuffPost اولین گزارش برنامه ساخته شده توسط سایه یک تکنولوژی شرکت متعلق به مخفف یک دموکرات دیجیتال غیر انتفاعی است که راه اندازی شد در پی انتخابات 2016 تبادل خود را به عنوان یک پیشرو در پاسخ به جمهوریخواهان تسلط دیجیتال زمینه است. این شرکت با قرار دادن یک بیانیه در اوایل صبح روز سه شنبه گفت: آن را نمی ارائه تکنولوژی به دولت یا حزب ملی و یا به هر کمپین اما تنها “سرمایه گذاری” در سایه وجود یک افتخار به رخ کشیدن از مخفف بنیانگذار سال گذشته:

ممکن است برنده نشان دهنده یک چرخش برای یک کمپین است که در سمت چپ برای مرده در پاییز به عنوان ساندرز foundered در پای صندوق های رای و دراز در لاس وگاس بیمارستان دوره نقاهت بعد از یک حمله قلبی در حالی که وارن بالا سوار شد. اما عدم رسمی نتایج از آیووا حزب دموکرات را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن هر گونه شتاب و یا کاهش برای هر فرد نامزد است.

آزادی مطبوعات از ساندرز مبارزات انتخاباتی.

به عنوان حزبی که ساندرز کمپین استراتژی لولایی در انتخابات و به طور خاص تبدیل nonvoters به رای دهندگان و گسترش رای دهندگان. (در یک تجمع در کوئینز نیویورک این سقوط ساندرز گفت: “در جلسه شب نوبه خود در تلویزیون در اوایل و اگر مدیر به شما می گوید زیادی وجود دارد رای دهندگان به نوبه خود ما برنده شوید. اگر آنها به شما بگویم وجود دارد مشارکت کم ما از دست بدهند. آن را واقعا به عنوان ساده به عنوان آن است.”) آیووا اولین آزمون برای آن استراتژی و دولت انتظار می رود برای دیدن رکورد مشارکت مردم است. اما در حالی که هیچ آمار رسمی نشده است گزارش مقامات حزب در آیووا گفت که مردم در انتخابات کمتر از آن در سال 2016. ساندرز’ داخلی ارقام — دوباره که به گفته آنها گزارش شده نزدیک به 40 درصد از حوزه — نشان داد 87,396 رای دهندگان برای اولین بار از تعداد رای دهندگان و 79,162 برای نهایی شمارش.

Buttigieg را فرض افزایش در آیووا حزبی — و بایدن سقوط — دنبال هفته از نوسانات در رای گیری. هفته گذشته به عنوان ساندرز رسید, Buttigieg کاهش یافته و در تعدادی از, نظر سنجی سقوط هشت امتیاز از ماه دسامبر در یک امرسون در نظرسنجی آیووا و از دست دادن دو امتیاز در نظرسنجی ملی. او در آنجا ماند سطح در هفت درصد در یک نظرسنجی فاکس اما پشت افتاد نه تنها Sanders, Warren و بایدن بلکه سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ. در حالی که هر یک از نامزدها به آزادی بیان به عنوان حزبی نتایج تاخیر شد در شب دوشنبه Buttigieg ایستاده بود برای شعار خود را پیروزی — حتی به 0 درصد از حوزه نتایج هنوز به در آمده است. “با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز” Buttigieg اعلام کرد.

Democratic presidential candidate former Vice President Joe Biden speaks with Jill Biden at a caucus night campaign rally on Monday, Feb. 3, 2020, in Des Moines, Iowa. (AP Photo/John Locher)

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن همراه با همسرش جیل بایدن, آدرس, حامیان on Feb. 3, 2020, در Des Moines, Iowa.

عکس: جان Locher/AP

و بایدن — که رها از فرض نامزد بیش از سال گذشته به گزارش 12.4 درصد توسط ساندرز کمپین — به تازگی دچار یک سری از مطبوعات بد روز بیش از رکورد خود مایل به قطع مزایای تامین اجتماعی به منظور تعادل بودجه. با وجود بهره گیری از فرمانداران وضعیت را برای نزدیک به یک سال بایدن انتخاباتی پراکنده در ماه های اخیر از دست دادن دو امتیاز در هر دو امرسون ملی و آیووا سنجی از ماه دسامبر و به تازگی از دست دادن کشش در میان رای دهندگان مسن تر.

وارن نسبتا بالا نمایش در آمد و پس از چند هفته از مطبوعات بد زیر یک اختلاف با ساندرز پس از سی ان ان گزارش داد که ساندرز بود با جلب اعتماد وارن در طول یک شام خصوصی در سال 2018 است که او باور نمی کند که یک زن می تواند شکست جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بیش از روزهای مبارزات رد و بدل jabs در یک دیگر و نامزد خود را sparred در یک بحث دموکراتیک سوخت نزدیک به ثابت پوشش رسانه ای هر چند عناصر از هر دو کمپین های بعد عنوان اهمیت آن است. پس از آن وارن تصویب رتبه بندی در آیووا غرق از بالا از 28 درصد در ماه اکتبر گذشته به معلق در هوا در حدود 15.5 درصد از رفتن به جلسه.

در آیووا وارن کمپین تبلیغ او پیام اصلی اقتصادی پوپولیستی ایده های او از جمله امضا مالیات بر ثروت و همچنین سیاست های طراحی شده برای مبارزات کشاورزان کوچک. وارن وعده داده شده یک ضد تراست عراق در شکستن افزایش تحکیم با کشاورزی و صنعت و همچنین مناسب برای کشاورزان کوچک برای تعمیر تجهیزات خود را. وارن تمرکز بر نابرابری را به دست آورده Des Moines, ثبت نام تایید شده که ستایش او را به عنوان “یک متفکر سیاست wonk و یک کارگر سخت.”

گزارش های اولیه ریخته در توییتر از فردی ماهواره قفقاز که بسیاری از آنها متمرکز در سراسر خاص حوزه مانند اعضای اتحادیه و اسلام آمریکایی. ساندرز به نظر می رسد به خوبی در میان این گروه از جمله در جامعه مسلمان سازمان در Des Moines که در آن ساندرز برنده 99 درصد از caucusgoers تبدیل 115 نفر به یک یا دو نفر برای نامزدهای دیگر. در لاتین حزبی سایت ساندرز برنده 94 درصد با توجه به یک گزارش. در اولین ماهواره حزبی در اتحادیه هال در Ottumwa, Sanders, برنده حمایت از 14 نفر از 15 حزبی را برانگیخت بسیاری از آنها از اتیوپی مبدا و یا نزول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>