سن دیگو سازمان و رئیس شورای شهر ژرژت گومز پیشرفت به انتخابات عمومی در گرم کالیفرنیا مسابقه

سن دیگو رئیس شورای شهر ژرژت گومز را در صورت خاموش در برابر سابق هیلاری کلینتون مشاور سارا Jacobs در این مسابقه به جای دموکرات در کنگره سوزان دیویس در کالیفرنیا 53 منطقه در ماه نوامبر. گومز تایید شده توسط برجسته ترین سیاست مترقی و گروه ها در این کشور در حالی که Jacobs است که حمایت از اعضای میانه رو جناح از حزب دموکرات است.

با وجود اینکه اعضای همان حزب هر دو گومز و Jacobs ظاهر خواهد شد در انتخابات ماه نوامبر تحت کالیفرنیا بالا-دو اصلی سیستم است که اجازه می دهد تا بالا و دو رای اهل عمل برای پیشبرد به انتخابات و حتی اگر آنها متعلق به حزب است. در روز سه شنبه Jacobs در آمد برای اولین بار با 29.5 درصد از آرا را به دنبال گومز با 18.6 درصد است.

دیویس اعلام کرد در ماه سپتامبر است که او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد بعد از تقریبا دو دهه در کنگره است. در ارتفاع آن زمینه از نامزدها به جای او شماره 15 و منقبض شده بود به 11 دسامبر. سه جمهوریخواهان و یکی کارش نامزد نیز زد.

گومز خدمت در سن دیگو شورای شهر پس از سال 2016. او دو بار انتخاب به اتفاق آرا به عنوان رئیس شورای شهر برای اولین بار در سال 2018 و دوباره در سال گذشته است. او به نمایندگی از شورای منطقه 9 از جمله حومه شرقی این شهر است. گومز قبلا صندلی از سن دیگو شهری سیستم حمل و نقل کار کرده است و به عنوان یک سازمان و همچنین به عنوان یک مدافع برای خشونت خانگی و سوء استفاده جنسی کرده است.

او در حمایت از مدیکر برای همه, سبز جدید مقابله با کنترل اسلحه, مسکن, پرداخت, تعطیلات, خانواده و بیمار ترک برقراری این اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه و گسترش مدیکر. ایالت ورمونت برنی ساندرز تایید و او را در ژانویه به عنوان عدالت دموکرات. نیویورک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز حمایت او ماه گذشته با راه اندازی یک عمل سیاسی کمیته حمایت از مترقی نامزدها برای کنگره است. او همچنین تایید, توسط, نوادا ایالت کاترین کورتز-متن ترانه مست و; کالیفرنیا مظنونان حمله به دانشگاه Ro Khanna, خوان وارگاس علامت Takano آلن Lowenthal, تونی Cardenas, Salud کربجل پیت اگویلار دو لا فرانترا, لو کوریا و Nanette Barragán; رود آیلند تشکر. دیوید Cicilline; واشنگتن Rep. Pramila Jayapal; ویسکانسین در کنگره علامت Pocan; و مریلند در کنگره جیمی راسکین. گومز نیز با حمایت دولت محلی و دموکراتیک احزاب است. دیگر تاییدیه شامل کالیفرنیا فدراسیون معلمان SEIU کالیفرنیا و تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی کمیته.

گومز مطرح شده $660,000 تا کنون از جمله 2000 دلار از پول خود. او را بدست $10,000 از جمع آوری کمک های مردمی بازوی آمریکا هیسپانیک کمیته های پارلمانی CHC پررنگ PAC و 4000 دلار از Cicilline انتخاباتی کمیته. CHC پررنگ PAC و برابری تایید شده است که پشتیبانی از تجاوز نامزدها و متحدان برای کنگره صرف یک ترکیب $277,000 در mailers برای گومز.

Jacobs سابق اوباما وزارت امور خارجه, رسمی, رهبری, San Diego Union Tribune/10News نظرسنجی در اوایل این ماه از نزدیک دنبال خواهان کریس Stoddard که شده مبارزه و یا جمع آوری کمک مالی. Jacobs پشتیبانی از مدیکر برای همه و گسترش مادری پزشکی سبز جدید معامله 15 دلار حداقل دستمزد فدرال پرچم قرمز قوانین برای خریداران اسلحه گسترش فدرال پل کمک های مالی و پایان دادن به شکاف دستمزد جنسیت. او تا به حال حمایت از کالیفرنیا سرهنگ رژیم صهیونیستی است. النی Kounalakis کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس و مظنونان حمله به دانشگاه کالیفرنیا کتی پورتر, اریک Swalwell هارلی Rouda ابی Finkenauer اندی کیم و لوئیس فرانکل.

جیکوبز در پدربزرگ و مادربزرگ ایروین و جوآن Jacobs, بودجه یک سوپر پک رو به جلو کالیفرنیا برای حمایت از دومین اجرا برای کنگره; او فرار ناموفق برای یک صندلی در 49 منطقه در سال 2018 است. اروین Jacobs است که از بنیانگذاران کوالکام. او و همسرش در حال PAC تنها اهدا کنندگان با توجه به داشتن 1.5 میلیون دلار است. PAC صرف بخش عمده ای از آن در آگهی های تلویزیونی و بقیه دیجیتال, تبلیغات, لجن گزارش شده است.

Jacobs مطرح شده 2 میلیون دلار تا کنون در این چرخه از جمله 1.5 میلیون دلار از پول خود. در طول سال 2018 اجرا Jacobs مطرح $2.9 میلیون نفر از جمله بیش از 2 میلیون دلار از پول خود. او از دست رفته به جمهوری دایان Harkey و در حال حاضر دموکراتیک تشکر. مایک لوین.

گومز در ماه گذشته ثبت فدرال انتخابات کمیته شکایت وی از سوی مامورین که جیکوبز در مبارزات انتخاباتی و یا پدربزرگ و مادربزرگ او فوق العاده PAC تولید mailers ترویج Stoddard و ارسال آنها را به سان دیگو ساکنان. این mailers را فاش نمی کند که بودجه آنها که نقض FEC مورد نیاز است. گومز انتخاباتی مظنون است که جیکوبز و یا او را جانشین فرستاده mailers به افزایش Stoddard شانس رو خاموش در برابر او — به جای گومز — در انتخابات عمومی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im